Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 21.10.2007, 17:25 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Panie i panowie. Wszem i wobec oglaszam iz moje kochane, bielutkie prosie przywitalo dzisiaj nowego wlasciciela i wydaje sie byc zadowolone, gdyz przed chwila ponioslo go do lodzi :)

Nowy wlasciciel rowniez zadowolony, tak wiec misja zakonczona :)

Zostal przeze mnie oficjalnie zaproszony do klubu, wiec mysle ze nie bedzie to ostatnie slowo od bardzo szybkiego bialego prosiaka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 17:44 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
Mnie to strasznie dziwiło ,że wśród takiego złomu za tak małe pieniądze to auto się tak długo sprzedawało??

Chyba w Pl wciąż niska jest kultura techniczna i nadal liczy się powierzchowne odpicowanie auta....




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 18:01 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
wreszcie się udało!! gratuluję!! ;)
białe Porsche w Łodzi? Czy to przypadkiem nie do kolegi co ma już żółte?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 18:02 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Jurek: czy ja wiem czy dlugo... W sumie to sie wcale nie staralem zeby sie go pozbyc, o czym niektorzy wiedza :)

Igor: ups, a boru jest z lodzi? Hmmm.... To chyba za kazdym razem jak go bedzie widzial to mu sie to nie bedzie podobalo...
Niestety nie poszedl do bora. Ale mam nadzieje ze bedzie mu rownie dobrze 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 18:27 

Dołączył: 23.05.2007
Posty: 246
zgadza się w Polsce ludzie wolą się nadal oszukiwać i kupować autka od ludzi którzy mówią że wszystko jest igła i nie wnikają głebiej w autko. A pełna informacja o samochodzie odtstrasza potencjalnych klientów. No cóż w naszym kraju ucziwość nie popłaca i trzeba dłużej się męczyć, ale wkońcu się udaje :D Gratulacje Wampir !!! Na moje też niebawem pewnie przyjdzie czas :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 19:53 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Przyznam ze nei ma czego gratulowac. Po prostu trafila sie osoba ktorej stan sie spodobal. Coprawda tez narzekal troche na kolor, ale tak jak gadalismy to ponoc widzial juz wiele roznych w stanie oplakanym, wiec kilka drobnostek ktore sa do zrobienia w moim go wcale nie zdziwil.
Stanu nie ukrywalem, staralem sie podac kazda drobnostke ktora mi przychodzila do glowy, wiec mam nadzieje ze wyjechal z pelna swiadomoscia tego co w aucie jest do zrobienia.

Ja natomiast ciesze sie ze samochod trafil w dobrej rece do kogos kto ma zamiar uzytkowac go tak jak powinien i prawdopodobnie zobaczymy go w przyszlym roku podczas walki o puchar PCP :)

A u mnie czas zastanowic sie co dalej ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 23:47 

Dołączył: 28.07.2007
Posty: 102
Dobrze że się sprzedało bo zaczynało mnie kusić. Zresztą jak zobaczyłem tą ostatnią fotkę wnętrza to po prostu rewelacja była. Oglądałem już kilka sztuk i w porównaniu z twoim to prezentowały się tragicznie. Niestety mnie biały kolor w ogóle nie podchodzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.10.2007, 23:54 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Marko, nie bede sie powtarzal co do koloru. Nowemu wlascicielowi tez nei pasowal, ale niektorzy wiedza ze lepiej kupic kolor ktory ci sie nei podoba niz dobry kolor, ale zly stan :P

A poza tym, powiedzialem ze za pol roku sie zakocha w bialym i dalej tak uwazam :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 23.10.2007, 21:46 
Avatar użytkownika

Dołączył: 13.08.2007
Posty: 507
Lokalizacja: Radom
Nr klubowicza: 151
dobry kolor nie jest zły... heh
Biały to też kolor.
Gratulacje dla Wampira!




_________________

pozdrawiam,
Jakub

IN: MACAN S, 996 C4S
out: Porsche 944 2,5


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 23.10.2007, 22:15 

Dołączył: 20.03.2007
Posty: 285
Z tego co pamiętam z fizyki to biały jest wszystkimi kolorami- Wampir ma po prostu bardzo kolorowe auto. :roll: Co innego czarny - to przecież brak kolorów. Wniosek płynie z tego taki, że brak kolorów ludziom mniej przeszkadza niż ich nadmiar
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum