Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 17.04.2012, 20:28 

Dołączył: 26.03.2012
Posty: 46
Witam! Jak powyzej problem z ukladem chlodzenia ....Na poczatku migala czerwona kontrolka na zegarze od temperatuury plynu...Poczytalem forum i wymienilem plyn chlodniczy metoda prozniowa u mechanika za pomoca specjalnego aparatu...Teraz temperatura jest miedzy 80 C a kreska bez oznaczenia i tak juz bez zmian....Ale problem polega na tym ze nad korkiem wlewu widze sie skraplanie ...Czy to normalne ? jak moge sam sprawdzic jakies anomalia ....Na pierwszy rzut oka nie widze zadnych wyciekow z chlodnic ani pod autem....Czy moze byc to cos powaznego? pompa wody ewentualnie termostat czy tez pekniety blok? Po calym dniu jezdzenia w miescie i po okolicy nie widze ubytkow plynu oprocz tej pary nad wlewem....Prosze o podpowiedzi ewentualnie jakies info na prv...Jestem we Francji i nie mam nikogo dobrego pod reka,ewentualnie naciagaczy , a serwis aso w tuluzie 150km stad....Czy ewetnualna diagnostyka kompem moze cos wykazac ? Bo akurat mam ziomka co siedzi w takich sprawach elektroniczno-komp.....pzdr i dziekuje!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2012, 21:18 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
A może korek od zbiorniczka jest trafiony ?......i Boxster a nie boxter!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2012, 22:24 

Dołączył: 26.03.2012
Posty: 46
Dzieki za odpowiedz i promyk nadziei....No dobrze niech bedzie Boxster ...Zdarza sie ze byki strzelam....a powiedz gdzie znajde taki korek tzn gdzie szukac w necie ....pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.04.2012, 22:43 

Dołączył: 26.03.2012
Posty: 46
dzieki za info na prvie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.04.2012, 23:38 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
I sprawdź przede wszystkim czy ten korek jest dobrze (równo) zakręcony.bo czasem w ferworze walki potrafi krzywo wejść na gwint.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.04.2012, 15:06 

Dołączył: 26.03.2012
Posty: 46
I po krzyku...to nie korek, dwie chlodnice po lewej pierwsza od klimy ,druga od wody....Wycieki nie sa az tak duze ....Czy ktos orientuje sie ile kosztuje regeneracja chlodnic i czy sie w ogole oplaca sie naprawa czy lepiej poszukac w necie uzywanych........ile czasu trzeba na wymiane i czy ktos moze napisac na co nalezy uwazac przy takiej pracy....serdecznie pozdrawiam i licze na pomocne odpowiedzi....pozdrawiam...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum