Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: kupno 911
PostNapisane: 24.08.2009, 20:23 

Dołączył: 24.08.2009
Posty: 3
Witam serdecznie.Od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem nabycia 911 i proszę o pomoc
mam do wydania max 250tyś
zalezy mi tylko na manualu i tył napędzie
jaki model polecacie czyli najbardziej udany dajacy największa frajde z jazdy? jaka wersja jest najbardziej udana i dopracowana i najmniej awaryjna.Auto ma służyc do zabawy na torze i do codziennej jazdu
czy 911 posiadaja w serii szpere?jak tak to jaką(cierna czy torsen)
Będ bardzo wdzieczny za odpowiedzi
pozdrawiam kacper puszkiel


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: Re: kupno 911
PostNapisane: 24.08.2009, 21:10 

Dołączył: 30.10.2008
Posty: 1066
997 Carrera S.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.08.2009, 21:29 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
Witam!
To zależy jaką generacją 911 byłbyś najbardziej zainteresowany. Klasycznymi z lat 70 i początku 80, rasowymi youngtimerami z przełomu lat 80/90 (964, 993) czy new generation (996, 997)? Bardziej cywil, czy może przyszła wydmuszka?
Każda z epok ma swój unikalny charakter: starsze to wdzięczne klasyki, które mimo wieku uczą pokory, młodsze dają mnóstwo frajdy z obcowania z highendową techniką w służbie przyjemności :lol:
Nieoficjalne miano najsolidniejszej i najbardziej niezawodnej generacji nosi 964, szczególnie warte polecenia (wg zasłyszanych opinii ;) ) są 993, 997 po FL, wszelkie wersje 4s i... turbo :twisted:

Na marginesie: jeśli się nie mylę to jest pan znanym zawodnikiem rajdowym, słynącym ze startów e30. Nie kusi przesiadka do porszaka? W końcu mamy klasę OPEN, a GT3 też podobno dają radę :lol:
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: simprez
PostNapisane: 24.08.2009, 21:47 

Dołączył: 24.08.2009
Posty: 3
oj na marginesie to marze o gt3 i klasie open już od 3 lat ale to nie na moje finanse:( ale kto wie morze niedługo się spełni.Choc kocham youngtimery to w grę wchodzi tylko coś po 2000 roku.wiesz szukam czegoś nowego co się raczej nie psuje bo autem chce dużo jezdzic i na co dzień i po torze.zależy mi na takiej krótkiej charakterystyce np. w tym modelu pada to wiec nie kupuj albo ten model jest najbardziej dopracowany i niezawodny choć ma mniej mocy.Znam sie super na bmw i jaguarach a porsche to na razię czarna magia u mnie jesli chodzi o aspekty techniczne wiec proszę się nie śmiac:)
aha no i jak z tą szperą?występuje jako opcja czy jest montowana raczej w każdych?jak tak to ile procent?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 25.08.2009, 13:13 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1969
Lokalizacja: 3City
Nr klubowicza: 094
patrzac na twoje kryteria to gt2 gt3 saq optymalne. Tez tak myslalem jak szukalem czegos po moim.

wyslalem Ci priva.




_________________

in: Rally,Mezgers
Nobody is born a legende, you race to become one.

Pucharek PCP 2007,2008,2009,2010,2023r.
Carting Cup PCP 2015r.
----------------------------------------------------
Futuresolar OZE, fotowoltaika, pompy ciepla.
https://futureoze.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.08.2009, 9:57 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Gdybyś znalazł chwilę warto wpaść na zlot do Poznania, w sobotę 5 września na torze będzie praktycznie każdy model 911, a w tym wiele po 2000r.

To chyba dobry moment by popytać, popatrzeć jakie auta kręcą czasy - pomiar dostępny dla widzów na telebimach. Najważniejsze, właściciele zazwyczaj mają chwilę przed kolejnymi próbami i chętnie opowiedzą co i jak. Chyba, że będzie padać....
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum