Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 30.11.2016, 18:04 

Dołączył: 12.08.2010
Posty: 468
Marcin B. napisał(a):
To samo ci wychodzi jak liczysz AC? :wink:

:thumbup: Powoli i do tej decyzji dojrzewam, bo przy rosnących kosztach ubezpieczń i kilkunastu samochodach w firmie i prywatnych może się okazać ze to całkiem rozsądny pomysł. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.12.2016, 21:23 

Dołączył: 29.10.2016
Posty: 28
Witam, przyłącze się do tematu, czy któryś z użytkowników może określić bardziej szczegółowo na czym polega problem z amortyzatorami ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.12.2016, 9:38 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
danielv6 napisał(a):
Witam, przyłącze się do tematu, czy któryś z użytkowników może określić bardziej szczegółowo na czym polega problem z amortyzatorami ?


w dziale Dyskusje techniczne o Porsche masz mnóstwo informacji na ten temat. Wystarczy poszukać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.12.2016, 17:27 

Dołączył: 29.10.2016
Posty: 28
Bristol napisał(a):
danielv6 napisał(a):
Witam, przyłącze się do tematu, czy któryś z użytkowników może określić bardziej szczegółowo na czym polega problem z amortyzatorami ?


w dziale Dyskusje techniczne o Porsche masz mnóstwo informacji na ten temat. Wystarczy poszukać.



niestety nic nie znalazłem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.12.2016, 17:59 

Dołączył: 5.06.2016
Posty: 90
Marcin B. napisał(a):
Dodam swoje parę groszy. Jeżdże Panamerą Turbo od 1,5roku i jest to auto które w ogóle mnie nie zaczęło nudzić. Polecam szczególnie tą wersję ponieważ ma osiągi 911(albo lepsze), daje frajdę 911, a jednak możesz zabrać dzieci, i duży bagaż(pakuje niewiele mniej niż do Cayenne!).
Najważniejsze - tylko Approved. W ciągu 1,5 roku miałem a)wymieniony silnik, b) wymienione wszystkie amortyzatory c)właśnie mam wymienianą skrzynię PDK. Koszt części i robocizny PCW pewnie dorównał by już do wartości auta... wszystkie usterk zdarzyły się między 60 a 70kkm, przebieg malutki...
W dzisiejszych czasach wszystkie auta są marnej jakości, to wynika z globalnej ekonomii... są tylko super marne i mniej marne... Moim zdaniem powinniśmy odejść od sugerowania się tabelami niezawodności przy wyborze nowego auta, a skupić się na zabezpieczeniu własnego interesu. Osobiście, obserwując własne doświadczenia, nigdy już nie kupię auta które nie będzie chronione gwarancją przez cały okres mojego użytkowania...
Dodam że mam jeszcze Cayenne z nową skrzynią od roku, miałem 997.2 które 2 lata temu też dostało nowe PDK. Do tego dochodzi dużo drobnych napraw... Więc z mojej perspektywy Porsche bez approved to samobójstwo.
Mimo to, KOCHAM Porsche za to co daje mi za kierownicą i za jakość wykonania(tą naoczną i dotykową), a naprawy nie zniechęciły mnie do marki. To zapewne przez wyjątkowo sprawny i profesjonalny serwis Porsche Centrum Warszawa, który za każdym razem zadbał zarówno o moje auto jak i mój pełen komfort.


Dzięki za szczerą wypowiedź, powiem wprost takie opinie trochę sprowadzają na ziemię i powodują, że zadaje sobie pytanie, czy jestem gotowy na taki samochód, czy to moja niedojrzała zachcianka... Gdybym kupił PORSCHE i miał na dzień dobry kupić nowy silnik, skrzynię i zapłacić za wymianę tego w ASO... Chyba mnie jednak nie stać. Zostaje więc pytanie: "Czy będę miał pecha?" A może bardziej myśl "Kurde... Porsche to kultowa marka, co z jego jakością? Przecież nie powinno się sypać jak fiat panda..."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.12.2016, 18:38 

Dołączył: 30.05.2016
Posty: 152
Fiaty są bezawaryjne w porównaniu z Porsche :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum