Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 13.08.2008, 21:46 

Dołączył: 11.12.2007
Posty: 121
W niedługim okresie czasu a mianowicie w ciągu 4 miesięcy zrobiłem moją 944 około 8000 km. :D I bardzo polubiłem ten samochód. Eksploatowałem go w trudnych warunkach. Niejedno młode auto powiedziałoby.,.DOŚĆ.
Jeździłem dużo w nocy, w dzień... w słońce, ulewy... burze.. Waliłem babcią długie trasy niekoniecznie po dobrych drogach.. oczywiście zawsze dbałem i uważałem na nią,.. ( nie jestem samochodowym katem). Były chwile że myślałem że już daleko nie zajadę... ale babcia się nie poddała.. problem polegał na tym że zaczeła się zarzyć kontrolka i spadło ładowanie.. naciąg był w porządku, czasem tak się dzieje nadal.. ale po ponownym odpaleniu wszystko jest ok. Natomiast pewnego razu podczas strasznej ulewy na podjeździe pod górę tył zaczął mnie wyprzedzać auto tańczyło na drodze, jednak potrójna kontra uratowała sprawę.. Czesto także wracałem dobry kawał drogi o 5 nad ranem ledwo żywy i zmęczony drogami na odludziu... i ona też mnie nie zawiodła..
Ten samochód zachowuje się tak jakby jazda sprawiała mu przyjemność. I widzę że jej też na mnie zależy i mnie nie chce zawieść. Ale dobra teraz przejdę do sedna sprawy.. w ramach zasług mojej 944 chciałbym jej zrobić uszczelkę pod głowicą bo zauważyłem że w jednym cylindrze pojawia się nagar na świecy od oleju,.. A i podczas zjazdów z dużych gór na zamknietej przepustnicy delikatnie przykopci. Silnik ogulnie jest suchy tylko w jednym miejscu ma drobny wyciek. Kto robił głowice?? Jaki koszt?? Gdzie dobre uszczelki??? Uszczelniacze??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum