Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 7.02.2020, 19:22 

Dołączył: 27.11.2018
Posty: 17
Jako że mam radochę z tego ogromną podzielę się tym z innymi .W moim przypadku do poczciwy Cayenne z 2004 ale zapewne zadziała z każdym audio zgodnie z opisem producenta.Zależało mi na zachowaniu fabrycznego radia ale dodaniu funkcjonalności dzisiejszych aut - i da się w dodatku za niewielkie pieniądze .
Poniżej link ,cena rewelacyjna w porównaniu do konkurencyjnych produktów jak Dension itd.Montaż jakby godzina może dwie ,zależy ile się będziecie szarpać z wydobyciem zmieniarki z tylu tylko po to żeby podmienić wtyczkę światłowodu .Z przodu dużo prościej pług and play ale upchać to wszystko ciężko ,samo urządzenie mam jakby schowane po prawej od radia ( jest miejsce w desce) ,problem jest z upychaniem tych światłowodów nowych ,mega ciasno ,ja w efekcie cześć mam jakby wewnątrz PCM tam są takie puste 2 sloty na pewnie moduł od tv i kamery .Mikrofon w słupku 15minut i trochę sprytu,podobne kabel AUX i kabel USB.Pierwszy jest w zestawie Ten drugi polecam sobie dokupić taki przedłużacz USB wtedy gniazdko USB na Pendrive macie gdzie chcecie a moduł schowany w desce .Ma tez slot na kartę SD wiec można przed schowaniem wsadzić tam ze 32Gb stałej nuty 🙂
Jak działa - rewelacja ,oczywiście że tracicie zmieniarkę tylko po co mi zmieniarka jak mam takie opcje AUX ,BT,USB,i SD. Ja używam tylko na BT wtedy mam rewelacyjny zestaw głośnomówiący w aucie a wszystko sterowane z kierownicy .Nazwy utworów na ekranie PCM ,ale co jest najlepsze tak samo działa ze Spotify też z kierownicy wszystko steruje .Połączenie z BT błyskawiczne .Odbieranie telefonu także z kierownicy , jakość połączeń b.dobra.Naprawde polecam jeśli ktoś chce mieć OEM radio ale dzisiejszą funkcjonalność w aucie .Dotarło z Amazona w 3dni .

https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listi ... dition=new

Ps.W tym samym czasie był też wątek AUX czy raczej transmiterów FM , dajcie sobie sposób Kupilem podobno najlepszy „”ksiajomi” - koszmar jakość ,tyle że mam dobrą ładowarkę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.02.2020, 16:54 

Dołączył: 4.11.2019
Posty: 10
Cześć
Mogę wiedzieć gdzie podpiąłeś zasilanie zmieniarki? Kupiłem Dension i nie wiem czy zapalniczka to dobry pomysł, bo działa nawet po zamknięciu auta gdy włożona jest ładowarka i nie wiem czy będzie działać gdy tej ładowarki tam nie będzie lub będzie. Nie chciałbym zastać któregoś dnia rozładowane Aku.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum