Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 26.02.2024, 19:45 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2013
Posty: 535
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 353
szuwarks napisał(a):
DW napisał(a):
szuwarks napisał(a):
JayKay napisał(a):
szuwarks napisał(a):
Pisze o autach po wypadku a ty robisz wrzutke nie na temat odnosnie zakupu aut nowych, uwierz ale sa auta bezwypadkowe uzywane. I nie trzeba ich ciagac za wielkiej wody.
A co do pozniej odsprzedazy i histori zaoceanu to chyba sam najlepiej wiesz jak to ze sprzedaz idzie.


Bardzo na temat, nie wiem tylko co Cię zapiekło?! Tylko wtedy masz 100% wiedzę co samochód przeszedł w swojej historii. W innych przypadkach - sorry, zawsze istnieje element ryzyka, że coś jest zatajone i często nawet bez złych intencji. Ja nie neguję, że takie auta istnieją czy to w EU czy w JP. Bardziej zmierzam do tego właśnie że sporo aut z kierunków uważanych za nieskazitelne takie nie jest. I niestety poznałem to z autopsji. I właśnie sam wiem, że auta z USA się dobrze sprzedają i to cały czas. I sprzedaż tych aut podlega tym samym trendom co aut z każdego innego kierunku, jest po prostu grupa ludzi którzy ich nie chcą i tyle. :) Zawsze są też inaczej (słusznie zresztą) wyceniane.
Tu w tym temacie jest to o tyle istotne, że auto poszukiwane przez autora - jest cholernie ciężko znaleźć...[/quote

981 to zaden klasyk czy auto kolekcjonerskie wiec poszukiwanie aut z z usa to glownie kierowanie sie aspektem cenowym aby bylo tanio, powtorna z lat 90 kiedy sciagalismy auta z Niemiec rozbitki skladaki itp, wazna cena i marka, dobrze ze juz coraz mniej tych aut na drogach, Tu jest podobnie kupuje sie auto ze zdjecia i dopiero na podnosniku po rozwbraniu widac prawdziwe uszkodzenie, do tego kupowanie na aukcji,pozniej na slupa zeby faktura byla mala i oplaty najmniejsze, bo trzeba wyjsc na swoje.
Na szybko spojrzalem na mobile.de okolo 100szt w obecnej sprzedazy takze chyba tylko checi zakupowej brak.

Na którym mobile widziałeś te ponad 100 sztuk 🤣 wszystkich jest 52 a S 30 . Kolega szuka S LUB GTS, co nie zmienia faktu ze można kupić ale zdrowe zaczynają się od 60 tyś euro w górę plus akcyza . Bezwypadkowych jest około 15 sztuk .



Ja znam tylko jedno mobile.de, na szybko filtrujac szukajac 981 boxter rocznik 2012-2016 moc od 300km i wyskakuja 102 sztuki, nie ogladalem kazdego z osobna ogloszenia, moze inaczej jak chcesz to znajdziesz swoj wymarzony model.

Z całym szacunkiem , ale wpisując 2012 rok wyskakuje 987 z rocznika 2012 i dużo 2011 bo na zachodzie Europy , liczy się data rejestracji a wiele z tych 987 z rocznika 2011 było zarejestrowane w 2012 i wtedy rok produkcji w takich Niemczech liczy się jako 2012. Zdowych 981 S i GTS w całej Europie wystawionych na mobile jest tylko kilkanaście sztuk .




_________________

Boxster S 981 '12
928 S2 ’ 86
Było 928 S4’ 90


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.02.2024, 19:48 

Dołączył: 11.08.2015
Posty: 135
JayKay napisał(a):
Szukając w ten sposób wyskakuje sporo 987 mimo wszystko więc chyba jednak DW ma racje. Ale czytając to co piszesz i jeszcze w temacie innym (i akurat się z tą kwestią że 997.2 zwykłe za 450k to absurd) o 992 za 500k coś się nie klei… bo 992 do 500 to raczej auto wysokiego ryzyka i innych niż z USA ja przynajmniej nie widziałem. A już na pewno nie salon PL 992 4s bezwypadkowe 😁
Dziwi mnie też opis tej całej kombinacji - autor tematu handlarzem nie jest więc po prostu może sobie kupić i nie musi odstawiać cyrków żeby na tym „wyjść do przodu”. Podobnie zresztą z każdego kraju EU jest jak doliczysz akcyzę.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.02.2024, 20:29 

Dołączył: 11.08.2015
Posty: 135
Z całym szacunkiem , ale wpisując 2012 rok wyskakuje 987 z rocznika 2012 i dużo 2011 bo na zachodzie Europy , liczy się data rejestracji a wiele z tych 987 z rocznika 2011 było zarejestrowane w 2012 i wtedy rok produkcji w takich Niemczech liczy się jako 2012. Zdowych 981 S i GTS w całej Europie wystawionych na mobile jest tylko kilkanaście sztuk .[/quote]




na telefonie na szybko robiłem filtracje, nie zagłębiałem się w ogłoszenia i konkretne modele wiec możesz mieć racje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.02.2024, 23:15 

Dołączył: 23.02.2024
Posty: 14
szuwarks napisał(a):

Ja znam tylko jedno mobile.de, na szybko filtrujac szukajac 981 boxter rocznik 2012-2016 moc od 300km i wyskakuja 102 sztuki, nie ogladalem kazdego z osobna ogloszenia, moze inaczej jak chcesz to znajdziesz swoj wymarzony model.


718 2.0 oraz 987.2 się łapią


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.02.2024, 13:14 
Avatar użytkownika

Dołączył: 31.05.2019
Posty: 427
Nr klubowicza: 797
szuwarks napisał(a):
JayKay napisał(a):
Szukając w ten sposób wyskakuje sporo 987 mimo wszystko więc chyba jednak DW ma racje. Ale czytając to co piszesz i jeszcze w temacie innym (i akurat się z tą kwestią że 997.2 zwykłe za 450k to absurd) o 992 za 500k coś się nie klei… bo 992 do 500 to raczej auto wysokiego ryzyka i innych niż z USA ja przynajmniej nie widziałem. A już na pewno nie salon PL 992 4s bezwypadkowe 😁
Dziwi mnie też opis tej całej kombinacji - autor tematu handlarzem nie jest więc po prostu może sobie kupić i nie musi odstawiać cyrków żeby na tym „wyjść do przodu”. Podobnie zresztą z każdego kraju EU jest jak doliczysz akcyzę.



No widzisz jeśli jest bezwypadkowa i taka jak piszesz to jakiś fart na miarę 6 w totka wystarczy zobaczyć otomoto. Ładne auto ze zdjęcia 😉




_________________

991.1 GT3
958 3.0 diesel


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 5.03.2024, 15:33 

Dołączył: 23.02.2024
Posty: 14
Chyba faktycznie będzie ciężko. Na mobile.de coś by się znalazło, ale to 18,6% akcyzy..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum