Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 3.08.2011, 10:13 

Dołączył: 21.04.2011
Posty: 5
Panamera 4s często zrywa mi połączenie bluetouch z iphone 4, czy ktoś ma lub miał podobny probem ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2011, 10:23 

Dołączył: 20.02.2009
Posty: 140
Miałem podobne problemy w BMW 645 po kilku minutach rozmowy, zrywało połączenie z samochodem i przełączało rozmowę na telefon szukałem problemu w samochodzie. A okazało się ze telefon był uszkodzony wymieniłem na nowy i jest ok, zacznij od telefonu :wink:
_________________
carrera 996 c2 -byla
carrera 996 c4 cabrio -byla
carrera 997 c4S cabrio -jest


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 8.09.2011, 23:41 

Dołączył: 21.04.2011
Posty: 5
Przetestowałem inne modele telefonów i problem leży po stronie panamery, teraz pozostaje najwiekszy problem jakim jest przekonac serwis do naprawy takiej ukrytej usterki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.09.2011, 9:46 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
a moze to kwestia lokalizacji? w stolicy jest wiele miejsc gdzie zrywa polaczenie nie zaleznie od telefonu .. i sa to miejsca w centrum a nie np na "wygwizdowie" :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 9.09.2011, 9:50 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
to fajnie że wogóle Ci się łączy.
jeśli masz zestaw taki że możesz też włożyć kartę sim do PCM to pojedź do serwisu żeby tem moduł wyłaczyli. Ma szanse pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.12.2011, 17:10 

Dołączył: 11.12.2011
Posty: 7
Mi również czasami zrywa połączenie z iphone 4 w panamerze. Mam dwie identyczne karty sim do jednego numeru telefonu. Jak jedna karta sim była zainstalowana w PCM a druga w telefonie z opcją włączony bluetooth to zrywało kilka razy na minutę. Nie dało się korzystać z dwóch kart jednocześnie. Wybrałem opcję połączenia przez bluetooth. Niemal każdego dnia zdarza się że zrywa połączenie z bluetooth a czasami się rozłącza połączenie (gubi zasięg). Nie wiem czy w serwisie są w stanie coś z tym zrobić? Fajna jest natomiast opcja słuchania muzyki z iphone 4 via bluetooth ( bez kabla łączącego ) tu opcja gubienia połączenia prawie nie występuje. Nie rozumiem tego ale tak mam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron