Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 10.11.2016, 9:27 

Dołączył: 8.09.2016
Posty: 2
Witam,

Jestem na forum od niedawna i to dopiero mój drugi post. W pierwszym podpowiedziałem jak rozwiązać problem ze skrzypiącym szklanym dachem w Cayenne i sądząc po ilości wyświetleń liczę, że komuś pomogłem.

Teraz sam potrzebuję pomocy. Cayenne mam od pół roku i dotychczas nie miałem z nim żadnych problemów aż do teraz. Otóż przy zimnym silniku jest problem z jego uruchomieniem, które trwa sporo dłużej niż na ciepłym (ciepły zapala błyskawicznie i bez żadnych sensacji) i do tego w pierwszej chwili nie jest od w stanie wejść na obroty i chodzi dziwnie nierówno.

Tu filmik z dzisiejszego poranka. (Dźwięk jest cicho więc trzeba podkręcić głośność) https://youtu.be/VUPmQkgx59g

Jak mu przegazuję to po chwili zaczyna chodzić normalnie. Dwa razy już zdarzyło się, że zapaliła się przy tym kontrolka błędu silnika i po sczytaniu komputerem wykazywało „problem układu paliwowego”.

Byłem z tematem na warsztacie (nieautoryzowany ale z dobrą opinią) i w ramach naprawy wymienili mi najpierw filtr paliwa – zero efektu i potem pompę paliwa i też bez efektu.

Macie może doświadczenie w temacie i jakieś sugestie? Z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum