Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 27.12.2015, 3:50 

Dołączył: 26.09.2015
Posty: 543
Mowisz o odnowieniu koloru? U mnie np jedna z "rolek" jest jakby napuchnieta i nie obraca sie tak dobrze jak druga...raczej nie mozna kupic samego oddzielnego przycisku/rolki...a moze ktos wie gdzie?....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.01.2016, 17:16 

Dołączył: 22.09.2015
Posty: 8
miałem na myśli te od sterowania radiem, telfonem itp
strasznie z nich schodzi ta nędzna farba. Mam całe auto w stanie rewelacyjnym oprócz tych pipipipi guzików!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2017, 17:41 

Dołączył: 24.01.2017
Posty: 31
Witam,

Mam Cayenne I 3.2 V6 i ostatnio zauważyłem akurat przy otwartych szybach wrzucając D w automacie i ruszeniu agresywniej taki charakterystyczny dźwięk - takie puknięcie, coś bardzo podobnego to zapięcia reduktora (chodzi mi tylko o dźwięk) i nie wiem czy to nie będzie gdzieś stamtąd dochodziło. Skrzynia automatyczna pracuje ładnie równo nie szarpie, ładnie zmienia biegi... auto ma przejechane oryginalnie 130000 km wersja europejska. Podobna sytuacja jest z wrzuceniem biegu wstecznego - mocniej, szybciej ruszę jest takie charakterystyczne zapięcie tego biegu takie pukniecie... Jak ruszę spokojnie do przodu i w tył tego efektu nie ma... wydaje mi się że raczej tak nie powinno być..

Czy ktoś może spotkał się z taką sytuacją..??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 16.10.2017, 16:16 

Dołączył: 16.10.2017
Posty: 40
Witam. Miałem podobne objawy jak opisujesz w ostatnim poście. Co prawda nie w cayenne a VW b6 z dsg. Na początku coś stukalo delikatnie...pozniej co raz mocniej. Rozwiązanie było banalne- zamiana przegubów wewnętrznych stronami.
Przeczytałem cały wątek, głównie zainteresowało mnie spalanie Twojego Cayenne. Jest bardzo oszczędny w porównaniu do mojego. Też mam 3.2 w automacie z nowym gazem. Po mieście (Toruń) jeżdżąc delikatnie robię 130km na 33litrach gazu. W trasie max 150...165 km i to bez szaleństw.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum