Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 11:46 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
GrzesiekD napisał(a):
Problemu już nie ma - samochód został sprzedany w tym samym dniu co zapytałem tutaj - ciekawe czy to któryś z Was(Nas) go kupił czy tylko zbieg okoliczności?


A za ile był? Obstawiam, że kit i wypłynie za jakiś czas.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 17:29 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.01.2013
Posty: 536
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 353
tsubasa napisał(a):
DW szkoda ze do Rumunii nie jedziesz 928 no ale rozumiem bo sam też jadę boxsterem..

Góry , dużo zakrętów i przełom czerwca / lipca , to wszystko przemawia za boxem . Oprócz tego mało mim jeżdżę jakieś 3000-4000 rocznie a 928 ponad 10000 rocznie . Ale jeszcze jest czas na podjęcie decyzji bo pojechać w kilka 928 taka trasę to byłby sztos !!!!




_________________

Boxster S 981 '12
928 S2 ’ 86
Było 928 S4’ 90


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 18:08 
Avatar użytkownika

Dołączył: 19.02.2018
Posty: 381
Nr klubowicza: 583
GrzesiekD napisał(a):
Problemu już nie ma - samochód został sprzedany w tym samym dniu co zapytałem tutaj - ciekawe czy to któryś z Was(Nas) go kupił czy tylko zbieg okoliczności?

https://m.olx.pl/d/oferta/porsche-928-p ... NbgH2.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 18:23 

Dołączył: 7.04.2015
Posty: 944
Jak w ogloszeniu czytam slowa „kolekcjoner”, „fenomentalny stan” to odpalaja sie wszystkie kontrolki alarmowe ;)
Z jakiegos powodu przy naprawde pieknych autach w opisie sa same konkrety :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 18:25 
Avatar użytkownika

Dołączył: 19.02.2018
Posty: 381
Nr klubowicza: 583
and6412 napisał(a):
Jak w ogloszeniu czytam slowa „kolekcjoner”, „fenomentalny stan” to odpalaja sie wszystkie kontrolki alarmowe ;)


ale tylko wąż od wspomagania trzeba przykręcić 😉


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 18:27 

Dołączył: 7.04.2015
Posty: 944
To wszystko kwestia percepcji. Dla wiekszosci ludzi fakt ze w 40 letnim aucie drzwi trzymaja sie zawiasow już jest fenomenem. Wiec jakby nie patrzec „fenomenalny stan” to pojecie szerokie :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.12.2021, 19:11 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3888
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Jakiś czas temu forumowiczowi @simo, w 928 ( w bardzo dobrym stanie !!) wymieniałem, "na zaś", komplet przewodów wodnych. Kupił komplet w ASO ( 1xxx?), zlecił wymianę, bo ten wspaniały samochód służy do wakacyjnych wypadów do Toscanii, gdzie nie ma się prawa zdarzyć coś...kiedy chłonie się piękne krajobrazy i dobre wino.....( dziękuję :lol: !)
Robota zle wyceniona, ( masakra!) ale słowo, to słowo....kilka dni roboty... :evil:
928 - piękna sprawa !!!
SIMO, pozdrawiam !




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.01.2022, 12:22 

Dołączył: 19.03.2009
Posty: 213
pdmobil napisał(a):
Jakiś czas temu forumowiczowi @simo, w 928 ( w bardzo dobrym stanie !!) wymieniałem, "na zaś", komplet przewodów wodnych. Kupił komplet w ASO ( 1xxx?), zlecił wymianę, bo ten wspaniały samochód służy do wakacyjnych wypadów do Toscanii, gdzie nie ma się prawa zdarzyć coś...kiedy chłonie się piękne krajobrazy i dobre wino.....( dziękuję :lol: !)
Robota zle wyceniona, ( masakra!) ale słowo, to słowo....kilka dni roboty... :evil:
928 - piękna sprawa !!!
SIMO, pozdrawiam !

Dzięki za pamięć! Warto było wymienić - do dzisiaj bez problemów :D . Przykro mi, że strona finansowa jak przysłowiowa łyżka dziegciu :oops: . Dobrze, że przynajmniej wino smakowało.
Co do 928 (moje 928S4'87 manual) - wszystko zależy od stanu pierwotnego (przy zakupie). W moim przypadku w ciągu 15 lat wymieniałem: po zakupie - przegub zwrotnicy, chłodnica, przeguby dźwigni zmiany biegów; eksploatacja - przewody wodne, ECU, pompa wspomagania.
Piotrze, pozdrowienia (może kiedyś jeszcze jakieś winko się zdarzy) :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.01.2022, 20:23 

Dołączył: 16.02.2017
Posty: 97
tsubasa napisał(a):
Mam.. Na razie tyle :-p
Ale na wiosnę wyjedzie kompletny ;)

Obrazek


Hej Tsubasa,

Robisz u kogoś konkretnego fotele, czy sam zmieniasz "pokrowce"?
Pytam bo w moim 928 mam oba przednie fotele do zrobienia.

Podpowiedz jak to robisz bo ja już mam kilka koncepcji i muszę zacząć o tym myśleś już na poważnie....

Pozdr,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.01.2022, 21:26 

Dołączył: 11.05.2014
Posty: 1930
Robię to u znajomego tapicera.
Generalnie moje fotele to jakaś wesoła amerykańska abstrakcja.
Oryginalnie były wg vin czarne więc pomyślałem kupując auto że środek jest ori. A tu się okazało że fotele podmienione na inne, które oryginalnie były paszą ale naciągnęli na to pokrowce ze skaju. W dodatku tak je do dupy naciągnęli że siedziska zrobiły się płaskie..

Więc teraz odzyskujemy co się da z tej paszy co była pod spodem, a tapicer tak szyje materiał z gąbką że się robią te "buły" na siedziskach..

Czerwona kratka to taka moja wesoła fantazja ;)
Chciałem obszyc w Schottenkaro Rot ale z dostępnych materiałów są tylko takie drugiego sortu w dodatku w kosmicznych już pieniądzach.. A że podglądnalem kilka projektów innych Porsche w tym starych 911 to stwierdziłem że nie musi być aż tak zgodne z fabryką..

Ale z tego co mówi tapicer to nie jest lekka robota.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum