Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 1.03.2009, 23:09 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
rozwinalem swoja mysl o przyklad, ale ta dyskusja raczej nie powinna byc toczona na forum publicznym pcp tylko bardziej przy okazji ktoregos spotkania.
tak wiec - zamknijmy temat warszawy. moze wrocimy do niego przy okazji ktoregos zlotu, jesli uda sie spotkac.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.03.2009, 11:42 

Dołączył: 26.01.2009
Posty: 88
Jedno jest pewne. 2 mln imigrantów na pewno zmieniło Warszawę - a Ci którzy pamiętają jaka była wcześniej, wiedzą że na gorsze.

A wracając do tematu:
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 266895,415


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.03.2009, 15:31 

Dołączył: 14.12.2007
Posty: 466
pdmobil napisał(a):
Igor napisał(a):
no i przyznam, ze Warszawa jest dziwna... dzieki imigrantom? nie sadze...



a co sądzisz ? Dlaczego są krzywe drogi, ludzie chamscy, przetargi ustawiane - czy to wyłacznie zasługa cech osobniczych rdzennych Warszawiaków.? Bo wg. opracowań socjolorów nie ...Ech - dajmy spokój! Wspomniałem coś na temat tragedii, a już w Polsce komentarz - że to W-wa.....Chore !

Z całym szacunkiem jakich rdzennych warszawiaków? Rdzenni warszawiacy niestety w większości wyginęli w Powstaniu a ci obecni to mniej więcej tacy warszawiacy jak krakusy w Nowej Hucie - w pierwszym, maksymalnie drugim pokoleniu. Makabra. Krew mnie zalewa jak słyszę takiego pożal się Boże warszawiaka, który mi w taksówce tłumaczy,że tych obcych to się powinno na rogatkach zatrzymywać bo pracę zabierają..."bo przyjeżdża toto z Białegostoku i zabiera nam rdzennym warszawiakom pracę" Traf chciał, że wtedy właśnie przyjechałem z Białegostoku, wprawdzie nie po pracę na na szkolenie, ale mało istotne. Spytałem pana za kółkiem od kiedy mieszka w Warszawie i pan mi oznajmił, że jego rodzice po wojnie przyjechali tu spod Łodzi Warszawę odbudować i on ma prawo... Więc nie zwalajmy na rdzennych i nierdzennych warszawiaków :D - moim zdaniem ci prawdziwi, z przedwojennych rodzin to świetni ludzie, podobnie jak prawdziwe przedwojenne krakusy czy poznaniacy...

A co do kolesiostwa i załatwiania - taka już nasza historia i mentalność. To samo na mazowszu, na podlasiu czy w małopolsce...I niestety - zwykle coś musi się stać, zeby komuś się myślenie właczyło. I tyle.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron