Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.01.2017, 21:36 

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 13
Witam Panowie i Panie.

Chciałem zapytać o możliwości mocowania belek pod bagażnik dachowy.
Najbardziej oczywiste jest oczywiście mocowanie do relingow (których nie mam i poszukuje - wiec jakby ktoś, coś, to poproszę o info).
Widziałem natomiast tez ofertę samych belek poprzecznych które według zapewnień sprzedającego można zamocować a gniazdach relingow Porsche z tym ze wówczas mamy mocowanie stałe bez możliwości płynnej regulacji rozsuniecia belek (co od biedy by mnie urządzało). Pytanie, czy taki system faktycznie istniał.
Trzecie pytanie to ponieważ używane relingi to towar dość deficytowy, to czy istnieje jakaś sprawdzona alternatywa innych producentów bagażników (marka/model/symbol).

Z góry Dziekuje za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Paweł J. Kulesza


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.01.2017, 9:52 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Cześć

Odnośnie alternatywy: http://autobea.pl/pl/p/CAYENE-PORSCHE-RELINGI-DACHOWE-1/171


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.01.2017, 16:43 

Dołączył: 17.05.2015
Posty: 62
Ja mam takie belki firmy Thule które wpinam w oryginalne listwy na dachu i oczywiście można regulować ich wzajemne położenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.01.2017, 0:10 

Dołączył: 30.01.2014
Posty: 100
sprawdz najpierw czy masz miejsce na relingi, czy może rynienki na belki. Różnie to bywało, u mnie w 2005r były rynienki do których dokupiłem w PCP poprzeczki wraz z mocowaniami i bagażnik na 6 par nart :)Jeśli masz rynienki i będziesz miał uniwersalne poprzeczki Thule to mam do nich za symboliczną 100 kit 3036...który kupiłem za namową sprytnego sprzedawcy i nigdy nie użyłem
https://www.taurus.info.pl/sklep/pl/p/T ... 6-kit/1043


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2017, 15:21 

Dołączył: 4.12.2016
Posty: 13
rodan.555 napisał(a):
Ja mam takie belki firmy Thule które wpinam w oryginalne listwy na dachu i oczywiście można regulować ich wzajemne położenie.

hero78 napisał(a):
sprawdz najpierw czy masz miejsce na relingi, czy może rynienki na belki. Różnie to bywało, u mnie w 2005r były rynienki do których dokupiłem w PCP poprzeczki wraz z mocowaniami i bagażnik na 6 par nart :)Jeśli masz rynienki i będziesz miał uniwersalne poprzeczki Thule to mam do nich za symboliczną 100 kit 3036...który kupiłem za namową sprytnego sprzedawcy i nigdy nie użyłem
https://www.taurus.info.pl/sklep/pl/p/T ... 6-kit/1043


Mam rynienki na dachu (nazywane też listwą T). Ponieważ potrzebuję tego tylko raz w roku do wyjazdu na narty raz czy dwa do roku nie chce "szaleć" z Thule, tym bardziej że mam przykre doświadczenia z innych samochodów (Thule kradną, a kradnąc nie zważają na dach).
Ponieważ w niektórych sklepach z bagażnikami opinie są rozbieżne to zadam pytanie tutaj - czy pasują te same co do Touarega?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 4.01.2017, 19:58 

Dołączył: 30.01.2014
Posty: 100
Tak, pasują.
Ja miałem taki zestaw:

Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum