Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 27.11.2007, 11:38 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Witam,
kto z Was przystąpił i wie jak się odbywa przystąpienie do klubu?
ja osobiście przeczytałem zasady członkostwa, regulamin, wypełniłem dokumenty, opłaciłem składkę, minął miesiąc i nic nie wiem, rzadnych informacji.
Byłem, a nawet jeszcze jestem w FOCUS KLUB POLSKA i utrzymuję dalej kontakty z ludzmi z tego klubu, mimo, że już od kilku lat nie posiadam Focusa, to miło wspominam wspólne wypady i myślałem, że KLUB PORSCHE działa w podobnym stylu jak FOCUSA, bo widziałem na forum jakieś zdjęcia z imprez,spotkań. To jest tylko nieliczna grupa ludzi co się spotyka? nawet jakby nie było KLUBU, a KLUB to tak na prawde tylko forum? bo nie wiem już co myśleć, czy to KLUB POSIADACZY PORSCHE, czy KLUB LUDZI WCHODZĄCYCH NA FORUM O TEMATYCE PORSCHE.
Z góry Dziękuję za jakiekolwiek wyjaśnienia wszystkim wchodzącym na forum i klubowiczom PORSCHE.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 11:53 
Administrator

Dołączył: 5.03.2007
Posty: 1151
Zapraszamy do lektury statutu klubu, historii oraz relacji z imprez.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 12:22 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Przczytałem statut, rózne relację, historię znam już od dawna, bo jeszcze nie będąc właścicielem Porsche, słyszałem o tym klubie i śledziłem jego losy, z własnej ciekawości i sympatii do tej marki, fajny klip widziałem z Waszego ostatniego zlotu, ale to chyba nie upoważna do bycia i czucia się członkiem klubu, samo wypełnienie formularza i opłacenie składki raczej też nie.
Dzwoniłem do P. Jarka, osoby z zarządu, później wysłałem wiadomość prywatną, ale zostałem olany i dlatego mam mieszane uczucia i chciałbym się dowiedzieć jak na prawde działa ten klub, a nie jak jest opisany na stronie w kilkudziesięciu słowach.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 12:29 
Administrator

Dołączył: 5.03.2007
Posty: 1151
Z forum trudno się dowiedzieć jak działa klub. Klub to ludzie - aby się dowiedzeić jak jest, musisz ich poznać. Zapraszamy na imprezy. Kalendarz imprez na 2008 rok (po ustabilizowaniu) pojawi się na wkrótce na stronie Klubu.

Tak więc oczekujemy Cię na najbliższej imprezie. Koniecznie z Twoim Porsche.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 12:49 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
FILIP napisał(a):
Przczytałem statut, rózne relację, historię znam już od dawna, bo jeszcze nie będąc właścicielem Porsche, słyszałem o tym klubie i śledziłem jego losy, z własnej ciekawości i sympatii do tej marki, fajny klip widziałem z Waszego ostatniego zlotu, ale to chyba nie upoważna do bycia i czucia się członkiem klubu, samo wypełnienie formularza i opłacenie składki raczej też nie.
Dzwoniłem do P. Jarka, osoby z zarządu, później wysłałem wiadomość prywatną, ale zostałem olany i dlatego mam mieszane uczucia i chciałbym się dowiedzieć jak na prawde działa ten klub, a nie jak jest opisany na stronie w kilkudziesięciu słowach.
Pozdrawiam.


Rozmawialismmy telefonicznie, formularz członkowkski doszedł, wpłąta również. Jezeli telefonicznie potwierdzilismy członkostwo to nie widze problemu. Pozostaje oczekiwanie na Kartę członkowską. Każda karta jest drukowana dla każdego klubowicza z osobna (nie jest wypisywana długopisem tylko jest drukowane imię i nazwisko nr karty i data przystąpienia) W związku z tym często trwa to dłużej gdyż przed wysłaniem zamówienia do drukarni czekamy na wpływ kilku formularzy, tak aby drukarnia do której wysyłamy zamówienie nie musiała uruchamiać maszyn dla jednej karty. Jesli ktoś z tego powodu czyje sie urazony to bardzo przepraszam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 12:53 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Filip - klub to przede wszystkim ludzie, wspaniała atmosfera podczas zlotów (jak i PO zlotach), dużo bezinteresownej pomocy od innych fascynatów, ciekawe znajomości, duuużooo sportowej, często również rajdowej jazdy, poprawienie umiejętności i ogrom wiedzy o marce Porsche.
to jest skrótowy opis działalności naszego klubu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 13:24 

Dołączył: 18.10.2007
Posty: 82
Witam,
nie mam zamiaru się obrażać, tylko mnie interesuje co i jak, wystarczy odpisać, karta nie zając nie ucieknie, nie o nią chodzi, ale chyba już nie będziemy się licytować w wypowiedziach, bo nie o to chodzi.

Na zlotach zapewne będę się pojawiał, więc będzie możiwość poznać się osobiście, ale to dopiero na wiosnę, a teraz może zorganizujmy WIGILIĘ, zapraszam do Łomży, z noclegiem oczywiście, mogę się wszystkim zająć, a jeżeli w bardziej centralnej Polsce, to zapewniam opłatek i karpia dla wszystkich chętnych klubowiczów.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 13:57 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
Filip, spokojnie - jeszcze dziś umieszczę informację nt Karnawału PCP, który odbędzie się pod koniec stycznia (początek ferii) w Warszawie.
w planach: gokarty, śnieżna / mokra (zależnie od pogody) próba na Bemowie, możliwość wypróbowania swoich sił na Rozecie, a potem świetna zabawa przy letnich rytmach i duuużooo innych niespodzianek... ale o tym w innym temacie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 14:52 

Dołączył: 11.05.2007
Posty: 550
... więc Panie i Panowie zakładać dobre zimówki :)
Szkoda, że dopiero w styczniu szykuje się następna impreza :P.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 15:58 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 253
eh apropo karty czlonkowskiej... do dzis nic nie dostalem , zadnego potwierdzenia czlonkostwa :cry:


KOMANCZ napisał(a):
FILIP napisał(a):
Przczytałem statut, rózne relację, historię znam już od dawna, bo jeszcze nie będąc właścicielem Porsche, słyszałem o tym klubie i śledziłem jego losy, z własnej ciekawości i sympatii do tej marki, fajny klip widziałem z Waszego ostatniego zlotu, ale to chyba nie upoważna do bycia i czucia się członkiem klubu, samo wypełnienie formularza i opłacenie składki raczej też nie.
Dzwoniłem do P. Jarka, osoby z zarządu, później wysłałem wiadomość prywatną, ale zostałem olany i dlatego mam mieszane uczucia i chciałbym się dowiedzieć jak na prawde działa ten klub, a nie jak jest opisany na stronie w kilkudziesięciu słowach.
Pozdrawiam.


Rozmawialismmy telefonicznie, formularz członkowkski doszedł, wpłąta również. Jezeli telefonicznie potwierdzilismy członkostwo to nie widze problemu. Pozostaje oczekiwanie na Kartę członkowską. Każda karta jest drukowana dla każdego klubowicza z osobna (nie jest wypisywana długopisem tylko jest drukowane imię i nazwisko nr karty i data przystąpienia) W związku z tym często trwa to dłużej gdyż przed wysłaniem zamówienia do drukarni czekamy na wpływ kilku formularzy, tak aby drukarnia do której wysyłamy zamówienie nie musiała uruchamiać maszyn dla jednej karty. Jesli ktoś z tego powodu czyje sie urazony to bardzo przepraszam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 16:30 
Członek Honorowy

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 937
Klaudiusz napisz mi na maila twoje dokładne dane i kiedy wysłałeś formularz sprawdze co sie dzieje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 27.11.2007, 18:06 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
FILIP napisał(a):
Witam,
kto z Was przystąpił i wie jak się odbywa przystąpienie do klubu?
ja osobiście przeczytałem zasady członkostwa, regulamin, wypełniłem dokumenty, opłaciłem składkę, minął miesiąc i nic nie wiem, rzadnych informacji.
Byłem, a nawet jeszcze jestem w FOCUS KLUB POLSKA i utrzymuję dalej kontakty z ludzmi z tego klubu, mimo, że już od kilku lat nie posiadam Focusa, to miło wspominam wspólne wypady i myślałem, że KLUB PORSCHE działa w podobnym stylu jak FOCUSA, bo widziałem na forum jakieś zdjęcia z imprez,spotkań. To jest tylko nieliczna grupa ludzi co się spotyka? nawet jakby nie było KLUBU, a KLUB to tak na prawde tylko forum? bo nie wiem już co myśleć, czy to KLUB POSIADACZY PORSCHE, czy KLUB LUDZI WCHODZĄCYCH NA FORUM O TEMATYCE PORSCHE.
Z góry Dziękuję za jakiekolwiek wyjaśnienia wszystkim wchodzącym na forum i klubowiczom PORSCHE.
Pozdrawiam.


Witaj,

dostaliśmy Twoje zgłoszenie, niedługo zostaniesz umieszczony na naszej liście Klubowej w dziale Klubowicze, w celu zminiejszenia kosztów dane do Kart Klubowych wysyłamy w pakietach i otrzymujemy po kilka lub kilkanaście kart od producenta.


Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 18:15 

Dołączył: 11.05.2007
Posty: 550
To przy okazji mnie też wpiszcie na listę :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 18:36 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
GaZiK napisał(a):
To przy okazji mnie też wpiszcie na listę :D


Witaj,

Twoje dane i kolegi "Filipa" zostały wysłane do Administratora strony klubowej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 19:03 

Dołączył: 3.10.2007
Posty: 148
Witam,
Ja tez nie dostałem Karty Czlonkowskiej... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.11.2007, 19:39 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
Witam,

w tej chwili jest "partia" około 20 kart Klubowych gotowych do wysłania, w tym tygodniu zostaną te karty wysłane listami priorytetowymi.


Są pewne zaległości w tym temacie ale postaram sie to nadrobić do 6 grudnia żeby wszystko było wyprowadzone na "zero"

Wszelkie pytania i uwagi w sprawie kart proszę kierować :

azieba@porscheclub.pl

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.12.2007, 15:07 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
Witam,

do klubowicza nr 143 włącznie - karty klubowe zostały rozesłane, pozostali klubowicze od nr 144 do 147 czekaja na karty, wysłałem dane do producenta i czekamna realizacje zamówienia, wyślę je niezwłocznie po ich otrzymaniu.

Celowo operuję numerami... ochrona danych osobowych...:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 7.12.2007, 15:32 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
Witam.

Sprawdź skrzynkę pocztową karta poszła na adres który podałeś w formularzu zgłoszeniowym.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum