Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 18.01.2017, 11:19 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
Chciałbym u Lelka zamówić oryginalny pokrowiec (nawet nie drogi około 1500zł)i zastanawiam się czy wewnętrzny czy zewnętrzny, bo auto będzie stało w większości (w 90%) w garażu, chodzi o to iż na foto w salonie ten pokrowiec zewnętrzny zdecydowanie gorzej wyglądał na aucie niż wewnętrzny, który jakby lepiej tj był bardziej dopasowany bez setki zmarszczek :mrgreen:
a jak w praktyce sprawdzał ktoś ?
Bo wizualnie tragedia taki cały pomarszczony jakby jakaś podróbka :mrgreen: czego nie można powiedzieć o wewnętrznym ale czy go można czasem "wyprowadzać" z prosiakiem na dwór ? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 18.01.2017, 12:28 

Dołączył: 6.10.2013
Posty: 802
Wewnętrzny służy do czego innego, jest przeciwkurzowy, super dopasowany do samochodu, zewnętrzny jak sama nazwa mówi jest na warunki zewnętrzne, ja mam przez zimę w garażu pokrowiec wewnętrzny, ale jeśli na taki pokrowiec spadły deszcz, to będziesz miał mokrą "szmatkę".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.01.2017, 9:37 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
oj teraz zauważyłem , że dałem nie do tego działu co trzeba :shock: :banghead:

Jakby można było kogoś wpływowego prosić przy okazji aby ustawił do technicznego :mrgreen:

I dzięki za odpowiedz, tak myślałem , że chyba ten wewnętrzny kupie bo fajny miły i w garażu będzie ładnie :mrgreen: a pod chmurką jak trochę postoi to nic mu się nie stanie ani korona z głowy nie spadnie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 19.01.2017, 23:01 

Dołączył: 23.08.2015
Posty: 85
+1
Używam w garażu w czasie zimy wewnętrzny dla ochrony przed kurzem, ale zdecydowanie nie założyłbym go na zewnątrz bo wydaje mi się więcej by w czasie deszczu narobił problemów niż przyniósł pożytku...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.01.2017, 0:17 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
czyli jest różnica, wewnętrzny jednak pozostać musi w garażu, a na zewnątrz jakby co to lepiej zewnętrzny :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.01.2017, 11:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 6.02.2013
Posty: 580
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nr klubowicza: 376
Jeśli samochód trzymasz w garażu to tylko wewnętrzny - jest miękki, idealnie dopasowany, chroni przed kurzem i super wygląda na samochodzie. Nie nadaje się na zewnątrz, bo przepuszcza wodę. Zewnętrzny z kolei ma sens tylko przy garażowaniu pod chmurką - też jest fajnie wykonany, nawet z przezroczystą szybką w miejscu tablicy rejestracyjnej z tyłu :D, ale jego struktura od wewnętrznej strony nie jest za delikatna - sprawia wrażenie, że może rysować lakier.
Pozdrawiam :)




_________________

996 Carrera cabrio '00 - OUT
Boxster 981 GTS Martini, TP 1.50,758, Silesia 1.56,868
996 TT '03
928S '84

Damian


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.01.2017, 11:56 

Dołączył: 26.02.2010
Posty: 68
Damos napisał(a):
Jeśli samochód trzymasz w garażu to tylko wewnętrzny - jest miękki, idealnie dopasowany, chroni przed kurzem i super wygląda na samochodzie. Nie nadaje się na zewnątrz, bo przepuszcza wodę. Zewnętrzny z kolei ma sens tylko przy garażowaniu pod chmurką - też jest fajnie wykonany, nawet z przezroczystą szybką w miejscu tablicy rejestracyjnej z tyłu :D, ale jego struktura od wewnętrznej strony nie jest za delikatna - sprawia wrażenie, że może rysować lakier.
Pozdrawiam :)


Rozumiem, że opisując ten zewnętrzny masz też na myśli pokrowiec oryginalny z Porsche?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.01.2017, 13:14 
Avatar użytkownika

Dołączył: 6.02.2013
Posty: 580
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Nr klubowicza: 376
profi napisał(a):

Rozumiem, że opisując ten zewnętrzny masz też na myśli pokrowiec oryginalny z Porsche?


Oczywiście, że oryginalny - testowałem oba.




_________________

996 Carrera cabrio '00 - OUT
Boxster 981 GTS Martini, TP 1.50,758, Silesia 1.56,868
996 TT '03
928S '84

Damian


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 20.01.2017, 20:52 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 54
zawsze można kupić oby dwa i pierw założyć ten wewnętrzny miły,a na niego już ten zewnętrzny :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum