Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 19.02.2009, 14:04 

Dołączył: 19.02.2009
Posty: 1
witam,
czy moze mi ktos doradzic jakie felgi porsche uzyc zeby zamontowac tylne opony 295/30/19 do Caymana. Te od 911 maja ina ET , czy mozna to wyrownac dystansami ?
Dzieki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.02.2009, 14:25 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
mogą systemy zwariować przy takim rozmiarze w Caymanie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.03.2009, 11:41 

Dołączył: 4.07.2007
Posty: 106
Hej

Nie wiem jak w Caymanie, ja natomiast w swym 996 C4, założyłem TURBO CUP II. Auto wygląda wiele lepiej, trzyma się extra drogi, opony wystają ok 1,5 cm za błotniki. Generalnie na oryginalnych 17 wyglądała biednie. Rozmiar mam 285/30/18. Nie trzeba było stosować dystansów bo ET felg od Turbo było akurat takie że felgi wypchnęło mi na zewnątrz auta. Zawiecha jest na tyle sztywna że nawet jak wpadniesz w dziurę to mimo to że felga wystaje poza obrys nie dotyka błotnika. Co do caymana to możesz popróbować z Turbo ale mimo to że będziesz znał dokładne ET to i tak proponuję jednak przymierzyć do auta.
Jeśli chcesz to pisz na priva to podam Ci kontakt do kogoś kto ma ze 30 kompletów felg. Wszyscy zapewne wiedzą o kogo chodzi ale z uwagi znikających postów nie pisze tego publicznie ;);)
Aha - 996 to starsze auto niż Cayman i 997, więc i ma pewnie mniej elektroniki, jednak ABS, i PSM ma a przy takim rozmiarze u mnie wszystko pracuje dobrze jak na oryginałach 17 cali


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum