Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: :)
PostNapisane: 14.02.2012, 15:58 

Dołączył: 22.08.2009
Posty: 268
podaj maila to Ci wyśle foto + film


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.02.2012, 12:32 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1624
Arekk,

Napisałem powyżej, że mam problem z wypięciem jednej małej wtyczki.
Lampe bez problemu wyjąłem (kluczem - korbką), z trochę większymi problemami ją ponownie zamontowałem.
Chciałem ją wyjąć w całości na zewnątrz, ale nie wiem jak wypiąć ostatnią małą wtyczkę. Wisi na kablach.

Doniu,

Mój namiar masz poleciał na priv.

Pozdrawiam,
Rafał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: :)
PostNapisane: 17.02.2012, 19:03 

Dołączył: 22.08.2009
Posty: 268
poszło:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.02.2012, 0:33 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1624
No i jest tak. Wyjąłem lewą lampę i udało mi się w końcu odpiąć wtyczkę tak, że całą lampę miałem w łapie. Czyli w porządku.
Później zabrałem się za drugą, ale tu nie udało mi się wyjąć ostatniej wtyczki, chyba nie była nigdy wypinana...
No nic, w końcu wsadziłem tam rękę i wyjąłem żarówkę światła pozycyjnego - bo... w tym wszystkim chodziło o zmianę żarówki świateł postojowych na taką właściwą - H6W. Z jednej strony była właściwa, a z drugiej jakieś niepasujące bździdło wsadzone przez poprzedniego właściciela. Obie bardzo nierówno świeciły, co mnie lekuchno wkurzało.
Niestety teraz za cholere nie jestem w stanie zapiąć z powrotem reflektorów tą super hiper blokadą. Kto to wymyślił, co za beznadziejny system... !!! :evil:
Już przewertowałem instrukcję obsługi, będę jeszcze walczył, mam nadzieję, że w końcu mi się uda...

R


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.03.2012, 11:53 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1624
Drodzy,

Podpowiedzcie co robić, bo nie mogę tego poskładać. Nie jestem w stanie zapiąć tych cholernych blokad. Klucz się obraca na śrubach (przeskakuje).
Walczyłem z tym wczoraj z godzinę, próbowałem dociskać lampy, w końcu się poddałem. Teraz nie mogę nawet wyjechać z garażu, bo przy ostrzejszym hamowaniu lampy wyprzedzą mój samochód...

Czy ktoś z Was miał z tym problem ? Może macie jakieś wskazówki ? Dodam, że manual nie pomaga... Zastanawiam się nad poszukaniem jakiegoś ciaśniejszego klucza...

Jakby nie można było zrobić zwykłej śruby wkręcanej z boku :twisted:

R


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: :)
PostNapisane: 3.03.2012, 13:39 

Dołączył: 22.08.2009
Posty: 268
http://www.youtube.com/watch?v=D65x8G1f6AI


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.03.2012, 9:03 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1624
Doniu,

Ale Pan z tego filmu nie pokazał jak zapinał tą lampę, pewnie zdrowo się napocił przy tym kluczyku... :wink: :D

Problem rozwiązany. Pojechałem do sklepu, kupiłem dwie nasadki, pasowała standardowa rozmiaru 5. Odchyliłem wykładzinę, lekko docisnąłem lampę i życie stało się znów piękne. Druga lampa - to samo. Kilka sekund roboty...
Po prostu miałem obrobiony klucz ! :evil:

Tak więc gdyby ktoś z Was miał z tym problem, uwzględnijcie jakość klucza, który jest chyba zbyt miekki i się wyrabia.

I nic mi tam nie pękło ani się nie ułamało, jak sugerował miły Pan z pewnego ASO ;)

Doniu - znów pomagasz. Jak mogę pomóc Tobie ? :)

Pozdrawiam,
Rafał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum