Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 19:27 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Serwus Wszystkim.
Chcę kupić urządzenie do domu pozwalające trochę zrzucić na wadze ( około 5-8 kg ) ale i również takie które poprawi kondycję/zdrowie.

Ze względu na brak czasu siłownia odpada.
Proszę o pomoc a nie docinki... Dzięki!

Dodam jeszcze że pod uwagę biorę Bieżnię , Orbitrek lub Rowerek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 19:33 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 843
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
Weź pod uwagę dietę przede wszystkim - 70% sukcesu w redukcji to jedzenie. A każda aktywność sportowa wspomaga redukcję. Możesz mieszkać nawet na bieżni, ale jak nie zbilansujesz jedzenia to nie schudniesz.




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 19:52 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1534
Bristol ja kupiłem 100kg żelastwa plus zwykły zestaw na lokalnym olx.Sprzęt nowy od chwilowego zapaleńca za mniej niż połowe ceny.
Trzy lata mineły i 15kg mniej+energia gratis.Znowu mam 20lat :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 20:53 

Dołączył: 11.12.2011
Posty: 761
Biegaj koło domu + dieta jak wspomniał Jarecki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 21:06 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
Zestaw ćwiczeń funkcyjnych, Skakanka, ciężarki. Chęci. Na resztę szkoda pieniędzy.
A, i nie żreć wieczorem. Alkohol tylko okazjonalnie, wieczorne piwko, winko lub drink odpadają.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 21:18 

Dołączył: 13.02.2015
Posty: 421
rowerek stacjonarny za pare stów sobie kup i umów się ze sobą że codziennie ale to codziennie wstajesz rano i jedziesz poł godziny. Ja tak robie. Jadę i czytam książkę - jak zaczyna mi z czoła kapać na książkę to przestaję :D Jak dasz sobie każdego ranka taki łomot to zaczynasz też zwracać uwagę na to co jesz i ile jesz... Jak jesz lepiej, warzywka, owoce to i czujesz się lepiej, wszystko zaczyna lepiej działać;) Polecam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.11.2017, 23:07 

Dołączył: 18.12.2014
Posty: 490
Polecam kombinację orbitreka i koniecznie dieta. Wyeliminuj słodycze, ogranicz alkohol, a przede wszystkim nie najadaj się na noc, bo to największy grzech. I duuuużo wody. Na maszynach trening aerobowy przy średnim tętnie tj. 130-140 ca. 45 minut. No i wytrwałości w postanowieniu. Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 0:10 

Dołączył: 24.01.2014
Posty: 282
Jako trener mogę się tylko podpisać w 100% pod jednym z powyższych postulatów - dieta, bez niej ani rusz, nie musisz liczyć na początek każdej kalorii, jeść o równych godzinach itp., grunt abyś zmienił swoje nawyki żywieniowe, przede wszystkim przestawił się na odżywianie zbilansowane, pełnowartościowe, unikał przetworzonego jedzenia.

Z zasady - dla chcącego nic trudnego - więc tak długo jak nie zmienisz schematu myślenia z " nie mam czasu " na " zawsze znajdę chwilę czasu " to wiele nie zdziałasz. Ważny jest sport/ruch jako taki, nikt nie wygoni Cię na siłownię jeśli tego nie chcesz, tak samo jak, aby zacząć nie potrzebujesz wcale posiadać sprzętu. Zawsze możesz zacząć od biegania, może z początku dłuższych lub intensywniejszych spacerów, jeśli kondycyjnie nie dasz rady, do tego dołożysz trening w domu z ciężarem własnego ciała - mówię ogólnikami gdyż kwestia jest zbyt szeroka, a nie chcę również by powstała tutaj rozprawka, nie mniej robiąc pompki, przysiady, pajacyki, brzuszki, nożyce, wykroki, wyskoki, deskę/plank przy ilości możliwych kombinacji i wariantów każdego z ćwiczeń które wymieniłem już możesz odmienić swoją sylwetkę i zdrowie.
Jeśli mimo wszystko zechcesz kupić jakiś sprzęt, bo bez niego " ani rusz ", a kwota ma być niewielka to proponuję na początek zakupić drążek rozporowy, hantle w walizce, skakankę i kettlebell - całość daje już mnóstwo możliwych kombinacji treningu, a zmieścisz się przy dobrych wiatrach w budżecie 400zł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 1:26 

Dołączył: 4.12.2007
Posty: 2505
Jak wiadomo, sukces zależy od motywacji.
Więc najpierw trzeba chcieć i to bardzo. W skali od 1 do 10 - minimum 9.

Potem zrozumieć, żę sześciopaki zaczyna rzeźbić się w kuchni :-)

A potem idź do fitness klubu i pogadaj z mądrym trenerem, nawet jeśli nie planujesz tam bywać regularnie.
Inaczej będziesz marnował czas i pieniądze.
Wiem coś o tym i naprawdę sporo mogę powiedzieć. Szczególnie jeśli chodzi o marnowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 8:51 

Dołączył: 23.04.2017
Posty: 683
Miałem wszystko na strychu całą kompletną profesjonalną siłownie jak napisał Jarecki jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych nic albo prawie nic Ci to nie da mordowałem się codziennie i co z tego jak po siłowni zjadałem paczkę kabanosów :D .Dopiero zbilansowana dieta przygotowana przez dietetyka dała efekty 10kg w trzy miesiące i to bez większego wysiłku (czasami tylko rower)
Szkoda kasy na te sprzęty bo za chwilę Ci się znudzi a klamoty będą stały. :banghead:
Ps.Kluczem do sukcesu to 5 razy dziennie posiłki w miare możliwości regularnie dużo warzyw i owoców unikaj białego pieczywa zredukowanie słodyczy do minimum wszelkiego rodzaju kasze,ryż zamiast ziemniaków białe mięso zamiast masła margaryna a gwarantuję że siłownia nie będzie potrzebna.Ostatni posiłek 18-19 zero pojadania między posiłkami. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 11:53 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
:banghead: :banghead: :banghead: :lol:
Ogłaszam zatem licytację na kolejne moje nalewki, dla dobra Adama oczywiście ( i mojego też, bo nie mam kiedy pić, skoro wieczorkiem, w foteliku, po kolacji, przed snem nie można.... :banghead: )




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 12:18 

Dołączył: 3.01.2011
Posty: 270
pdmobil napisał(a):
:banghead: :banghead: :banghead: :lol:
Ogłaszam zatem licytację na kolejne moje nalewki, dla dobra Adama oczywiście ( i mojego też, bo nie mam kiedy pić, skoro wieczorkiem, w foteliku, po kolacji, przed snem nie można.... :banghead: )


Można, kieliszeczek (jeden!) nalewki po kolacji dla zdrowia nie zaszkodzi. Szczególnie w sezonie zimowym. Nie musi być codziennie. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 12:28 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Koledzy

Bristol chce zrzucić tylko kila kilogramów, co jest możliwe nawet w ciągu miesiąca i podejrzewam, że nie chce od razu startować w zawodach fitness prezentując sześciopak.

Przed runmageddonem potrzebowałem zrzucić 5 kilo i najskuteczniejsza okazała się tabata total body z kettlebellem (pomimo tego, że systematycznie biegam od 16 lat), którą robiłem w domu wraz z kanałem Fitness Blender na YT

Wiadomo, że jesteśmy tym co jemy, ale nie popadajmy w skrajności - wszystko z umiarem. Zależy też w jakim Bristol jesteś wieku, ja mam 38 lat i widzę po sobie, że metabolizm muszę wspomóc i liczyć kalorie, ale bez przesady, sport to ma być przyjemność.

Jeżeli efekt ma być spektakularny i chcesz go utrzymać to:
1. wylicz swoje zapotrzebowanie na kalorie przy redukcji (są kalkulatory)
2. staraj się spożywać pokarmy wg struktury (około): węgle 55%, białko 30%, tłuszcze 15% - polecam aplikację fatsecret na telefon
3. i ćwicz :D

Pamiętaj, że alco to puste kalorie, także umiar wskazany + odstawienie słodzonych napoi.... i tyle.

Kettlebell 16 kg około 130 pln, tyle mnie to kosztowało

Jak będziesz potrzebował więcej info to pisz, służę pomocą


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 12:47 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Marion napisał(a):
Ja się przy wypakowywaniu z kartonow i montażu swojego jakiś czas temu zakupionego sprzętu do ćwiczeń tak zniechęciłem że go ani razu nie użyłem :)

Przerabiałem już atlasy, bieżnie, rowery i nic zero efektu. Zdemontowałem już nawet drzwi do pomieszczenia w ktorym to wszystko stało żeby łatwiej tam było dotrzeć - i nic

Podobno, jak mówił kolega Jurek, jak jest sprzęt dobrej firmy i się ciagle na niego choćby patrzy to już wtedy działa, więc przeniosłem sprzęt do salonu - i dalej nic. Nie wiem czy firma nie taka czy za krotko patrzyłem.

Gdyby ktoś w komplecie sprzedawał takiego co się będzie za nas męczył na tych maszynach to by był hit sprzedażowy :)




Skąd ja to znam :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 12:54 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Bristol, trochę może przesadziłem z tym rzucaniem Ciebie od razu na tabatę z kettlebellem bo możesz się zniechęcić :D

Jeżeli nie chcesz wydawać kasy to tabata bez kettlebella
Jeżeli masz chęć wydania kasy na bieżnię to na niej stracisz kilogramy i poprawisz kondycję


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 14:33 

Dołączył: 4.12.2007
Posty: 2505
Tabata - jeśli piszesz o jej właściwej - 4 minutowej formie, to jest killer bez względu na to czy z kettlem czy bez. Niby każdy może ale proponowałbym jednak najpierw sobie serce przebadać bo zabawa w okolicach HRmax może sie skończyć zonkiem.
Z fajnych i praktycznych maszynek polecam waterrower - wioślarz podobno super ćwiczeniem jest a przy okazji sprzęt ładnie w salonie wyglada a jak sie go postawi pionowo to i mało miejsca zajmuje. Koszt to drobne około 6000 ale marka bardzo dobra. Mariusz musisz koniecznie wypróbować!!!

A ja w niedziele sprzedaje hurtowo 4 sprzęty Kettlera za 1400. Jeszcze za niedługo będzie wystawiony bardzo ładnie wyglądający eliptyk z ekranem. Już sie napatrzyłem :-)

Ale nic w przyrodzie nie ginie. Już kupiłem dwa jeszcze piękniejsze sprzęty! :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 14:47 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Gdy kupowałem bieżnię znajomy odradzał, proponując rower stacjonarny. Rower, mówił, ma o wiele więcej przydatnych miejsc do wieszania np. ubrań. Miał rację, skubany ;)




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 16:36 

Dołączył: 29.12.2013
Posty: 843
Lokalizacja: Łomianki
Nr klubowicza: 381
Sprzedaj Bristolowi - kółko się zamknie, a Bristol się przekona o "zaletach" domowej siłowni :)

P.S. Też mam w piwnicy sprzętu za parę tysiaków... na palcach jednej ręki policzę ile razy ćwiczyłem ;)




_________________

*Porsche 911


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 20:43 

Dołączył: 11.07.2011
Posty: 1534
Jeśli ktoś już się nacieszył i mu tylko zajmuje miejsce to proszę o cene na pw


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2017, 20:54 

Dołączył: 18.05.2007
Posty: 58
Arekk napisał(a):
Jeśli ktoś już się nacieszył i mu tylko zajmuje miejsce to proszę o cene na pw


+ 1, najchętniej bieżnie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum