Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 22.02.2009, 14:39 

Dołączył: 18.03.2008
Posty: 4
Mam na sprzedaż kilka książek o porsche w języku angielskim:

- Great Marques - PORSCHE - ciekawa książka o historii porsche z cyklu wielkie marki.

- Porsche - the man and his cars - biografia Ferdynanda Porsche, a takze jego syna. - Przekład na angielski z oryginału Richard von Frankenberg - "Die ungewohnliche Geschichte des Hauses PORSCHE" bardzo ciekawa książka opatrzona fotografiami - opowiada takze o mniej znanych poczynaniach porsche jak czołgi, traktory itp :-), jednakże oczywiście większość historii dotyczy samochodów

- PORSCHE - double World Champions 1900 - 1977 - sportowa historia marki porsche - autorem także jest Richard von Frankenberg przy współpracy Michaela Cottona. Wydawcą jest znany wszystki HAYNES. Oczywiście w książce znajdziemy wiele ciekawych fotografii.

- Porsche 911 and derivatives - autor to Michael Cotton. niezbędna rzecz dla każdego posiadacza 911. Historia modelu obejmująca także 912, 930 turbo, inne wyczynowe modele, 934, 935, 936. zawiera wiele ciekawostek. Na końcu ksiażki znajduje się poradnik jak kupić używane 911 oraz wykaz wszystkich porsche 911 z numerami nadwozi, rodzajem nadwozia, typem silnika itp. - modele ułożone są chronologicznie od 1963 do 1980 roku.

- The PORSCHE BOOK - a definitive ilustrated story. Prawie 500 stron historii tej legendarnej marki. Ksiażka opatrzona licznymi fotografiami. Autorzy: Lothar Boschen i Jurgen Barth. Tłumaczenie Paul Frere. Przedmowa Dr Ferry Porsche.

kontakt do mnie 886-877-930 gg 7550149 tadzik128@wp.pl lub wiadomość prywatna.

Sukcesywnie wystawiam je dziś na allegro:

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2101904

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum