Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 28.11.2008, 11:08 

Dołączył: 19.02.2008
Posty: 143
Czy szanowne kierownictwo przewiduje stworzenie działu technicznego? Prowadzę warsztat, marka porsche nie jest mi obca - wiem jak i mam czym, a z miłą chęcią powymieniałbym się doświadczeniami w naprawach i pomógł w pewnych kwestiach DIY.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 11:18 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Dotychczas w takich przypadkach korzystaliśmy z działu "Porsche", jak sam opis działu wskazuje:
"Dyskusje na tematy związane z samochodami Porsche, motoryzacją, problemami z autami."
na 924.pl są dwa bardzo fajne działy: "Jak to zrobić?" i "Problemy techniczne" i tam bardziej pasowałby Twój pomysł, zresztą pewnie bardziej by się przyjął, w końcu właściciele przedniosilnikowców o wiele częściej samodzielnie sięgają pod maski swoich aut :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 11:25 

Dołączył: 14.05.2008
Posty: 581
Taki dział byłby faktycznie potrzebny. Podpisuje się pod pomysłem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 12:17 

Dołączył: 19.02.2008
Posty: 143
Nie zauważyłem większego skomplikowania technicznego w tylnonapędowych niż w przednio napędowych. Jeżeli właściciele wszystkich modeli oprócz 924/944 tylko jeżdżą na Połczyńską to znaczy że popełniłem faux-pas zakładając ten temat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 12:32 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
maciejek napisał(a):
Nie zauważyłem większego skomplikowania technicznego w tylnonapędowych niż w przednio napędowych. Jeżeli właściciele wszystkich modeli oprócz 924/944 tylko jeżdżą na Połczyńską to znaczy że popełniłem faux-pas zakładając ten temat.


Zarejestrowales sie, nie przywitales, nie wiemy kim jestes, i praktycznie od razu zglaszasz jakies wymagania nie znajac tak naprawde nawet obecnej struktury forum.

Nie neguje tu pomyslu, bo jak kazdy jest do przemyslenia, a troche niekulturalne zachowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 13:19 

Dołączył: 19.02.2008
Posty: 143
Wampirze już się przywitałem - fakt że późno za co przepraszam - Co do zgłaszania wymagań... cóż zapytałem tylko o stworzenie/wydzielenie działu stricte technicznego, nie miałem wymagań. Z miłą chęcią pomógłbym w jego prowadzeniu dzieląc się swoją wiedzą za darmo. Jeżeli kogoś obraziłem swoimi postami to bardzo przepraszam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 13:30 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Nie chodzi o obrazanie a o samo podejscie.
Milo ze sie juz przywitales, taki nasz zwyczaj tutaj.

Co do pomyslu to zostawiam pod dyskusje, wg mnie wprowadzi troche zamieszania bo posty z dzialu porsche beda sie mieszac z tymi z dzialu technicznego, chociaz przy odrobinie walki od strony technicznej pewnie by sie dalo to zrobic.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 14:15 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
Dz. techniczny byłby OK




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.11.2008, 15:03 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
to fajna propozycja - też popieram


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.11.2008, 12:18 

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 256
W srodku Dzialu technicznego fajnie by bylo miec podzial na rozne modele :idea: Pozdrawiam i szerokiej drogi. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.11.2008, 15:20 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
maciejek napisał(a):
Wampirze już się przywitałem - fakt że późno za co przepraszam - Co do zgłaszania wymagań... cóż zapytałem tylko o stworzenie/wydzielenie działu stricte technicznego, nie miałem wymagań. Z miłą chęcią pomógłbym w jego prowadzeniu dzieląc się swoją wiedzą za darmo. Jeżeli kogoś obraziłem swoimi postami to bardzo przepraszam.


Macieju nie martw się, Wampir jest wyczulony na punkcie nieprzywitania się w pierwszej kolejności - ale ma w tym trochę racji.
Forum jest miejscem otwartym i na nowych ludzi i na nowe pomysły, a także przyjaznym - gdybyś uwagę o nie przywitaniu odebrał zbyt osobiście.
Fajnie, że chętnie się z nami podzielisz informacjami za które często (jeśli nie znalezione na forum ;) ) musimy płacić - często nawet bardzo dużo gdy warsztat wybierzemy nie zbyt szczęśliwie.

Nie wiem co na to administratorzy, ale pomysł wydaje się dobry. Może wprowadził by jakby więcej klarowności w topikach z działu Porsche. Z drugiej strony, należy ostrożnie podejść do struktury by nie obciążać ich dodatkową pracą, a już mają jej dużo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.11.2008, 16:23 

Dołączył: 20.10.2008
Posty: 13
Ja również podpisuje się pod tym pomysłem ( przywitałem się już 8) )
Bardzo chętnie pomógł bym w kwestii elektroniki :roll:

Radek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.12.2008, 18:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.02.2007
Posty: 85
OK.

Dział techniczny pojawi się wkrótce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 8.12.2008, 16:36 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 27.02.2007
Posty: 85
Jest nowa kategoria "Techniczne" i 6 nowych działów forum (rozbicie na poszczegónle modele / tematy).

Zapraszamy do budowania bazy wiedzy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum