Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 26.01.2018, 12:19 

Dołączył: 26.01.2018
Posty: 4
ZNOWU JA NASTĘPNY ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ FIRMĘ MULTI CARS PRZEZ MARCINA MARKIEWICZA.WPŁACIŁEM ZALICZKI 10,000 ZŁ NA AUDI A8 KTÓRE NIE JEST ON WŁASCICIELEM.DOŁACZAM DO WAS POSZKODOWANYCH ABY GO DOPROWADZIĆ PRZEZ SĄD I ABY JUŻ NIGY NIKOGO WIECEJ NIE OSZUKAŁ.TEL KON 513458906.
JAK TAKI CZŁOWIEK TYLE CZASU MOŻE OSZUKIWAĆ DZIŚ JEST26 STYCZEŃ 2018R A ON NADAL NASTĘPNYCH SZUKA DO WYŁUDZENIA ZALICZKI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH ANDRZEJ RZESZÓW.

(Rozumiem twoje wzburzenie, lecz za używanie wielkich liter będzie ban- moderator)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 26.01.2018, 20:20 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11.01.2011
Posty: 3043
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 258
Podaj jeszcze swoje imię i nazwisko w celu uwiarygodnienia postu. Anonimowe komentarze są często traktowane jak oszczerstwa bez podstaw.




_________________

Bartek

997.1 GT3
964 C2
958 3.0d
996 turbo X50 [był]
964 C4 [był]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: MULTI CARS
PostNapisane: 28.02.2018, 11:13 

Dołączył: 26.01.2018
Posty: 4
WITAM WSZYSTKICH !!!
UPRZEDZAM WSZYSTKICH CHCĄC ZAKUP AUTA U TYCH OSZASTÓW TYLKO BIORĄ ZALICZKI I NA TYM KONIEC. SĄ LUDZIE POSZKODOWANI NA DUŻE SUMY JAK 350TYS. I 200TYS.I TO NIE KONIEC JA MAM TEŻ CIĘŻKO DO ODEBRANIA ZALICZKĘ OD TYCH OSZUSTÓW.
JAK BYŁEM TAM NA MIEJSCU TO POWIEDZIELI ŻE JEST GORSZA PRACA STRESUJĄCA TO PARANOJA TO CO SIĘ DZIEJE W TYCH CZASACH.
JESLI KTOŚ CHCE KUPIĆ U TYCH OSZUSTÓW PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ JA WSZYSTKO WYTŁUMACZE TEL. KONT. 513-458-906

Rozumiem sytuację, ale caps lock naprawdę nie jest potrzebny. Powyżej była już prośba o zaprzestanie używania go. Jak i o przedstawienie się


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 28.02.2018, 22:44 

Dołączył: 18.01.2016
Posty: 892
Nr klubowicza: 770
Masakra ! w dzisiejszych czasach takie sytuacje.
Zawsze można na interku poszukać firm które odzyskują kaskę - ja chyba miałbym w tyłku 10 czy 15% jakie zabierają ale przy kwocie 350 czy 200 tyś to wolałbym odebrać kasę w tydzień - może 10 dni - i mieć CZOPKA z głowy.
Można bez problemu trafić na taką firmę "bez prawników" - prości chłopcy jada do domu , mają swoje sposoby , mogą w nim "zamieszkać jako CHŁOPAK CÓRKI lub SYNA" , zabrać dzieci na wczasy - podobno UKRAINA i TURCJA jest teraz bardzo atrakcyjna ;) ...... Mają swoje metody.
Ja odzyskałem mniejszą kasę - komornik, sądy ... to trwało latami . Oni załatwili to w tydzień . I nic nikomu się stało - dodam dla sprostowania gdyby ktoś pomyślał o jakiś przykrościach. Wszysto jest w pełni legalne - podpisuje się umowę itd.
Ave.




_________________

BartekG
Jest 911-996.2 - C2 - manual
Był : Boxster 986 -2,7 manual


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.03.2018, 13:10 

Dołączył: 26.01.2018
Posty: 4
Witam Wszystkich Sympatyków Porsche.
FIRMA MULTI CARS to wielki przekręt na całą polske.
Niebycie dalej naiwni na tego marcina marcinkiewicza
Dalszych informacji udzielę tel o tych przekrętach.
Andrzej Rzeszów 513-458-906
pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.04.2018, 13:10 

Dołączył: 26.01.2018
Posty: 3
Sprawa wyjaśniona

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.10.2018, 15:05 

Dołączył: 1.10.2018
Posty: 3
Dzień dobry,

pod koniec roku 2016 w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie złożyłem pozew przeciwko Panu Marcinowi Markiewicz MULTICARS o zwrot wpłaconej zaliczki w kwocie 19.300 zł na zakup BMX X5.

Najbliższa rozprawa odbędzie się w dniu 05.10.2018 roku, mam nadzieję, że ostatnia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.10.2018, 21:09 

Dołączył: 20.09.2018
Posty: 2
Przestrzegam wszystkich przed jakimikolwiek zakupami i kontaktami z firmą MULTICARS / MULTI YACHTS – Właściciej MARCIN MARKIEWICZ nadal bierze pieniądze na zaliczki.
Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy, zaliczek nawet najmniejszych tym ludziom!!!
Potwierdzam wpisy robione tutaj na jego temat.
Ja także dałem się oszukać – ode mnie wziął pieniądze (zaliczkę) na samochód, którego nie dostarczył w terminie.
Wymyśla na poczekaniu rózne historyjki aby dostać od klientów zaliczki.
Wpłaciłem zaliczkę na konkretny samochód stojący podobno w salonie w Niemczech, Marcin Markiewicz miał go szybko sprowadzić do Polski. Na początku odbierał telefony i zapewniał, że samochód dotrze na czas zgodnie z umową. Po miesiącu, gdy minął termin zaczął wymyślać różne kłopoty z transportem. Klikukrotnie z różnych powodów samochód nie dotarł do Polski.
Teraz gdy minął termin dostarczenia samochodu nie uznaje zpisów umowy i nie chce zwrócić zaliczki. Do tej pory nie mam ani smaochodu, ani wpłaconych pieniędzy.
Uważajcie, nie róbcie sobie kłopotów!!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.10.2018, 16:34 

Dołączył: 1.10.2018
Posty: 3
Dzień dobry


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.06.2020, 9:16 

Dołączył: 30.06.2020
Posty: 2
Jeżeli ktoś z Państwa został pokrzywdzony działaniami QL Sigma Sp. z o.o., uprzejmie proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron