Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 17.04.2007, 21:55 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 100
Myślał ktoś kiedys o "wycieczce na Formułe 1" ??

My ze spaunem myślimy już o tym jakić czas i dziś znalazłam stronę biura przez , które mozna w Polsce kupić bilety na F1 ( i nie tylko: także zarezerwować hotel, samolot, autokar i td)

Najprędzej my wybralibysmy sie do Niemiec (samochodem, najbliżej i najtaniej).... bilety nie są zbyt tanie :roll:...ale,
są siedzące już np. za 160 euro w całkiem dobrym miejscu ( sektor T9 , link poniżej prezentuje mapkę tego toru i można zobaczyć gdzie ten sektor sie znajduje :D )

https://www.grandprix-tickets.com/index.asp?pageid=WWW_GPT_COM_TKTS_EUROPE


ceny innych biletów i oferta na F1 w Niemczech tu:

http://www.traper.poznan.pl/_oferta/_oferta_imprezy_formula1_Niemcy_Nurburgring.htm


a cała oferta tego biura na F1 nie tylo w Nimeczech poniżej( po wybraniu z prawej strony "FORMUŁA 1 :wink: )
http://www.traper.poznan.pl/index.htm

W szystkim zainteresowanym życzę przyjemnej lekturki.. i jeśli ktoś byłby zainteresowny niech pisze..może coś wspólnie zorganizujemy :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 22:31 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 255
Witam,
byłem w zeszłym roku na Węgrzech na Hungaroringu .... bajka polecam każdemu kto lubi formułę, wrażenie nie do opisania ... we tym roku nie dołączę niestety do grupy wyjazdowej ( mizeria finansowa - w zeszłym roku wyjazd na Hung kosztował mnie ok 1k EUR - trochę dużo ... ale warto było - w tym roku niestety priorytetem jest domek i jego wykończenie ... może next time ) ale do rzeczy:
- najtaniej bilety kupić na stronie toru - nie ma tańszej opcji
- trybune wybierać taką która daje możliwość oglądania telebimu
- dobrze żeby trybuna była zadaszona ( w zeszłym roku na węgrzech lało jak z cebra )
- warto pojechać na cały w/end - bilet w/endowy jest niewiele droższy a wrażeń sporo ... porsche cup, GP2 i kwalifikacje i treningi F1 - warto, poza tym my w piątek i pół soboty uczyliśmy się robić zdjęcia - porażka - aparaty cyfrowe nawet lustrzanki mają opóźnienie i jakiś czas mija od naciśnięcia migawki zo zrobienia zdjęcia - pierwsze jakieś 100 zdjęć było puste tzn bolid był szybszy ... na samym GP nie dasz rady cyknać fotki, coprawda nie mówię tu o szerokiej panoramie tylko o jakim w miarę zbliżeniu na bilod ;)
- warto siedzieć tak zeby móc widzieć boksy - tam też sie dużo dzieje
- w ten sposób dochodzimy do konkluzji że na hungu najlepsza trybuna to supergold ( bilet w/endowy 400E )
pamiętaj, że jak już tam będziesz to na 100% kupisz sobie jakis gadżet w fanartikelshopie ( damska koszulka ferrari 45E )
- siedzisz cały dzień na torze więc chce ci się pić i jeść ( albo zabierasz ze soba kanapki albo jesz kiełbaske z piwem za 15E

nie zniechęcam broń boże nikogo do wyjazdu - ale ponieważ sam to przerobiłem dzielę się spostrzeżeniami ...
ale i tak warto i już zbieram kase na przyszły rok - albo monza albo niemcy a chyba najbardziej to monaco ... choć monza najszybsza ... nie wiem na co się zdecydować

sprawdzałem z kumplem oferty wyjazdowe do niemiec i jakby nie szukać ta jak kupisz bilety na torze i poszukasz hotelu np. na www.booking.com to nie znajdziesz nic taniej ... a i pamiętaj o jednym, nie wiem jak w niemczech ( myśle, że podobnie jak na węgrzech ), hotele w Budapeszcie na weekend F1 były 80-150% droższe niż normalnie ...

ale i tak warto - w TV widać dużo lepiej - ale atmosfera, huk, sapliny ... bajka

a bez stoperów nie warto jechać - porsche cup przeżyjesz - nawet nie zauważysz, GP2 - jak jedzie kilka aut to trochę głośno, ale F1 jak startują do GP to masz stopery w uszach, zasłonięte uszy rękoma i nie słyszysz huku tylko czujesz ból ... ale i tak warto


generalnie życzę wielu wrażeń ( sorry za przynudzanie )

pozdr
Olo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron