Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 20:15 

Dołączył: 3.12.2013
Posty: 270
tedi944 napisał(a):
Fajny zlot -tylko nie wszystko było ;
13:00 - 13:30 Przejazd na tamę w Smardzewicach i sesja na tamie
13:30 - 14:00 Przejazd do Wolborza, zdjęcia pod Pałacem Biskupów Kuj.- brak sesji


Tedi był fotograf na tamie :) są fotki jadących aut, niestety w obecnym, trudnym czasie zgoda na zamknięcie tamy dla ruchu była nie do załatwienia.

Zdjęcia w Wolborzu też były :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 20:46 

Dołączył: 16.06.2009
Posty: 695
Super spot, trochę zabrakło mi aktualizacji agendy przez głośnik.Tak jak napisał tedi944 napisał(a):
Fajny zlot -tylko nie wszystko było ;
13:00 - 13:30 Przejazd na tamę w Smardzewicach i sesja na tamie
13:30 - 14:00 Przejazd do Wolborza, zdjęcia pod Pałacem Biskupów Kuj.- brak sesji

Zdezorientowany odjechałem po objazdówce, a tu okazało się że była sesja pod pałacem tylko nie w we wstępnie zaplanowanym czasie.

Ale to tylko tylko drobiazgi bo cała impreza super i duże podziękowania dla organizatorów. Czekam na więcej ..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 20:57 
Avatar użytkownika

Dołączył: 15.10.2013
Posty: 402
Lokalizacja: Kutno
Nr klubowicza: 368
Dzięki za super zlot . Taki spontaniczny bez napinki ale zdjęć będzie chyba cała masa i nawet naklejki były.




_________________

993 cabrio
968 cabrio
911 sc (weissach edition)
991 Carrera 4S
Cayenne (ostatnie V8 diesla)
Były:
Cayenne IID, Carrera 4 997 lift. ,Cayenne S x 2, Carrera S 997, Carrera 4 996


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 21:17 

Dołączył: 2.09.2019
Posty: 55
Dzięki za fajne spotkanie 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 21:24 

Dołączył: 3.12.2013
Posty: 270
Moi Drodzy! Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie. Wasza obecność to dla mnie zaszczyt i wyraz zaufania 🙂 Cieszę się, że mogliśmy razem cieszyć się piękną pogodą i wspaniałymi samochodami. Konstruktywną krytykę przyjmuję z pokorą 🙂 Ufam, że za rok ponownie spotkamy się w Spale 😉

PS Już wkrótce opublikujemy profesjonalną sesję zdjęciową 🙂


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 22:15 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
Bardzo ładna 996.2, biała, obniżona, na tablicach z Końskich ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 22:46 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
No i nie poznałem nikogo nowego :( Nie mieli żadnej identyfikacji (smyczka, imię, login) ani główny organizator BondE87 (?), nie poznałem ani Tomridera, ani Romanescu, ani kilku innych, których czytam na stronie, a chciałem. Grono znajomych, starych, nowych, grupki - to funkcjonuje, integracja taka sobie. Czy organizatorem był Klub, klubowicz w ramach ot, pomysłu ?
Oczywiście WIELKI szacun dla pomysłu i organizacji tych...(jak przewidywałem) "kilku przypadkowych" spotkań, które pokazały jak wielki jest głód takich spotkań. Rozmiar zainteresowania chyba przerósł wyobrażenie Organizatora, stąd pewien nieład organizacyjny. ( dobrze, że nie wpadła tam jakaś ekipa SANEPiD-u czy p-poż,) nieporozumienie w temacie jakiejś "drugiej pętli" i Wolborza. Co do fotki na tamie to pewno nic by się nie stało, jak by się kolumna zatrzymała na kilka minut i fotograf strzeliłby kilka fotek. Taki zabieg, przy takiej kolumnie to byłaby chwila. Kolumna była jakby trochę niezorientowana...wiodący fotoreporter zachęcał do zmian w czołówce, ale trudno było te informacje przekazać "na tyły", a szkoda. Bo szkoda, że ta kolumna aż tak się rozciągnęła. ( w niejednej kolumnie jechałem ).
Zupełnie mikra była dla mnie ekspozycja PCP Łódz. Nie wiem, czy tego oczekiwali, ale byli na uboczu, cóż.
Ale dość narzekania !!! To nie narzekanie, tylko uwagi techniczne.
Wspaniały widok tylu fajnych maszyn, wypicowanych, że aż... Tak, o nasze maszynki dbamy ! Pełen przegląd modeli. Pogoda dopisała. Karczma Spalska, która zazwyczaj pęcznieje klientami dziś była łatwo dostępna ze swoim smacznym menu.
Na koniec takie trochę bez ładu rozjechanie się uczestników, każdy sobie, albo coś przeoczyłem ? Nie przeoczę, że na pamiątkę dostaliśmy fajny gadżet w postaci naklejki !!!
Ogólnie brawo !!!Tego nam trzeba było ! Dzięki za spotkanie!

ps. Mata - ruiny zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu to skromne wrażenia, lepiej wejść na górkę (górkę :wink: ) nieopodal i zerknąć na jeden z najstarszych zabytków sztuki sakralnej, XI wieczny kościół romański.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 22:53 

Dołączył: 16.06.2009
Posty: 695
Fotki z drona do pobrania :
https://www.dropbox.com/sh/q5x7jyfes5xf ... skcpa?dl=0


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 22:56 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4970
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Piotr
Dziękuję za podpowiedź, nie wiedziałem...
A jeszcze ciekawsze jest to, że ten kościół to de facto rekonstrukcja zrobiona przez Adolfa Bohusza, czyli „nadwornego” architekta Prezydenta Mościckiego, chyba że internety kłamią :-)
Tym bardziej warto wrócić do Spały... Bond już zapowiada spotkanie za rok...
Pozdrawiam serdecznie
Mata




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 23:28 

Dołączył: 25.04.2017
Posty: 68
Ja jestem zawsze otwarty na nowe znajomości wśród pasjonatów ale jako, że jestem gaduła to rozmowy z nowo poznanymi pasjonatami - się mocno przedłużały i... niestety nie było ich tyle, ile bym chciał. :roll:

Natomiast obserwując całą organizację wydarzenia, od kiedy mi się tylko wyświetliła na FB. Jestem naprawdę miło zaskoczony tym, że odbyło się to spotkanie i to na taką skalę. Spot - przynajmniej z moich obserwacji - był organizowany spontanicznie i absolutnie "z niczego", bez żadnych opłat, bez żadnych zbiórek... Bywałem w życiu na wielu mniejszych lub większych Spotach i miałem jakieś wyobrażenie jak to wygląda ( z reguły mniej więcej schemat ten sam - parking, samochody, ludzie, dyskusja...do domu). Naprawdę... z zaciekawieniem przyglądałem się organizacji spotu w Spale - parking przy restauracji otwarty dla tylko dla spotowiczów, przejażdżka po malowniczej okolicy, opracowany jakiś plan wycieczki, fotografowie, drony... naklejki spotowe, mikrofon głośnik... konkursy. W mojej ocenie - wielki szacunek za inicjatywę i zaangażowanie. Wiadomo... wszystko można zrobić inaczej, sprawniej, szybciej...lepiej, ale myślę, że przyszłoroczny Spot jeśli się odbędzie w Spale, to BondE87 - masz moje słowo, że pierwszy na forum się odezwę z pytaniem - "Jak mogę Ci pomóc? Co potrzeba?", bo inicjatywa takich spotkań - wspaniała.

Michał 997.2 Carrera4 MeteorGrey


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 24.05.2020, 23:30 

Dołączył: 28.07.2016
Posty: 214
Wtrące swoje „trzy grosze”. Ogólnoe szacun dla Bonda, bez niego by nie było tego. Frekwencja mnie zaskoczyła, jak wszystkich chyba. Spodziwałem się z 15-20 pojazdów a tu jak Porsche Parade :D
Zgadzam sie z Pdmobilem co do integracji. Też liczyłem, że poznam parę osób, w szczególności tych mega aktywnych na forum. Zauważyłem, że są grupki które się znają i trzymają razem. To norma, ale nowemu jest głupio jakoś tak podejść i dołączać. Może następnym razem te identyfikatory??? Dodatkowo może jakby był jakiś moderator? Nie wiem bo łatwo rzucać pomysły a gorzej z wykonaniem. Mi po tym zlocie pozostał niedosyt i mam plan na organizację czegoś podobnego w lipcu sierpniu, bo ten sezon wakacyjny w tym roku to chyba będzie dla większości bardziej stacjonarny. Jak coś wymyślę to na pewno napisze. Wracając do integracji to może na przyszłość jak jest jakaś grupa co się zna i widzą kogoś nowego to niech zagadają? Im z pozycji grupy chyba łatwiej niż samotnikowi?
Co do sesji w czasie jazdy to może jakby to ogłosić żeby rotować za pilotem byłoby lepiej, ale myślę, że frekwencja przerosła oczekiwania i dlatego tego nie było. Mnie obfotografowano :D

No dość tych wypocin. Jeszcze raz dzięki Bond i nie mogę się doczekać fotek
Pozdrawiam
Tomek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 0:04 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Mata napisał(a):
Piotr
Dziękuję za podpowiedź, nie wiedziałem...
A jeszcze ciekawsze jest to, że ten kościół to de facto rekonstrukcja zrobiona przez Adolfa Bohusza, czyli „nadwornego” architekta Prezydenta Mościckiego, chyba że internety kłamią :-)
Tym bardziej warto wrócić do Spały... Bond już zapowiada spotkanie za rok...
Pozdrawiam serdecznie
Mata


Mata....ruiny zamku są świetne....obejście ich to 5 min. Też rekonstrukcja.
Natomiast zupełnie autentyczna jest ścieżka informacyjna poświęcona Tuwimowi, wzdłuż chaszczy za tojką przy ruinach. Też ciekawe. Kto z nas nie zna "Lokomotywy"? Ale nie odbiegajmy od tematu !
Bond - świetny pomysł, ważne że z sukcesem i to jakim. Co raz mniej niestety takich spotkań. Właśnie takich, spontanicznych, otwartych, ogólnie dostępnych !
Takich integracji, nawet na ogromnym polu z grillem !
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomysł i wykonanie !!!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 0:49 
Avatar użytkownika

Dołączył: 7.10.2016
Posty: 776
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 490
Od nas też podziękowania za inicjatywę i organizację. Jeszcze się nie urodził taki co wszystkim dogodził, ale jak na takiego jednodniowego spota spontana gdzie frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania to i tak szacun że to ogarneliście. Warto było zrobić jednego dnia 683 kilometry 928 😁, mimo że nawet połowy z was nie widziałem, a co tu mówić o pogadaniu.




_________________

Mateusz

http://www.pba.pl
http://www.balticlodge.pl
http://www.lidiakalita.pl
http://www.rehasport.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 7:16 

Dołączył: 16.06.2009
Posty: 695
Podrzucam patent na usprawnienie komunikacji .Darmowa aplikacja Zello na telefony to takie cb radio/walkie talkie w jednym .Organizator tworzy kanał na imprezę i daje hasło uczestnikom po czym każdy widzi na telefonie co organizator napisał i wszyscy mogą się w ten sposób między sobą komunikować. Łatwiej będzie nam się poznać np.mozna rzucić hasło kto chce pogadać zapraszam o 11 koło mojego Porsche...... itp.Mozna na bieżąco informować się co i jak .

Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 7:54 

Dołączył: 2.09.2019
Posty: 55
Mikołaj napisał(a):
Bardzo ładna 996.2, biała, obniżona, na tablicach z Końskich ;)

A dziękuję, wzajemnie. A to Twoja strzała mnie zaispirowała do gleby
Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz, dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 8:24 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.09.2009
Posty: 4970
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Nr klubowicza: 281
Ci co narzekają na brak zdjęć i filmów już mogą sobie innych i siebie pooglądać.
Wystarczy pogrzebać w necie :-)
https://tomaszowmazowiecki.naszemiasto. ... c1-7720381
Pozdrawiam serdecznie
Mata
Ps. I życzę wszystkim miłego dnia i tygodnia a Bond’owi jeszcze raz dziękuję!




_________________

jest: 356C '65, 912 '66, 914-6 '70, 996 Millennium '00, 126p S ’78, R129 500SL ’92

było: 914-4 ’73, 914-4 CanAm '74, 924 '79, 944 '84, 944S2 cabrio '90, 968 cabrio '92, 986S '00, 996.2 targa '03

Michał
IG: mr.mata912


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 8:40 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
Mata napisał(a):
Ci co narzekają na brak zdjęć i filmów już mogą sobie innych i siebie pooglądać.
Wystarczy pogrzebać w necie :-)


http://naszinowlodz.pl/zlot-fanow-porsche-w-spale/ - są też na FB i tam chyba jest więcej zdjęć ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 8:42 

Dołączył: 3.12.2013
Posty: 270
I artykuł tutaj http://mazopolska.pl/miliony-na-czterec ... h-w-spale/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 9:25 

Dołączył: 25.04.2017
Posty: 68
Jest i dowód na moją integrację... :lol:
Gaduła w amoku 8)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 25.05.2020, 9:41 

Dołączył: 2.09.2019
Posty: 55
streetrace napisał(a):
Jest i dowód na moją integrację... :lol:
Gaduła w amoku 8)

Obrazek


A ja czekałem parę minut pod autem bo właśnie chciałem coś podpytać. Nie dość że gadane to jeszcze chodzone :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum