Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 14:50 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 100
:D info se strony głównej...chyba aktualne 8)
Harmonogram imprezy:

godz.8-9, Autodrom A.P. Bemowo ul.Powstańców Sląskich -rejestracja uczestników, wydawanie dokumentów, badanie kontrolne,/samochody muszą być wyposażone w logo sponsorów - naklejki będą dostarczone w dokumentach/
9-10.30 - zapoznanie z trasą i próbami /w grupach/,
11 - start pierwszego uczestnika do pierwszej pętli,
1 3.30 - 15 przerwa- piknik,
15 - start pierwszego uczestnika do ostatniej pętli, po próbach Sz, przejazd do Legionowa,
ok.16.30 meta.
ok.18 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, kolacja.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 15:07 

Dołączył: 27.03.2007
Posty: 105
DZIĘKI :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 15:38 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
spaun napisał(a):
Z mojego punktu widzenia to dobrze że nie ma podanej trasy , po to będzie pilot żeby to wszystko ogarnoł , a jak by było wiadomo jaka jest trasa to wszyscy z wawy i okolic mogli by to sobie przećwiczyć , a pozostali z dalszych zakątków raczej nie :P


Podawajcie trase wczesniej :) Karolu, Justynko - po prostu bedziecie jechac za mna ;) a w odpowiednim momencie i tak wyprzedzicie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 16:38 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 100
8) współpraca....hmmm trzeba to przemyśleć

dizkei za propozycje 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 16:50 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 1003
Lokalizacja: Gdynia
Nr klubowicza: 095
pdmobil napisał(a):
Podczas prób w samochodzie jedzie tylko kierowca.
Pozazdrościłem relacji z Ułężą . Pozostaje mi rozwiać nadzieje - mało będzie miejsca na wyższy jak II-gi bieg


No to REWELACJA :shock: :shock:
Na pewno większosć klubowiczów nie może się już doczekać by pokatować skrzynie , silniki i opony na pierwszych dwóch biegach , to prawie jak na zlotach bmw , będzie też konkurs palenia gumy ??? :twisted:


ps. nie marudze tylko wyrażam swoją opinię , po to mamy forum.......




_________________

jest: 991 GT3, 718 T

było: 996 carrera 4s ; 996 turbo ; 997 turbo
-------------------------------------------------------
Puchar PCP 2013 (997 turbo)
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 19:38 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Ta lektura zapiera dech w piersiach. Tyle elokwencji i jasnowidztwa w was, .....że prawdopodobnie zawstydzicie się po imprezie ilości bzdur, które teraz wypisujecie. Impreza jest organizacyjnie na poziomie KJS, czyli młodzieżowym, więc chyba dacie radę. Przeczytajcie program - ot wszystko - zamiast roztaczać czarne wizje. Dla tych co nie wierzą w umiejętne przejechanie trasy / po przejeżdzie próbnym -jak WÓŁ napisane/, pozostaje grill i piknik na Bemowie ! A co do nawrotów - to można je jechać i II-gim biegiem, ale czy zabawa w sport samochodowy polega na nie zmienianiu biegów ? Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni, a jeżeli z góry wiecie, że nie to nie psujcie zabawy innym.
PS. Lektura zgłoszeń daje mi przekonanie, że wielu z Was nie przeczytało regulaminu na 2007r, ani informacji o imprezie. Czy tego trzeba sie spodziewać od high-life'u spod znaku "Porsche".




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 19:51 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
...no widzę że napięcie rośnie :roll: ...ach te emocje...jakie laki założyć...co ten organizator kombinuje... :dontknow: znam to uczucie z jednej jak i z drugiej strony( organizatora ).. przed poznaniem były pretensje że będzie za mało jazdy..za dużo prób - po co ? chcemy jeżdżić po torze itp... :drive: spoko panowie ..WYŚCIG MUSI BYĆ :lol: :lol: :lol:..A to że Piotrowi marudzicie to ..dobrze bo to największa maruda w dobrej wierze :!: :!: tylko nie za bardzo bo nam się chłop zmarnuje...




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 20:48 

Dołączył: 25.03.2007
Posty: 100
pdmobil napisał(a):
Dla tych co nie wierzą w umiejętne przejechanie trasy / po przejeżdzie próbnym -jak WÓŁ napisane/, pozostaje grill i piknik na Bemowie !


:lol: popierm , poperam...marudza i marudza...a to podobno "baby "sa marudne 8)

szkoda że nie można zamówic pogody :cry: .... ja się tam o to martwie bo ma byc zimno 9-10 stopni( i padać).... i co z piknikiem i wogóle....ech może tym razem pogoda się nie sprawdzi :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 21:05 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
jastinka napisał(a):
:lol: popierm , poperam...marudza i marudza...a to podobno "baby "sa marudne 8)


Marudne sa baby i właściciele Porsche :p

jastinka napisał(a):
szkoda że nie można zamówic pogody :cry: .... ja się tam o to martwie bo ma byc zimno 9-10 stopni( i padać).... i co z piknikiem i wogóle....ech może tym razem pogoda się nie sprawdzi :evil:


w sumie w lany poniedzialek mialo byc slonecznie ;) zeby sie tylko sprawdzilo jak wtedy tyle ze na drugą strone ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 21:43 
Administrator

Dołączył: 5.03.2007
Posty: 1151
Dziś wracając z pracy urwałem sprzęgło. :cry: :cry: :cry: :cry:
Mam nadzieję, że coś się uda z tym wykombinować. Zaraz zabieram się za demontaż.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 21:45 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
ja od wczoraj slysze na zimnym silniku dziwny pisk spod maski.... mam nadzieje ze to nie pasek rozrzadu, bo tak sie z tym zbieram i zbieram, a jeszcze nie zrobilem... jesli pasek, ... to krucho ze mną ... :? :? :? :?

alez sie dzis przez to naprzeklinalem....

Z-Ł-O-Ś-L-I-W-O-Ś-Ć R-Z-E-C-Z-Y M-A-R-T-W-Y-C-H :!: :!: :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1963
Lokalizacja: 3City
Nr klubowicza: 094
nie marudze po to aby napsuc krwi Piotrowi tylko aby zamenifestowac fakt, iz nie zgadzam sie z niektorymi praktykami i formulami pod nie ukaldanymi. Oby Piotr mial racje (sedzia wie najlepiej bo byl najblizej akcji :) ) i moje marudzenie bylo bezpodstawne. Wiem, ze rola organizatora jest niewdzieczna ale to nie znaczy, ze to wystarczajacy powod do niemoznosci wypowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 21:59 
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 1003
Lokalizacja: Gdynia
Nr klubowicza: 095
Forum jest chyba po to by móc wypowiedzieć swoje zdanie :idea: a moje jest takie , że jazda na I i II biegu nie jest kwintesencją duchu marki porsche ..... Wierze , że Piotr stanie na wysokości zadania i mimo braku IV biegu :wink: wszyscy będą zadowoleni. Zresztą sam sprowokował dyskusje uchylajac "rąbek tajemnicy "... :twisted: chyba jednak najlepiej "przed" nic jednak nie pisać , niech wszystko będzie niespodzianką.

ps. po małych wyścigach w sobote mam niestety do wymiany siłownik wspomagania sprzęgła (i coś tam jeszcze), auto jest na gwarancji więc luz ,ale na część z niemiec 5 dni trzeba czekać , jutro w serwisie spróbują prowizorycznie to naprawić , jak nie wyjdzie to muszę niestety zrezygnować z udziału w imprezie :(




_________________

jest: 991 GT3, 718 T

było: 996 carrera 4s ; 996 turbo ; 997 turbo
-------------------------------------------------------
Puchar PCP 2013 (997 turbo)
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.04.2007, 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
nawoskowałem auto :swiety: ..to daje mniejsze opory powietrza...na torze 2 sek...wypróbowane :drive: ..z drugiej jednak strony umycie samochodu powoduje ...zmianę pogody niestety :cry: :cry: :crybaby:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.04.2007, 9:15 

Dołączył: 14.03.2007
Posty: 292
niestety w starych gratach jakimi są 944, taka jazda właśnie (1-2 bieg) rozwala leciwe skrzynie biegów :roll: Ja mam już założoną trzecią i nigdy nie trafiłem na taki egzemplarz żeby coś w nim nie szumiało, gwizdało. A pierwszą skrzynię straciłem zaraz po Łodzi i Porschewicach.

A co do redukcji na 1 to mnie na poprzedniej też zgrzytało, teraz nie ale skrzynia starsza i słabsza :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.04.2007, 10:33 

Dołączył: 9.03.2007
Posty: 855
Też mam problemy ze skrzynią , jak dam ostro na jedynce to zgrzyta przy zmianie na 2 bieg, i przy redukcji z 3biegu na 2 też , no ale to mnie nie odstraszy 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.04.2007, 12:19 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
fajnie... pasel balansu poszedl.. rozrzad do roboty :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nijak sie nie wyrobie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.04.2007, 0:11 
Administrator

Dołączył: 5.03.2007
Posty: 1151
Tak wygląda moja tarcza sprzęgła na 2 dni przed imprezą :cry: Skrzynia w kanale, wydech pod ścianą. Nie, nie poddam się ! Na sobotę będzie gotowy :!: .

Do posiadaczy M44.xx: Jazda z gumą, to nie jazda :evil: . Zero przyjemności i ten stres że pęknie w czasie jazdy :D :D :D. Ja już gumy nie założę :oops: :oops: :oops: . Będzie bardziej komfortowo i bezstresowo.

Nowe tarcze sprzęgła są już sprężynowe. Gumowe wycofali.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.04.2007, 0:33 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 357
z gumą nie ma zabawy...........taki męski szownizm!!! liczy się przjemność .............oczywiście z jazdy!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.04.2007, 7:40 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
no, Tomku.. ładnie... prawie tak pięknie jak u mnie jak zdjąłem obudowe paska rozrządu ;)
tylko ze roznica miedzy nami polega na tym, ze ja sam raczej nie dam rady wymienic wszystkie simmeringi, oringi itp itd :( takze musze czekac :(
Szanse na pojawienie sie na zlocie zmniejszaja sie z kazda minuta :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron