Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 30.08.2015, 20:30 

Dołączył: 30.08.2015
Posty: 48
Cześć wszystkim :)

Jestem Kabi pochodzę z Rzeszowa i łączy nas wspólna pasja - motoryzacja :) Mówi się, że mężczyzną zostaje się w dniu w którym porsche 911 z "brzydkiego" staje się dla chłopaka IDEALNE :) Wygląda na to, że jakiś czas temu właśnie zostałem mężczyzną :) Moja przygoda motoryzacyjna zaczęła się "z wysokiej półki" - zawsze mierzyłem wysoko i dlatego nie zaczynałem od poloneza, a od Mazdy RX-8. Auto było piękne ale niestety potwornie męczące... Następnie kolej przyszła na spełnienie kolejnego motoryzacyjnego obiektu westchnień - BMW Z4 E85 oczywiście roadster. Auto jak dla mnie świetne. Przez niemal 4 lata nic się nie zepsuło :) Jest to jednak mój daily car (nie posiadam dzieci) i z racji silnika (2.0 150 koni) nie pozwala na szaleństwa weekendowe. Rozważałem zakup EVO 9 MR, Corvette C6, M3 e92 ale tak na prawdę czym są te auta przy 911?! :)

Niestety (stety?) z racji elitarności marki wśród moich znajomych nie mam nikogo kto mógłby mi udzielić sprawdzonych informacji na temat poszczególnych modeli, stąd moje dość częste odwiedziny na tym forum. Bez wazeliniarstwa bardzo urzekł mnie tutaj wysoki poziom wypowiedzi forumowiczów. Nie spotkałem go nigdzie indziej i cieszę się, że od dzisiaj jestem częścią tego forum =)

Jak pewnie każdy kto rejestruje się na tym forum planuję zakup Porsche, ale tradycyjnie chciałbym aby zakup był przemyślany poprzez zaczerpnięcie wiedzy od Was :angry4:

Pozdrawiam i do zobaczenia w innych tematach :)

PS. W załączeniu moja myszka - jeździ się całkiem dobrze :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.08.2015, 22:15 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4972
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Witamy na forum i łączymy się w chorobie :-)
Musisz się też pogodzić z faktem, iż jest to choroba nieuleczalna...




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum