Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.01.2020, 22:18 

Dołączył: 10.11.2019
Posty: 13
Witam wszystkich i życzę fantastycznych wyjazdów swoimi porsche ale mam pytanie czy ktoś latem przesiada się na dwa kółka i tak przemierza Europę? Może połączyć dwie pasje i jakiś wyjazd w okolicy maja/czerwca? Pozdrawiam Witek Jelenia Góra


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2020, 16:30 
Avatar użytkownika

Dołączył: 22.02.2012
Posty: 1038
Lokalizacja: okolice Wwy
Nr klubowicza: 033
cześć i witaj.

ja uwielbiam motocykle ale na miasto, tor ew wypad 1/2 dniowy dalsza turystyka motocyklowa jakoś mnie nie kręci - to wolę autem.

więc jakbyś miał zapał i zmobilizował kolegów na jakiś spot maj/czerwiec gdzieś w centrum Polski to chętnie ale dalsze wycieczki to nie dla mnie.




_________________

Jacek
(911 Carrera 4 Cabriolet, 968 Cabriolet)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2020, 16:34 

Dołączył: 18.07.2018
Posty: 840
vip3r ja to robię inaczej - moto na przyczepę, jadę tam gdzie mam ochotę pojeździć i wsio 8) w tym roku pierwszy i ostatni raz popełniłem błąd i poleciałem do Polanicy nakedem - nigdy więcej! :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2020, 21:46 

Dołączył: 10.11.2019
Posty: 13
Witajcie moje wypady to koniec maja,koniecznie przed wakacjami bo trasy spokojniejsze i hotele wszędzie dostępne... ruszamy na ok 7-15 dni bez zegarków :D żeby czas nas nie gonił i jedziemy tam gdzie ciepło... Sycylia,Korsyka,Grecja...Bez żadnych rezerwacji, tylko butelka single malta :D..Tylko z roku na rok ekipa się wykrusza więc jak ktoś chętny to zapraszam. Jeszcze we wrześniu na zlot do Faak Am See w Austrii polecam. Pozdrawiam Witek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2020, 21:57 

Dołączył: 10.11.2019
Posty: 13
Ale pewnie byłoby fajnie się poznać np. przyjeżdżając autami do jakiegoś fajnego miejsca na wiosnę :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 7.01.2020, 23:47 

Dołączył: 3.11.2015
Posty: 26
Nie tylko latem - jak pogoda pozwala, czyli wtedy kiedy nie ma śniegu :D
Bliżej, dalej, od czasu do czasu na tor.
Będę obserwował wątek :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 20:51 

Dołączył: 5.02.2018
Posty: 93
Faak Am See w Austrii polecam.Świetny zlot i ja traktuję to też jako bazę wypadową ostatnio zaliczyliśmy Wenecję no i pośmigać po Alpach super spawa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.01.2020, 22:20 

Dołączył: 23.10.2017
Posty: 16
Ja polecam motocyklem na Andaluzję z Malagą, Marbellą wjazd do Rondy i góry Sierra Nevada, rzut beretem na Gibraltar - niezapomniane wrażenia. Ewentualnie bliska klasyka Trasfogarska i Transalpina :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.01.2020, 0:11 

Dołączył: 10.11.2019
Posty: 13
Bardzo piękna i ambitna trasa ale z Polski to raczej za daleko, chyba że jedziesz na 2-3 tygodnie. Ja zapraszam na wyjazd 7-15 dni po Europie. jeżdżę harleyem więc tempo spokojne ale moim zdaniem o to chodzi w życiu... Chyba że ktoś ma busa i jedziemy np. do Portugalii a dalej motocyklem :D Bo to najpiękniejsze plaże w Europie. A i jedzenie wspaniałe :!:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.01.2020, 11:04 

Dołączył: 23.10.2017
Posty: 16
Ja akurat skorzystałem z transportu Motormani ale są inni przewoźnicy którzy oferuja taka usługę. Temat jest fajny bo moto wraz z bagażami odstawia się tydzień wcześniej lecisz samolotem na tydzień lub 2, na miejscu delektujesz się miejscem i później moto na tira i powrót samolotem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.01.2020, 12:36 

Dołączył: 15.05.2012
Posty: 600
Też byłem parokrotnie z Motormanią w Marbelli, naprawdę są tam fajne drogi do polatania na 2oo. Ostatnio byłem w 2018 i muszę niestety stwierdzić, że poziom zaangażowania organizatora w porównaniu do poprzednich wyjazdów mocno zszedł na psy. Jeżeli jeszcze z nimi pojadę to potraktuję "wyjazd z Motormanią" jako transport motocykla do Hiszpanii i zamiast siedzieć przez tydzień w ich hotelu i kręcić się w koło komina zaplanuję jakiś dalszy wypad...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.01.2020, 12:38 

Dołączył: 10.11.2019
Posty: 13
Propozycja ciekawa,jest pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum