Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 12.04.2012, 7:26 

Dołączył: 6.04.2012
Posty: 4
Witam.
To mój pierwszy post na forum. Od dawna interesują mnie sportowe samochody :) Jakiś czas temu sprzedałem Mondeo ST220 i kupiłem do codziennego jeżdżenia oszczędnego diesla :(
Po głowie chodzi mi jednak zakup nietuzinkowego sportowego samochodu do okazyjnych przejażdżek ...
Pytanie jest trochę po czasie ... chciałbym jednak wzbogacić swoją wiedzę ...
Niedawno na allegro znalazłem takie ogłoszenie

http://allegro.pl/porsche-911-typ-930-s ... 65371.html

Zastanawia mnie, skąd wynika taka cena końcowa ... z tego co widzę dobre egzemplarze potrafią kosztować ponad 100000 zł ... czy jest to jakiś nielubiany model 911?

Kolejne pytanie dotyczy możliwości zapoznania się z Porsche na żywo ... Czy gdzieś w okolicach Trójmiasta jest to możliwe? Jakieś zloty itp.?

Pozdrowienia, Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.04.2012, 7:37 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9165
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Carrera 3.2 (tu błędnie opisana jako 930) należy do najbardziej dopracowanych 911 i faktycznie często jest droższa od 964. Pytanie jednak w jakim to auto jest stanie bo zdjęcia są kiepskie, felgi od 993 w takim klasyku też nie wyglądają najlepiej. No i kluczowe pytanie - czy auto faktycznie zostanie sprzedane, choć oczywiście wg regulaminu Allegro powinno. W 3mieście jest sporo Porsche, poszukaj np. 911Bart, Nikos. W planach jest zresztą spotkanie na Polance Redłowskiej - jest o nim wątek na forum.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.04.2012, 11:51 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1196
witam,

prawie 60 tys. widocznie za tyle się sprzedała, w ogłoszeniu opisane głupoty co do historii.

Ten konkretny egzemplarz ma prawdopodobnie skrzynie G50- Getrang
Bardzo udana skrzynia i silnik 3.2 też bdb. Nie cieknie tak jak M64 z 964


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.04.2012, 14:57 

Dołączył: 6.04.2012
Posty: 4
Właśnie te prawie 60 tys. trochę mnie zaskoczyło ... myślałem, że 911 są całkiem poza moim zasięgiem :) A tu miłe zaskoczenie :)

Znalazłem informacje o spotkaniu na Polance Redłowskiej ... niestety zdaje się już się odbyło ...

Jeżeli jest ktoś na forum z Trójmiasta, kto by się pochwalił i pozwolił zapoznać ze swoim Porsche model przed 996 to proszę o kontakt na prv.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.04.2012, 22:00 

Dołączył: 24.01.2010
Posty: 133
krzysiek__m napisał(a):
Właśnie te prawie 60 tys. trochę mnie zaskoczyło ... myślałem, że 911 są całkiem poza moim zasięgiem :) A tu miłe zaskoczenie :)

Znalazłem informacje o spotkaniu na Polance Redłowskiej ... niestety zdaje się już się odbyło ...

Jeżeli jest ktoś na forum z Trójmiasta, kto by się pochwalił i pozwolił zapoznać ze swoim Porsche model przed 996 to proszę o kontakt na prv.


auto jest takie tanie bo w dowodzie to składak rok 96


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.04.2012, 9:56 

Dołączył: 6.04.2012
Posty: 4
Kiedyś były takie czasy, że tworzono "składaki", żeby sprowadzić auto do Polski ... samo w dowodzie chyba nie oznacza, że samochód jest złożony z kilku ... choć oczywiście każdy przypadek należy sprawdzić indywidualnie ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron