Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.12.2014, 2:40 

Dołączył: 28.07.2012
Posty: 335
co do minimalnych kwot za zadbane 987, zobacz ceny na mobile.de. Tu nie ma zmiłuj, że jakimś cudem dobre 987 po sprowadzeniu i opłaceniu (18,6%) będzie tańsze niż ładne polskie egzemplarze. No i tak jak kolega Alex powiedział, pomoc przy zakupie na pewno Ci się przyda. Powodzenia, a potem do Klubu :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 22.12.2014, 8:47 

Dołączył: 19.12.2014
Posty: 31
Hmmm... Ujme temat tak - przy zakupie samochodu zwykle mam odpowiednie towarzystwo, ktore oczywiscie zna sie duuuuzo lepiej :) i naturalnie przy decydowaniu sie na dany egzemplarz zostaje on sprawdzony na wszelakie mozliwe sposoby.

Dla mnie istnieje jednak jest jeszcze cos innego - mianowicie 'ocena wstepna', ktora decyduje o tym, ktore samochody 'odpadaja juz w przedbiegach' i nie warto nawet tracic na nie czasu.

Problem tutaj jednak polega na tym Panowie, ze udajac sie na strony z ogloszeniami motoryzacyjnymi w PL, tych samochodow jest tak malo, a rozrzut cenowy tak spory, ze trudno mi jest wyciagnac jakiekolwiek wnioski. Stad wlasnie moje poprzednie pytanie :)

Mobile.eu juz przegladniete ;)

Pozdrawiam, Paulina


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum