Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 6.09.2023, 11:41 

Dołączył: 15.03.2023
Posty: 20
Cześć,

Pisałem w innych wątkach ale nikt nie odpisał więc założyłem nowy. Pytanie odo osób, które ostatnio kupiły nowe Porsche i śledziły proces produkcji na aplikacji myPorsche

18-08-2023 r. podpisane umowy na 911

26-08-2023 r. pojawienie się w aplikacji myPorsche informacji o statusie zamówienia tj. FAZA 1 "tworzenie twojego zamówienia"

06-09-2023 r. pojawienie się w aplikacji myPorsche informacji o statusie zamówienia tj. FAZA 2 "twój samochód jest skierowany do produkcji"

Pytania :
- ile czasu minie od fazy 2 do zakończenia produkcji ?
- kiedy auto może być w PL? Dealer twierdzi, że w październiku będę już nim jeździć.

PS.
Widziałem na Instagramie, jak jeden klient USA w trakcie produkcji otrzymywał zdjęcia z fabryki na jakim etapie jest samochód - miał wgląd np. do pomalowanej karoserii, która czekała do zabudowy. Ciekawa opcja i ciekawe czy to prawda czy Instagramowy fake.


Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.09.2023, 11:52 

Dołączył: 17.01.2009
Posty: 90
Jeśli skierowany do produkcji tzn ze wyprodukuje się w przeciągu kilku następnych dni.

Zaloguj się na my.porsche.com i będziesz widział zdjęcia z produkcji Twojego samochodu.

Od tego momentu do czasu przyjazdu auta do dealera to jakieś 2-4 tyg z mojego doświadczenia, ale na forum były przypadki, że mniej niż tydzień.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 6.09.2023, 12:05 

Dołączył: 15.03.2023
Posty: 20
Kolego Cukin wielkie dzięki za te informacje. Jeszcze chyba nie mam dostępu do galerii zdjęć ale faktycznie myPorsche na stronie www jest bardziej rozbudowana niż apka na telefonie !

Pozdrawiam i jeszcze raz Ci dziękuje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.09.2023, 12:00 

Dołączył: 13.06.2023
Posty: 19
To ja się podłączę, zamowienie na 718, na początku czerwca. Do dziś nie mam dostępu do aplikacji bo "wyskakuje błąd"... mam informacje od Handlowca, że auto ma status "częściowo wyprodukowane" (2tyg temu).

Czy jestem jedyny w Polsce który nie ma dostępu do aplikacji my Porsche?;) i ile może być auto częściowo wyprodukowane :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 12.09.2023, 8:28 

Dołączył: 15.03.2023
Posty: 20
Pisz na smartmobility@pl.porsche.com dlaczego nie działa Ci dostęp.

Odnośnie etapu produkcji się nie wypowiem, ponieważ bazuje na filmach z YT i tam raczej nie ma opcji, że po uruchomienia produkcji samochód nie jest skończony. Ale jak wiem jest prawda czasu i prawda ekranu jak mawiał klasyk.

Odnośnie opcji, o której pisał kolega Cukin "behind the scenes" jest też opcją w aplikacji myPorsche więc trzeba kontaktować się z salonem gdzie się zamawiało lub ze smartmobility.

Sprzedawca mnie poinformował, że nie zawsze etapy widoczne w aplikacji są zbieżne z tym co faktycznie się dzieje z autem, będę mógł to stwierdzić jak 911 będzie już w salonie.

Planowany termin dostawy 911 do salonu to 29-09 br. więc dam znać co do działania apki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 15.09.2023, 14:26 

Dołączył: 28.06.2023
Posty: 3
Hej,
w moim przypadku etap:
2 - 27.06.2023
3 - 22.07.2023 - po zalogowaniu się na stronie (nie przez mobilną apkę, może też gdzieś tam jest ale nie znalazłem) można zobaczyć zdjęcia z produkcji
4 - 02.08.2023 i dokładnie tydzień później telefon z salonu, że samochód jest już u nich na placu.

Pozdrawiam,
Mateusz.

--------
911(992 C4S)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.10.2023, 9:57 

Dołączył: 15.03.2023
Posty: 20
Wielkie dzięki za info mateusz_krk ! Napisz jaki kolor 911 to może się miniemy w krakowskich korkach :D a ostatnio zauważyłem kilka nowych egzemplarzy : crayon i czerownych.

03-10-2023 r. Twój samochód został wyprodukowany.

Mam nadzieje tylko, że to mój :D

Także do zobaczenia na trasie !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum