Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 24.06.2012, 20:34 

Dołączył: 24.06.2012
Posty: 1
witam

za racji tego ze jestem prawie zdecydowany na zakup Cayenne 4.5 V8 S 03-05 to mam do was kilka pytan i bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi :)
otoz szukajac na kilku europejskich przegladarkach najbardziej zaciekawily mnie oferty sprzedazy Cayenne z Wloch:

http://www.autoscout24.pl/ListGN.aspx?v ... vmd0=18284

co o tym myslicie? czy takie ceny sa normalne? czy ktos z was sprowadzal Cayenne z Wloch?) dlaczego jest takie wiele Cayenne we Wloszech o ok. 10k tanszych niz w Polsce (po dodaniu do ich ceny oplat, itd), a wiec czy jest tu jakis haczyk?

kolejne pytanie dotyczy instalacji gazowej w wersji 4.5 V8 S, przeczytalem, ze nie ma z nimi problemu w Cayenne,
dlatego chcialbym zapytac przede wszystkim posiadaczy takowych instalacji, jak to wyglada w praktyce oraz ktore sa najlepsze i najbardziej niezawodne (czytalem, iz PRINS i BRC)?
gdzie mozna znalezc jakies sprawdzone warsztaty je oferuja w Malopolsce (nalepiej ok. Krakowa) i jak mniej wiecej ksztaltuja sie ich ceny?
chcialbym rowniez dowiedziec sie jak jest srednio ze spalaniem w gazie w/w konfiguracji?


PS. szukalem podobnych tematow na tym forum, szczegolnie odnosnie gazu w cayenne ale sie niedoszukalem wiec prosze o wyrozumialosc i ewentualne zamieszczenie linkow ponizej :)
ew. gdyby ktos dal mi na siebie namiary na PW, z kim bede mogl rzeczowo porozmawiac na te tematy to bede rowniez wdzieczny ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.06.2012, 20:53 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
Duża podaż luksusowych aut z Włoch - nie zaręczę, że jest to najlepsze wytłumaczenie - ale podobno od paru miesięcy włoski fiskus wespół z tamtejszą dorgówką ostro poluje na osoby, które deklarują bardzo niskie dochody a posiadają luksusowe dobra.
Gliniarze zatrzymują drogie auta i sprawdzają, czy właścicieli stać na ich posiadanie :shock:

Co do gazu w Cayenne. Źle rozpoczynasz poszukiwania. Najpierw powinieneś rozeznać się, w jakim warsztacie generalnie można serwisować Cayenne ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.06.2012, 1:46 

Dołączył: 4.04.2012
Posty: 23
gazik przyjmuje pieknie i to nasz rodzimy stag
napisz pw a polece ci dobry warsztat co to robi
koszt ok 4500 a spalanie ok 23-25


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.06.2012, 22:21 

Dołączył: 17.04.2012
Posty: 12
simprez napisał(a):
Duża podaż luksusowych aut z Włoch - nie zaręczę, że jest to najlepsze wytłumaczenie - ale podobno od paru miesięcy włoski fiskus wespół z tamtejszą dorgówką ostro poluje na osoby, które deklarują bardzo niskie dochody a posiadają luksusowe dobra.
Gliniarze zatrzymują drogie auta i sprawdzają, czy właścicieli stać na ich posiadanie :shock:

Co do gazu w Cayenne. Źle rozpoczynasz poszukiwania. Najpierw powinieneś rozeznać się, w jakim warsztacie generalnie można serwisować Cayenne ;)


Pozwoliłem sobie na podłączenie do tematu 8)

Wiem że w Katowicach na Podlesiu jest warsztat specjalizujący się w "składaniu" prosiaków. A czy ktoś wie o DOBRYM serwisie na Śląsku? No, może poza Lellkiem :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum