Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 21.07.2022, 12:04 

Dołączył: 22.06.2022
Posty: 4
Witam czy ktos w sezonie letnim wybiera sie na tor pojezdzic dla przyjemnosci i poprawic swoje umiejetnosci jazdy? Chodzi mi o posiadaczy aut 911 model 992 lub 991.2, cayman model 982c moga byc tez cabrio ale wiadomo ze troche gorzej takie auta sie sprawuja. Chcialbym zaproponowac wlascicielowi auta wspólne pojezdzenie na torze dołożył bym sie do kosztow paliwa . Jestem z południowo wschodniej Polski wiec interesują mnie tory np tor kielce,ułeż, jastrzab, slomczyn ,modlin na tych torach moge sie pojawic jesli poznan lub silesiaring tez rozwaze ale narazie wolalbym na wolniejszych torach pojezdzic razem z Toba.Uważam ze jezdze dobrze ale wiadomo jazda na zwyklej drodze to nie to samo co na torze, jezdze ponad 20lat na kartingu jakies podstawy mam wiec o auto nie musisz sie bac mozemy jezdzic w dwie osoby w aucie.
Jesli nie masz czasu organizacja kiedy mozna pojezdzic i gdzie moge tez sie tym zajac organizacyjnie.

Prosze pisac na priv.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 21.07.2022, 13:23 

Dołączył: 13.02.2012
Posty: 1300
Nr klubowicza: 304
Nie chcę wyrokować, ale ja nie dał bym jeżdzć po torze za kierownicą obcej osobie. Na pewno dołożenie się do paliwa to też za mało. Trzeba doliczyć moim zdaniem koszt wpisowego, opon, hamulce( klocki, tarcze, płyn) o zużyciu auta nie wspomnę. Ale powodzenia może kogoś znajdziesz. Do tego krótkie tory, które wymieniłeś dają mocniej w kość autom.
Może pomyśl o wynajmie auta na tor, są chyba firmy, które tym się zajmują.




_________________

Andrzej
911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 21.07.2022, 14:09 

Dołączył: 20.05.2022
Posty: 16
Kolega chris_3 proponował wypożyczenie 718 gts jeżeli się nie mylę. Poszukaj na forum.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum