Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.07.2007, 13:10 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3888
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Cieszylibyśmy się z kazdego nowego klubowicza, tym bardziej z osób ogólnie znanych. Rośnie wtedy prestiż. Dużo zachodu mnie kosztowało usytuowanie Rodowicz i Zasady jako Honorowych / przy akompaniamencie widocznego sceptycyzmu ..../. Takie osiągnięcie wymaga pielęgnacji. Nie raz rozmawiałem z Wojewódzkim, również z Urbańskim /Cayman/ oraz z innymi może mniej "widocznymi" nazwiskami, choć na poziomie -nazwijmy to - 997. To prawda, że zazwyczaj brak im czasu,a lansują się w określony sposób i w określionych kręgach, no i w określonym celu. Cóż my im możemy zaproponować, przy naszej mobilności organizacyjnej i przy otoczce "dziecka niechcianego" przez Zarządców przedstawiciela Porsche A.G. na Polskę./sytuacja wręcz kuriozalna, która utrudnia zdobywanie sponsora !/ Może kolejny Zlot będzie przyczynkiem, aby na przekór tym, co rzucają kłody pod nogi, chociaż wystosować zaproszenia, zachować się z fasonem i pokazać jako nie tylko koło fanatyków. Bardzo już liczne, a to zobowiązuje i daje siłę, tyko trzeba chcieć ! No i pomyśleć zawczasu.




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.07.2007, 13:25 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
...myślimy Piotrze ...zapnijmy tę impreze..a wtedy zadzwonię do ciebie....no bo jak innaczej ?




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.07.2007, 16:18 

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 169
Abelard napisał(a):
Monia mialem na mysli Ciebie ;)


tak mysłałam, że chodzi o mnie ale chciałam byc skromna :oops: :lol: A poza tym stwierdzenie "nasza monika" skojarzyło mi się z jedną z kartek z zeszłorocznego kalendarza gdzie właśnie zdjęcie z moim wizerunkiem bylo podpisane "nasza monika " :angel4: Tak czy inaczej bardzo dziękuje za miłe słowa :wink:

Trochę nie na temat,ale zlot niebawem i w związku z tym pytanko czy w tym roku też organizujemy konkurs piękności :?: Z tego co kiedys się wypowiadaliście to tak, czy mam się tym zajac? Mam nadzieję, że będę na zlocie 8) Oczywiście w miarę możliwości służę pomocą :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.07.2007, 17:03 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Konkurs fajny pomysl - mnie juz nie bedzie, wiec 924 maja szanse ;)

Co do klubu, to pozyskanie osob medialnych, jak wszystko w zyciu, ma swoje zalety ale i moim zdaniem pewne wady. Ze bysmy sobie sami krzywdy nie zrobili, nalezalo by dobrze przemyslec sprawe (nie watpie ze juz o tym polowa klubowiczow myslala :wink: ).
Uwazam takze ze osoby rozpoznawalne moga sie obawiac uwag i nie potrzebnych komentarzy w nowym, dobrze dostepnym srodowisku jakim jest w tej chwili klub (oby pozostal jak najdluzej, z wiadomych powodow). Przygladam sie z zainteresowaniem na rozwoj sytuacji, a i moze sam bede mogl jakos w przyszlosci pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum