Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 16.12.2008, 0:12 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
Witaj

Auto nie jest moje :) Od paru dni gielda jest otwarta dla wszystkic ktorzy chca oglosic swoje auto (wystarczy sie zalogowac). Jesli jestes zainteresowany tym autem skontaktuj sie z wlascicielem auto wyglada niezle chociaz go nie widzialem. Na pw wysle Ci wiadomosc odnosnie twojego pytania.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 16.12.2008, 15:11 

Dołączył: 15.12.2008
Posty: 32
KOMANCZ napisał(a):
Witaj

Auto nie jest moje :) Od paru dni gielda jest otwarta dla wszystkic ktorzy chca oglosic swoje auto (wystarczy sie zalogowac). Jesli jestes zainteresowany tym autem skontaktuj sie z wlascicielem auto wyglada niezle chociaz go nie widzialem. Na pw wysle Ci wiadomosc odnosnie twojego pytania.

pozdrawiam


dostałem wiadomośc na PW...czekam na wieści:)

jednocześnie mam pytanie czy ktos może zna to auto które ktos ogłosza na stronie KOMANCZA??

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 1:04 

Dołączył: 15.12.2008
Posty: 32
mam jeszcze jedno porsche na oku z polski,wedłóg właściciela dużo podzespołów wymienionych na nowe...jak możecie to prosze o cenne uwagi

prosiaczek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 1:27 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
z tego co slyszalem od znajomego, srednio ciekawe auto...
ja dodam, ze stoi juz blisko 4 miesiace....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 11:36 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
Igor napisał(a):
z tego co slyszalem od znajomego, srednio ciekawe auto...
ja dodam, ze stoi juz blisko 4 miesiace....


to ze stoi nic nie znaczy too nie sa auta sprzedawane od reki wiec najlepiej pojechac i sprawdzić nawet na pierwszej lepszej stacji diagnostycznej, zawieszenia analizator spali itd. bedziesz mial mniej wiecej jasnosc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 13:44 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
KOMANCZ napisał(a):
to ze stoi nic nie znaczy ....

nie no - kolega był, oglądał i nie był zadowolony.
Cytuj:
too nie sa auta sprzedawane od reki wiec najlepiej pojechac i sprawdzić nawet na pierwszej lepszej stacji diagnostycznej, zawieszenia analizator spali itd. bedziesz mial mniej wiecej jasnosc.

całkowicie popieram!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 15:18 

Dołączył: 15.12.2008
Posty: 32
Igor napisał(a):
KOMANCZ napisał(a):
to ze stoi nic nie znaczy ....

nie no - kolega był, oglądał i nie był zadowolony.
Cytuj:
too nie sa auta sprzedawane od reki wiec najlepiej pojechac i sprawdzić nawet na pierwszej lepszej stacji diagnostycznej, zawieszenia analizator spali itd. bedziesz mial mniej wiecej jasnosc.

całkowicie popieram!!


a możesz napisać Igor z czego nie był zadowolony?skoro facet pisze,że ma fakture na okreslona kwote czym potwierdza wymienione części?widac ,że zrobił jakis lekki tuning w środku oraz brak na zewnątz listew.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 16:01 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
nie wszystkie 944 mialy listwy !!!!

za około 30 minut bedę wiedział czy bede miał ze szwajcarii 944 85 rok czerwone z klimą. Jak bede miał więcej info dam znac na PW


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 16:28 

Dołączył: 21.05.2007
Posty: 214
może ten wart obejrzenia

http://moto.allegro.pl/item509244769_porsche_944_s_stan_kolekcjonerski.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 16:30 

Dołączył: 15.12.2008
Posty: 32
KOMANCZ napisał(a):
nie wszystkie 944 mialy listwy !!!!

za około 30 minut bedę wiedział czy bede miał ze szwajcarii 944 85 rok czerwone z klimą. Jak bede miał więcej info dam znac na PW



widzisz...nie wiedziałem,że nie wszystkie miały te listwy.czekam na info.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.12.2008, 16:42 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
mr-nemo napisał(a):


O, nie wiedzialem ze KZO sprzedaje 44...

KOMANCZ napisał(a):
nie wszystkie 944 mialy listwy !!!!


Fakt.
http://www.youtube.com/watch?v=5rrVcinG8AY


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2008, 0:03 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
Z listwami to nie jest przypadkiem tak, że mają je na pewno modele od 2,5 S (16V) w górę (znaczy potem S2 i turbo)? Jak to jest z 2,5 8V?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.12.2008, 0:08 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
S2 napewno tez nie wszytkie mialy listewki to samo z 968 kwestia wypoazenia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.12.2008, 22:31 

Dołączył: 19.12.2008
Posty: 6
Witam. PIsze w sprawie mojego auta ktore ten Pan wymienil ze nie poleca go zbulwersowalo mnie to poniewaz szukalem tego egzemplaza ponad rok czasu i znalazlem. A ten PAN wogole nie jest w temacie PORSCHE o niczym nie ma pojecia w moim egzeplazu nie podobalo mu sie to ze radio czyta plyty a nie odbiera radia!!!!! Niepowazny KUPUJACY!!!!!!!!!!! :twisted: Szkoda marnowac dla niego czas!!!! :evil: PS. Te auta ktore czesto pojawiaja sie na allegro pojawiaja sie od ponad roku juz(wiec samo to swiadczy o ich stanie) moje sie pojawilo 1 raz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.12.2008, 23:23 

Dołączył: 15.12.2008
Posty: 32
010kamikadze88 napisał(a):
Witam. PIsze w sprawie mojego auta ktore ten Pan wymienil ze nie poleca go zbulwersowalo mnie to poniewaz szukalem tego egzemplaza ponad rok czasu i znalazlem. A ten PAN wogole nie jest w temacie PORSCHE o niczym nie ma pojecia w moim egzeplazu nie podobalo mu sie to ze radio czyta plyty a nie odbiera radia!!!!! Niepowazny KUPUJACY!!!!!!!!!!! :twisted: Szkoda marnowac dla niego czas!!!! :evil: PS. Te auta ktore czesto pojawiaja sie na allegro pojawiaja sie od ponad roku juz(wiec samo to swiadczy o ich stanie) moje sie pojawilo 1 raz.


a skoro kolega sie zarejestrował to może opisze żetelnie swoje auto...to nie będzie niedomówień.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.12.2008, 13:00 

Dołączył: 19.12.2008
Posty: 6
faktycznie mogly byc niedomowienia ale jezeli chodzi o auto jest ono w bardzo dobrej kondycji jezeli chodzi o nadwozie i jego podzespoly w tym silnik auto nigdy nie bylo powaznie naprawiane jedynie co trzeba wymienic to wnetrze zniszczone biegiem lat auto bylo sprawdzane na poczatku zanim je kupilem u Slawka z Jeleniej ( powiedzial ze jest w bardzo dobrej kondycji zeby zrobic te wnetrze i zostawic je sobie bo rzadko sie zdazaja takie egzeplaze) wiec nie rozumiem dla czego ktos kto nie ma zielonego pojecia na temat mechaniki tak go ocenil!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.12.2008, 13:34 

Dołączył: 11.06.2007
Posty: 352
hoho...Slawek "Czarodziej" z Zielonej G. - ja bym sie ogolnie na niego nie powolywal bo ma raczej nie najlepsza opinie ze tak powiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.12.2008, 15:15 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Co do 944S2 z Wawy z Bemowa, hm sam się ciągle nad nim zastanawiam. Z tego co mi przychodzi do głowy to napewno rozrząd wymaga zrobienia oraz pewnie będzie trzeba paski pod maską wymienić wszystkie.

Samochód w tej chwili jest garażowany, a właściciel nadal trzyma się swojej ceny. Chciałem kupić pod choinke i schować w garażu na rok czy dwa i powoli "restaurować" ale wiadomo ile takie s2 może kosztować...

Mimo pewnych niedomagań, polecam zdecydowanej osobie zadzwonić, umówić się i obejrzeć. Projekt może przynieść dużo satysfakcji za kilkanaście miesięcy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.12.2008, 18:14 

Dołączył: 19.12.2008
Posty: 6
przemek84 napisał(a):
hoho...Slawek "Czarodziej" z Zielonej G. - ja bym sie ogolnie na niego nie powolywal bo ma raczej nie najlepsza opinie ze tak powiem.



nie wnikam jaka ma opinie ale jezeli ktos robil 944 to potrafi ocenic dobre on sztrucla :lol: ja bralem tylko pare czesci mily Gosc pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.12.2008, 20:28 

Dołączył: 11.06.2007
Posty: 352
no faktycznie jest mily....dopiero pozniej jak cos zrobi to sie robi nie milo ;).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum