Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.04.2023, 23:20 

Dołączył: 26.09.2022
Posty: 33
mlody020 napisał(a):
Gdybym teraz brał nowego Macana, nie kupiłbym BOSE.
Serio ten system audio to " O BOSE". Dopiero jak zrobiłem upgrade na inne głośniki nie ruszając wzmacniacza system zaczął grać . . .


Na tle bazy gra bardzo dobrze i generalnie nie mam zastrzeżeń do jakości dźwięku. Rozczarował mnie Burm.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.04.2023, 18:22 

Dołączył: 4.06.2021
Posty: 10
prawoimotoryzacja napisał(a):
mlody020 napisał(a):
Gdybym teraz brał nowego Macana, nie kupiłbym BOSE.
Serio ten system audio to " O BOSE". Dopiero jak zrobiłem upgrade na inne głośniki nie ruszając wzmacniacza system zaczął grać . . .


Na tle bazy gra bardzo dobrze i generalnie nie mam zastrzeżeń do jakości dźwięku. Rozczarował mnie Burm.


Wiesz, każdy ma swoje odczucia. Ja piszę o tym co słyszę u siebie gdy za niewielkie pieniądze zrobiłem upgrade nagłośnienia.
Nie rozumiem dlaczego Porsche dając system BOSE montuje papierowe membrany w głośnikach, brak jest zwrotnic nawet pasywnych i już nie wspomnę o tubie, która w bagażniku jest pasywna i nie posiada ani grama wygłuszenia obsadzona w kiepskiej jakości plastikowej skrzynce . . .

No ale każdy niech sam wybiera i ocenia czy warto było wydać $ na to nagłośnienie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum