Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Firma Teile
PostNapisane: 24.10.2007, 9:07 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Witam,
ma ktoś może jakieś doświadczenia z firmą Teile z Zielonej Góry?
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 11:10 

Dołączył: 11.04.2007
Posty: 11
Witam,kupowałem u nich uszczelkę pod głowicę (silnik 2,7L) 52,42 EUR.zawór podciśnieniowy do sterowania nagrzewnicą 55,66 EUR,łożysko główne do skrzyni biegów 44,03 EUR.Wszystkie części orginalne.Kompetentna obsługa.Jestem zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 13:00 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Rozmawiałem z przedstawicielem tej firmy i proponował mi samochód 911, rocznik 92, w odpowiadającej mi cenie i zapewniał bardzo dobry stan tego samochodu i szukam opinii.
Pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 13:50 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
kiedyś człowiek handlował samochodami (www.carrera.pl-była wojna o domenę i zmienił na cardesign.pl) ale teraz postawił na części. ja jestem zadowolony z obsługi - kupowałem kompletne koła i znaczek. części ściągają z niemieckiego serwisu więc musi być drożej bo na czymś muszą zarabiać ale np za koła zapłaciłem 12 tys a u polskiego dealera kosztowały 17 tys. to i tak nie mało ale jednak taniej


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 15:00 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
Kupuję u nich od około roku i jestem zadowolony."zero" nawalanki a kupowałem kilkanaście razy.
Dostawa jest błyskawiczna a ceny ,hmm jak porównywałem ok rok temu to były konkurencyjne o około 10 % do serwisów np. na Połczyńskiej.

Osobiście jak coś kupuję to zawsze sprawdzam,częśc rzeczy jest dobrze z niemiec sprowadzić ,częśc z USA lub Anglii a niektóre np w Taile są najtańsze( doliczając koszt przesyłki)!

Pamiętam ,że np docisk do Turbo 911 tki ,który był pakowany na słowacji w środku na docisku pisało "made in germany" kupiłem w USA za jego 50% europejskiej ceny.




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 17:48 

Dołączył: 3.09.2007
Posty: 911
Polecam szczerze ! Szybko , miło , sympatycznie no i TANIO :!:
Można im zaufać co do części ale jak z czymś innym to już nie wiem na 100% ale auto używane wolałbym kupić u nich - ta Firma to już marka , która jest gwarancją jakiejś rzetelności .
Tak czy siak życzę powodzenia w zakupie :drive:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 18:16 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
wprawdzie nic od nich nie kupowałem, jednakże nieraz słyszałem różne opinie - głównie pozytywne :)
myślę że auto od nich jest godne polecenia - tak jak kolega napisał - to teile reprezentuje sobą pewną markę... muszą dbać o klienta..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 19:10 

Dołączył: 2.05.2007
Posty: 18
Kupowalem u nich kilkanaście razy, cena jaka jest taka jest jak napisano wyzej na czyms trzeba zarabiac, cześci orginalne szybka obsluga ,fachowa pomoc w dobraniu czesci na podstawie numerow karoseri.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 21:54 

Dołączył: 1.10.2007
Posty: 77
Witam, zaglądałem na stronę tej firmy ale ostatnie zakupy robiłem w innym sklepie internetowym, co prawda niemieckim ale nie powinniście mieć problemów z zakupem. Sklep nie posiada pełnego asortymentu części do Porsche ale wydaje mi się, że części są w dobrej cenie.
Sam kupowałem kilka razy i jestem zadowolony.
Podaję link do strony sklepu: http://www.mh911teile.de/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.10.2007, 22:17 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Kiedys mailowalem z firma, chyba szefem. Mily i konkretny. Ceny, hm no troche taniej niz w PCW jest. Nic nie kupowalem.

Pisze bo pamietam ze rozmowca pokazywal mi zdjecie 993, auto wygladalo super! Ale to raczej nie to samo co Ty chcesz kupic.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 25.10.2007, 8:28 

Dołączył: 27.04.2007
Posty: 173
Kupowałem ostatnio komplet do rozrządu do 928s; dobry kontakt mailowy i fachowa porada; części oryginalne porsche made in germany; ceny proponuję porównać z innymi serwisami (za pompę wody krzyknęli 450E); reszta w dobrych cenach; w sumie polecam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 26.10.2007, 9:10 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Dzięki Wam za opinie.
Będę działał dalej.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.10.2007, 18:49 

Dołączył: 4.07.2007
Posty: 106
Hmm

Niemiecka firma ? Znam właściciela i często handlujemy. Ja uważam że można im zaufać. Przede wszystkim jak mam czekać w autoryzowanym serwisie na każdą bzdurę po 2 - 3 tygodnie a u Tomka z Teile mam to za 2 dni to nad czym sie zastanawiać. Ceny podobne jak w serwisie tylko 10 razy szybciej. Oczywiście trzeba sobie radzić inaczej - uszczelki kupujemy z VICTORA-REINZA, ELRINGA, GOETZE, paski z TRW, klocki można kombinować JURID, TEXTAR, LUKAS, FERODO i inne. Są gorsze i lepsze i wcale nie trzeba do tego serwisu.

Najlepiej jak zdobędziecie program o nazwie TECDOC - są w nim wszystkie zamienniki do danego auta, modelu i rocznika, począwszy od uszczelek a skończywszy na wycieraczkach. Wybieracie daną część po czym wyskakują Wam producenci tych części czyli np: BOSCH, MAGNETTI MARELLI itd... zapisujecie sobie numer części i dzwonicie do hurtowni i sklepów co prowadzą różne auta, czasem i OPEL i VW, FORD - mogą sprowadzić, przynajmniej jak tak robię i nigdy nie miałem problemów

Aha - z ciekawości - na zlocie popsuła mi się kostka stacyjki w 996C4 - oczywiście jak za dawnych dobrych czasów 924 - do 911 pasują też częsci VW i AUDI ;) w salonie audi kostka kosztuje 60 PLN w PORSCHE ponad 200 - oczywiście ten sam element tylko w innym woreczku ze znaczkiem VW/AUDI ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 26.11.2008, 22:49 

Dołączył: 1.10.2008
Posty: 1
zgadzam sie z kolega mozna zaufac :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum