Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Username Password Log me on automatically each visit Register

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 179 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
PostPosted: 24.11.2021, 19:37 

tomitomigo wrote:
Panowie wiecie coś co z tymi sterownikami świateł? według mojego źródła znowu nie ma i nie wiadomo kiedy będą. czekam na macana od stycznia :banghead:

U mnie to samo ;( słyszałem, że części mogą być w połowie Grudnia... A dziś dostałem informację "Dostaliśmy informacje od importera że z powodu na małe dostawy i zaległości nie są w stanie podać terminu dostawy." 😭😭😭😭

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.11.2021, 20:08 

Club number: 288
Mojego udało się skompletować - jest to jeden z pierwszych wydanych po liftowy :D
W grudniu ma zapaść decyzja o rekompensatach

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.11.2021, 21:43 

chris wrote:
Mojego udało się skompletować - jest to jeden z pierwszych wydanych po liftowy :D

Kiedy rekompensata się należy ;)?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.11.2021, 21:53 

Axer464 wrote:
tomitomigo wrote:
Panowie wiecie coś co z tymi sterownikami świateł? według mojego źródła znowu nie ma i nie wiadomo kiedy będą. czekam na macana od stycznia :banghead:

U mnie to samo ;( słyszałem, że części mogą być w połowie Grudnia... A dziś dostałem informację "Dostaliśmy informacje od importera że z powodu na małe dostawy i zaległości nie są w stanie podać terminu dostawy." 😭😭😭😭

AXER z jakiego salonu masz info o sterownikach świateł?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.11.2021, 22:39 

Mój Macan jak i 20 innych stoi grzecznie na parkingu PCP w Poznaniu.
Sterowniki świateł i/lub czujniki TPMS - jedno albo oba naraz.
Części zamówione ale nie wiadomo kiedy i ile będzie dostępnych.
Patrząc na to ile na parkingu stało zapakowanych poliftowych Macanów to w tym tempie spokojnie niektórzy pewnie będą w Lutym jeszcze odbierać.
Powiedziałem jasno że zanim auto nie będzie gotowe do wydania żadnych umów nie podpisuje.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.11.2021, 22:41 

chris wrote:

Z chęcią przyjmę slot na GT3 w ramach rekompensaty :D

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25.11.2021, 0:48 

tomitomigo wrote:
Axer464 wrote:
tomitomigo wrote:

AXER z jakiego salonu masz info o sterownikach świateł?

Poznań a Ty ?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 28.11.2021, 14:23 

Ma ktoś jakieś nowe wiadomości ;)?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 12.12.2021, 23:24 

Witajcie, jakieś nowości? Nadal czekam na Bosse ;/

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 12.12.2021, 23:44 

Axer464 wrote:
Witajcie, jakieś nowości? Nadal czekam na Bosse ;/

U mnie mija 1 miesiąc, nadal brak info kiedy będzie.
Jak do końca roku się nie pojawi to chyba sobie odpuszczę.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 15.12.2021, 7:16 

U mnie dotarl wfeszcie brakujacy czujnik naterenia swiatla slonecznego i panamera zamowiona w lutym wreszcie gotowa. Podobno w takim stanie jak moja bylo 100 aut w samej Polsce.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 15.12.2021, 23:17 

Witam. Macan zamówiony w sierpniu 2021 , przyjechał na koniec października do Łodzi. Podpisałem umowę na leasing rano a o godzinie 14 mnie informują o akcji serwisowej. I tak już półtora miesiąca auto stoi a ja płacę już kolejną ratę...
Najgorsze ze lada moment oddaje stare auto. A nowego nie ma . Problem w moim egzemplarzu mam z Bose i z sterownikiem świateł.Dzwonią że lada moment odbiór potem się okazuje że coś jest nie tak i tak już dwa razy. Ktoś odebrał kompletnego Macana?
Czy wiecie jak wyegzekwować coś od Porsche? Kupowałem samochody u świętej trójcy (Audi , BMW , Merc) i nigdy nie miałem takich sytuacji. W życiu bym się nie spodziewał że w Porsche mnie coś takiego dotknie , a jak czytam że ludzie czekają po pół roku to krew mnie zalewa.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2021, 10:15 

hubi1212 wrote:
Witam. Macan zamówiony w sierpniu 2021 , przyjechał na koniec października do Łodzi. Podpisałem umowę na leasing rano a o godzinie 14 mnie informują o akcji serwisowej. I tak już półtora miesiąca auto stoi a ja płacę już kolejną ratę...
Najgorsze ze lada moment oddaje stare auto. A nowego nie ma . Problem w moim egzemplarzu mam z Bose i z sterownikiem świateł.Dzwonią że lada moment odbiór potem się okazuje że coś jest nie tak i tak już dwa razy. Ktoś odebrał kompletnego Macana?
Czy wiecie jak wyegzekwować coś od Porsche? Kupowałem samochody u świętej trójcy (Audi , BMW , Merc) i nigdy nie miałem takich sytuacji. W życiu bym się nie spodziewał że w Porsche mnie coś takiego dotknie , a jak czytam że ludzie czekają po pół roku to krew mnie zalewa.

To samo- Łódź -3 tygodnie czekania na moduł świateł /auto już zarejestrowane
Ponieważ auto nie wydane to nie przysługuje zastępcze :(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2021, 11:33 

Pomału pojawiają się na widoku wzmacniacze Bose,
przynajmniej do Cayenne.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2021, 11:51 

chris wrote:
hubi1212 wrote:

To samo- Łódź -3 tygodnie czekania na moduł świateł /auto już zarejestrowane
Ponieważ auto nie wydane to nie przysługuje zastępcze :(

Coś otrzymałeś za czekanie? Czy za przeproszeniem mieli cie w dupie?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 16.12.2021, 15:25 

dealer prosił o nie chwalenie się :wink:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17.12.2021, 18:19 

Club number: 517
Potwierdzam ze Mercedes ma podobne problemy ale nie robia takiego ruchu ze teraz juz jest... serwis... czekanie na chip itp. Mowia ze auto jest ale nie da sie go odebrac i tyle. Moj znajomy ciagle czeka na cupre i indentyczne slowa aco u Porsche ..auto juz jest a zaraz serwis chip... montuja chipa...nie ma chipa prosze czekac itd az juz mija 2 miesiące

911 991.2 TTS and 718GTS RS

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17.12.2021, 22:20 

Nie martwi was, że przy nowym aucie będą grzebać spece z ASO? Nie wiem gdzie tam te poszczególne chipy i inne elementy są montowane i czy wymaga to dużo ingerencji, ale co fabryka to fabryka, a nasze ASO, nawet drogich marek, niezbyt słyną z przesadnego profesjonalizmu...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 17.12.2021, 23:13 

Myślę że dodawanie modułów jest szczegółowo opisane przez producenta i nie będzie stanowiło problemu dla ASO. Gdyby tak było, nie wierzę że producent by podjął takie ryzyko.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 18.12.2021, 0:14 

Mieć instrukcję, a mieć wprawę i pewną rękę, to są dwie różne kwestie. No ale podziwiam optymizm :)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 179 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Ostatnie posty forum PCP

Przyklejone

English information
Ostatnie posty publicznego forum