Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 8.07.2020, 22:13 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
HEJ. Znalazłem na alegro taniutkie radio stylizowane na porsche classic. Ma podstawowe nowe technologie i fajnie pasuje mi do boxa. nazywa się IEGEEK K 301 , kosztowało 139 zeta :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 9:16 
Avatar użytkownika

Dołączył: 20.05.2015
Posty: 2018
Lokalizacja: Tychy
Nr klubowicza: 468
A jak działa?
Ja zainstalowałem tymczasowo takiego chińczyka SWM coś tam i ciagle są zakłócenia przy odtwarzaniu muzyki po BT :;




_________________

pozdrawiam
Adam

===================
944/993/986/996T/970


http://www.prosiakovo.pl
http://www.enotrip.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 14:00 

Dołączył: 3.03.2018
Posty: 183
Romcio napisał(a):
HEJ. Znalazłem na alegro taniutkie radio stylizowane na porsche classic. Ma podstawowe nowe technologie i fajnie pasuje mi do boxa. nazywa się IEGEEK K 301 , kosztowało 139 zeta :shock:
Jak to gra? Podświetlenie pasuje do wnętrza?
Jak masz już zamontowane to wrzuć jakieś zdjęcia.
Szukam czegis, co zastąpi japońskiego kaseciaka. Myślałem o continental ale jest 4x droższe. Jak gra spoko, to fajna opcja.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 16:53 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
Są plusy i minusy. Na minus podświetlenie jest białe. Ja korzystam z fabrycznego wzmacniacza nokii i dżwięk z usb jest zadawalający. Na minus że jest różnica w poziomie dżwięku przy przełączeniu z usb na radio. Na plus bardzo wygodna obsługa - prawe pokrętło przewija i przeskakuje utwory na usb i stacje na radiu - lewe to volume i zmiana żródła i ustawienia.Też przymierzałem się do continentala ale zniechęciła mnie konieczna przeróbka bo nie ma wyjść cinch na wzmacniacz.Ale cóż za 139 zeta...Zrobię zdjęcie jak wygląda w boxie. Moim zdaniem pasuje dobrze,obwódki pokręteł są metaliczne ale nie chromowane co u mnie pasuje bo nie mam dodatków chromu we wnętrzu.HEJ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 17:16 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
foty


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 18:42 

Dołączył: 3.03.2018
Posty: 183
Romcio napisał(a):
Są plusy i minusy. Na minus podświetlenie jest białe. Ja korzystam z fabrycznego wzmacniacza nokii i dżwięk z usb jest zadawalający. Na minus że jest różnica w poziomie dżwięku przy przełączeniu z usb na radio. Na plus bardzo wygodna obsługa - prawe pokrętło przewija i przeskakuje utwory na usb i stacje na radiu - lewe to volume i zmiana żródła i ustawienia.Też przymierzałem się do continentala ale zniechęciła mnie konieczna przeróbka bo nie ma wyjść cinch na wzmacniacz.Ale cóż za 139 zeta...Zrobię zdjęcie jak wygląda w boxie. Moim zdaniem pasuje dobrze,obwódki pokręteł są metaliczne ale nie chromowane co u mnie pasuje bo nie mam dodatków chromu we wnętrzu.HEJ
Wygląda spoko. Ja też mam wzmacniacz nokii, ale podłączony jest do wyjść głośnikowych, nie chinch.
Szkoda tego podświetlania, ale za te pieniądze nie ma co narzekać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.07.2020, 20:27 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
Mamy takie same kostki . Ja sobie przy tej małej kostce z tymi cienkimi kolorowymi kablami podpiąłem się do tych które podają sygnały do wzmacniacza. Podłączyłem 15 cm kable zakończone wtykami cinch.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.07.2020, 19:58 

Dołączył: 3.03.2018
Posty: 183
Romcio napisał(a):
Mamy takie same kostki . Ja sobie przy tej małej kostce z tymi cienkimi kolorowymi kablami podpiąłem się do tych które podają sygnały do wzmacniacza. Podłączyłem 15 cm kable zakończone wtykami cinch.
Taki zabieg coś daje? Wydaje mi się, że ten wzmacniacz nie ma wejścia low input, jest przygotowany tylko hi input I zmiana nie wpłynie na pracę całego systemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.07.2020, 22:57 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
Nie chodzi o to by coś specjalnego zyskać ,tylko by bez zbytniej ingerencji podłączyć radio i wykorzystać ori. wzmacniacz. Nie wiem może są jakieś przejściówki nie szukałem. Druga sprawa to nie jestem pewien czy bezpieczne dla wzmacniacza by było podać na niego sygnał z wyjść na głośniki z radia, przy podkręceniu głośności mogłoby dojść do przesterowania i przeciążenia wzmacniacza. Generalną zasadą jest że do wzmacniaczy zewn. podaje się sygnały niskiej częstotliwości a nie sygnały już wzmocnione przez wzmacniacz wew. radia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.07.2020, 9:52 

Dołączył: 3.03.2018
Posty: 183
Romcio napisał(a):
Nie chodzi o to by coś specjalnego zyskać ,tylko by bez zbytniej ingerencji podłączyć radio i wykorzystać ori. wzmacniacz. Nie wiem może są jakieś przejściówki nie szukałem. Druga sprawa to nie jestem pewien czy bezpieczne dla wzmacniacza by było podać na niego sygnał z wyjść na głośniki z radia, przy podkręceniu głośności mogłoby dojść do przesterowania i przeciążenia wzmacniacza. Generalną zasadą jest że do wzmacniaczy zewn. podaje się sygnały niskiej częstotliwości a nie sygnały już wzmocnione przez wzmacniacz wew. radia.
No właśnie odnoszę wrażenie, że ten wzmacniacz jest przystosowany właśnie do wysokiego sygnału, bo tak podłączone jest fabryczne radio.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 11.07.2020, 12:02 

Dołączył: 10.06.2017
Posty: 1105
Jeśli masz tak podłączone inne radio niż fabryczne to widocznie jest tak jak piszesz i w obu przypadkach gra dobrze. U mnie skala volume w radiu jest do 40 i mogę zrobić na ful bez zniekształceń , wtedy dopiero zaczynają się skarżyć basy w drzwiach w końcu mają 22 lata. Głośniki na podszybiu są nowe , wymieniłem w zeszłym tygodniu na Alpine wg. rady kolegów z forum. Pamiętaj że radio fabryczne może być zestrojone ze wzmacniaczem i dlatego dobrze gra- w końcu to zestaw fabryczny. Czy twoje nieori. radio podłączone kablami głośnikowymi też możesz wysoko ciągnąć bez straty jakości dżwięku. Dawno temu w innym aucie robiłem taką próbę to powyżej 3/4 skali volume pojawiało się harczenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum









cron