Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.03.2013, 15:35 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 751
Witam wszystkich,

czy ktoś miał okazję oglądać te oto Boxstery?:
http://otomoto.pl/porsche-boxster-C27829910.html
i
http://otomoto.pl/porsche-boxster-cabri ... 64488.html

jeżeli chodzi o tego czerwonego to sam kiedyś sprawdzałem jego vin i był po wypadku, jednak nigdy nie udało mi się tych aut zobaczyć na żywo. Oba w okolicach Katowic a wypad z 3miasta tylko na oglądanie już kilka razy się nie udał.

Z innej beczki-czy w Waszej ocenie należy bezwzględnie skreślić te egzemplarze, które miały jakieś wypadki? Chyba jest jakaś możliwość sprawdzenia jak naprawa została wykonana...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.03.2013, 15:55 

Dołączył: 25.01.2013
Posty: 28
Właściciel tego czarnego w rozmowie telefonicznej twierdził,że auto sprowadził mu znajomy z Austri.Rzekomo nie wiedział czy było rozbite ,czy nie.Kompletny absurd.Gość jest z okolic Tarnowskich Gór a auto stoi (lub stało 2 tyg.temu) u jego znajomka w Radzionkowie bodajże.Jakiś były salon Seata.Czepił się mnie po jednym telefonie ,widać ,że zależy mu na ogoleniu tego auta.Wysyłał mi sms-y z pytaniami czy jestem nadal zainteresowany ect.Ja jednak samochodu nie widziałem , więc nie mogę Ci doradzić ale zachowanie sprzedającego trochę dziwne i dystansujące.Jeden z poważnych forumowiczów ma ładne,czerwone 987 w W-wie do sprzedania.Szkoda,że całe po lakierze bo pewnie bym kupił.Poszukaj w tym dziale ,a znajdziesz.Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.03.2013, 16:08 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 751
to teraz już wiem co to za auto-salon Seata mnie naprowadził i odszukałem maile z ubiegłego roku z maja/czerwca i mam nawet foto z wypadku...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.03.2013, 16:42 

Dołączył: 21.07.2007
Posty: 298
Raptor napisał(a):
Właściciel tego czarnego w rozmowie telefonicznej twierdził,że auto sprowadził mu znajomy z Austri.Rzekomo nie wiedział czy było rozbite ,czy nie.Kompletny absurd.Gość jest z okolic Tarnowskich Gór a auto stoi (lub stało 2 tyg.temu) u jego znajomka w Radzionkowie bodajże.Jakiś były salon Seata.Czepił się mnie po jednym telefonie ,widać ,że zależy mu na ogoleniu tego auta.Wysyłał mi sms-y z pytaniami czy jestem nadal zainteresowany ect.Ja jednak samochodu nie widziałem , więc nie mogę Ci doradzić ale zachowanie sprzedającego trochę dziwne i dystansujące.Jeden z poważnych forumowiczów ma ładne,czerwone 987 w W-wie do sprzedania.Szkoda,że całe po lakierze bo pewnie bym kupił.Poszukaj w tym dziale ,a znajdziesz.Pzdr.


Podejzewam ze masz na myśli moje"....dlaczego,szkoda ze lakierowany ? Nie kojarze abyś je oglądał, zapraszam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.03.2013, 18:50 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
mgrab jeśli szukasz auta w niemieckiej cenie ładnego 986 to raczej musisz mieć wkalkulowane,że auto będzie po przejściach(oczywiście kwestia po jakich) na pewno jakies delikatne przygody nie mają wielkiego wpływu na auto,ale warto pamiętać że to cabrio i siły przy wypadku troche inaczej się rozkładają...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum