Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 20.04.2012, 10:17 

Dołączył: 3.09.2007
Posty: 911
Tytułem krótkiego wstępu:
pijąc dzisiejszą kawę przy włączonym tv i Pr 2 wsłuchuję się siłą rzeczy w to co mówią , i tak :dziennikarka tvp2 (nie znam nazwiska) do zaproszonych gości – kobiet , pyta się jak będą znosić czy zachowywać się podczas Euro – cyt." czy będziecie Panie krzyczeć Legia ! , Legia !... ? ‘’ , po czym kolega po fachu (dziennikarz , którego też nazwiska nie pamiętam ) w oburzony sposób mówi – cyt. „ to mistrzostwa Europy i Legia nie gra! , gra reprezentacja Polski …” , ona (prowadząca program dziennikarka ) próbowała się wytłumaczyć pogrążając się jeszcze bardziej mówiąc – „ nie wiem nie znam się na tym „ – tu kolega jeszcze raz powtarza przerywając jej wywód , że to Polska i jej reprezentacja gra , ona wypala wchodząc znowu w słowo – cyt. „ a Wisła też nie gra ? „ … , szybka zmiana tematu i za chwilę następny zonk !-
na kolejne pytanie jakim dyscyplinom sportu kibicują Panie , pada odpowiedź jednej z zaproszonych gości , notabene Pani psycholog – cyt. „ ja lubię sport (dyscyplinę) , gdzie tam takie dziurki i kulki tam pchają (obrazowo pokazując uderzenie kijem w bilę ) – inteligentny dziennikarz oświeca gości , że to zapewne o Snooker chodzi – i tu byłoby wszystko w porządku , po raz kolejny zapunktował – ten przynajmniej ma jakieś podstawowe wiadomości , (myślę sobie) dalej śmiejąc się z zaistniałej sytuacji :)))
po krótkiej chwili ten zaś dziennikarz prostuje swoją wypowiedź – „to jednak chyba nie snooker bo tam nie ma dziurek , tam się jakoś kulki przestawia „ – tu już nie wytrzymałem … spadłem z fotela :)))
musiałem z kimś się tym podzielić

program był tuż przed 9:30

Życząc miłego dnia pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 10:33 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
Mirek porządni ludzie to o tej porze w pracy siedzą....albo leżą...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 10:33 

Dołączył: 16.12.2011
Posty: 825
He he :)

Kiedyś jadąc do pracy słuchałem jakiegoś konkursu w radiu.

Pada pytanie prowadzących:

- stolica Austrii ?

Pani uczestniczka zastanawia się chwilę i odpowiada:

- eeeee Austerlitz ?

Realizator programu wykazazał się czasem reakcji godnym Stebastiana Vetttel'a na starcie wyścigu i wyciszył mikrofony prowadzących w ciagu milisekund .... a ja się śmiałem przez następne dwa skrzyżowania :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 10:39 

Dołączył: 3.09.2007
Posty: 911
nie !!! trzymajcie mnie , przed chwilą w następnym wejściu, ten sam prowadzący program pyta się dziewczyny , która występowała w pr. "Bitwa na Głosy"z Ryszardem Rynkowskim , cyt. " co dalej będzie ?- śpiewanie , śpiewanie a teraz macierzyństwo ?"
- ona
" NIE ! mam dopiero 16 lat !"

- bez komentarza

Pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 11:17 

Dołączył: 5.01.2008
Posty: 2133
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 170
to ja mieszkajac jeszcze w Austrii i podrozujac po swiecie mialem czesto taki podkoszulek na sobie: "there are no kangoroos in Austria" ;)
poza Europa co drugi zawsze mylil Austrie z Australia....




_________________

Było 997.1 TT - 563 KM
Jest: 991.2 TTS - 585 KM na razie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 11:27 

Dołączył: 17.06.2009
Posty: 1644
Matschke napisał(a):
to ja mieszkajac jeszcze w Austrii i podrozujac po swiecie mialem czesto taki podkoszulek na sobie: "there are no kangoroos in Austria" ;)
poza Europa co drugi zawsze mylil Austrie z Australia....


A teraz Maciek powinieneś mieć koszulkę
Poland # (znak nierówności) Holland ;-)
To tez częsta pomyłka albo co gorsze po języku pada pytanie czy z Rosji nie jesteśmy ;-)

A ta panienka o której pisze Nevada to jakaś porażka, za takie zongi powinna dostać conajmniej po premii....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 12:08 

Dołączył: 13.11.2010
Posty: 54
Pamiętam, jak podczas medialnej histerii dotyczącej wypadku Roberta Kubicy, w jednej z popularnych telewizji prowadzono na ten temat dyskusje. W roli eksperta występowała min. Magdalena Środa (:shock::lol:), która stwierdziła, że RK powinien dostać mandat za zbyt brawurową jazdę i że gdyby trafiło na anonimową osobę to na pewno nie uszło by jej to na sucho...

A propos wypadku RK, media pisały wtedy na swoich stronach, że po wypadku, Jakub Gerber jest w telefonicznym kontakcie z Januszem Kuligiem.

A kiedy w wypadku zginął Janusz, pamiętam, że w wiadomościach TVP pokazano zdjęcie Leszka Kuzaja...

Ręce opadają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 12:27 

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 256
Matschke napisał(a):
to ja mieszkajac jeszcze w Austrii i podrozujac po swiecie mialem czesto taki podkoszulek na sobie: "there are no kangoroos in Austria" ;)
poza Europa co drugi zawsze mylil Austrie z Australia....


Chcialem kupic w Leroy Merlin w Polsce cos na moja firme australijska i okazalo sie ze w komputerze nie ma takiego kraju. -Jest prosze pana Austria to moze wpisac ? - :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 12:34 

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 256
[/quote]A teraz Maciek powinieneś mieć koszulkę
Poland # (znak nierówności) Holland ;-)
To tez częsta pomyłka albo co gorsze po języku pada pytanie czy z Rosji nie jesteśmy ;-)
[/quote]

Ze dwadziescia lat temu zostalem zatrudniony w firmie w Australii i na powitanie rzucila mi sie na szyje jakas dosc atrakcyjna dziewczyna...holenderka bo jej powiedzieli ze jestem z Holland.
Hmm :twisted: ciagu dalszego nie bylo :swiety:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 14:46 

Dołączył: 11.03.2007
Posty: 1100
928alpi - ja bym się tam nie przyznał ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.04.2012, 6:23 

Dołączył: 28.05.2009
Posty: 376
Atrakcyjna holenderka? Nie może być :)

Ja mieszkając w USA od 3 lat nasłuchałem się już dużo, od Rosji, Holandii, przez "Europa to nie państwo?" do "jakim pociągiem jezdziesz do Polski?" , "to jak tutaj jest lato to tam zima?" i "nie wierze że macie kasy fiskalne, MTV I McDonalda". Niestety, dużo ignorantów, nie tyle w biznesie co na studiach i w życiu codziennym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.04.2012, 13:39 

Dołączył: 16.06.2009
Posty: 695
Powiadają ze w Holandii ładniejsze,są,krowy niż dziewczyny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum