Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 7.03.2013, 23:03 

Dołączył: 21.02.2013
Posty: 13
Postanowiłem zamontować sobie lusterko wewnętrzne z funkcją samościemniania, żeby sprawdzić czy jest to możliwe, czyli czy instalacja na to pozwala potrzebuję się dostać pod ten panel, odkręciłem dwie śrubki które znalazłem pod schowkiem na okulary ale dalej coś trzyma.Wie ktoś jak to odkręcić czy zdjąć?
pozdro
zucz


Dałem radę sam. Sądząc po ilości osób które chciały pomuc wnioskuję że sami techniczni są na forum :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.06.2013, 22:17 

Dołączył: 13.12.2011
Posty: 34
Nie znalazłem tam nic od ściemniania lusterka, ale dodałem sobie moduł HOME LINK i zaprogramowałem pod bramę wjazdową, teraz auto otwiera mi ją. Można zaprogramować do 3 urządzeń, np. brama wjazdowa, oświetlenie koło domu i brama garażu.

PS.
Znalazłem takie z dodatkowymi 3 guzikami i modułem na Allegro i przełożyłem - instalacja już była :) (za to lubię niemieckie auta)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.06.2013, 15:24 

Dołączył: 14.08.2011
Posty: 290
zucz napisał(a):
Dałem radę sam. Sądząc po ilości osób które chciały pomuc wnioskuję że sami techniczni są na forum :(


Wiesz, pewnie kilku by chcialo "pomuc" (cokolwiek to oznacza), ale nikt z nas nie bedzie lecial do swojego Cayenne sprawdzac jak sie odkreca panel na suficie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.06.2013, 18:06 

Dołączył: 9.10.2010
Posty: 11
Są jeszcze dwie, albo trzy pod panelem z żarówkami oświetlającymi wnętrze. Ten panel jest "na wcisk", łatwo się zdejmuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum