Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 17.03.2007, 21:30 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
Mam pytanie do moderatora lub osoby zarządzającej "przeprowadzką"
Otóż robiłem zakupy w necie i oczekuję na kody aktywujące ,a także na rozliczenia a wygląda że adres jurek@porscheclub.pl nie funkcjonuje prawidłowo.
Czy konta na porschezone zstały zlikwidowane?
Wiem ,że meile do mnie zostały wysłane ale mimo, że pozornie łączę się ze skrzynką tyle ,że jest ona pusta. :cry:

Sprawa o tyle istotna ,że konto na PayPal mam na ten adres.




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.03.2007, 22:19 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
Witaj Jurku,

Od dzisiaj pod adresem porscheclub.pl działa nowa strona (u nowego dostawcy). Nowe konta pocztowe są zakładane zainteresowanym klubowiczom zobacz:
http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=99
aktualnie osoby, które były zainteresowane mogą już korzystać z adresów w domenie @porscheclub.pl (przetestowane - działa)

Listy, które nie zostały odebrane przez program pocztowy ze starego serwera przed jego prze(od)łączeniem chyba niestety są już historią :( - chyba, że inni coś poradzą.
Zobacz jeszcze:
http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=335

jak rozumiem jesteś zainteresowany założeniem nowej skrzynki. Gotowe! 8)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.03.2007, 23:26 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2057
Nr klubowicza: 068
Jerzy
logowalem sie na serwer
jest ten mail
daj mi maila to ci go przekaze
przepraszam za klopot ... po pewnym czasie sytuacje wroci do normy

M


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 11:35 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
Duc748 napisał(a):
Jerzy
logowalem sie na serwer
jest ten mail
daj mi maila to ci go przekaze
przepraszam za klopot ... po pewnym czasie sytuacje wroci do normy

M


Witaj!
Już właściwie sprawa załatwiona ew.

jurek@porscheclub.pl ----- ten już działa




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 12:20 

Dołączył: 12.03.2007
Posty: 24
Komu trzeba zgłaszać chęc założenia poczty?
Oczywiście jestem zainteresowany.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 12:49 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
bazyl napisał(a):
Komu trzeba zgłaszać chęc założenia poczty?
Oczywiście jestem zainteresowany.

http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=350 :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 12:51 

Dołączył: 12.03.2007
Posty: 24
Daryon944 napisał(a):
bazyl napisał(a):
Komu trzeba zgłaszać chęc założenia poczty?
Oczywiście jestem zainteresowany.

http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=350 :roll:


Wszystko jasne, tyle że jak klikam na ten link to krzyczy że nie ma takiego postu. :help:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 14:03 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
Tomek, a teraz? :drive: masz?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 14:13 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
ja tez jestem zainteresowany emailem w domenie porscheclub.pl. Link rzeczywiscie nie dziala. Co trzeba zatem zrobic, aby dostac taki email ?

pozdr.
J.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 14:55 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
jacekm napisał(a):
ja tez jestem zainteresowany emailem w domenie porscheclub.pl.

A Dzień Dobry? :banghead:
Tekst jest na stronie głównej forum, więc mogłeś przeoczyć. Cytuję:

"Forum powitalne
Zanim napiszesz posta, przywitaj się i przedstaw. Miejsce przywitań dla nowych członków i sympatyków Klubu. "


jacekm napisał(a):
Link rzeczywiscie nie dziala.

Wątek jest dostępny tylko dla członków Porsche Club Polska. Sprawy klubowe, organizacyjne itepe...

jacekm napisał(a):
Co trzeba zatem zrobic, aby dostac taki email ?

Po pierwsze: Przywitać się
Po drugie: Uzupełnić profil
Po trzecie: Kupić Porsche
Po czwarte: Zapisać się do Porsche Club Polska
Po piąte: Kliknąć na link http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?p=350

Jak dobrze pójdzie to w ciągu jednego dnia otrzymasz konto email :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 15:07 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1300
Darek ale jestes ostry...Wampir Cie ugryzl :D Tak trzymaj.. :D Dowcip jak zwykle..chyba calej krwi ci nie upuscil.. :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 15:24 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
Wampir odpuścił... ileż można :banghead: ....
a porządek musi być :!: mamy nawet forumowiczów z zagranicy więc klasę trzeba trzymać.
...chwilowo Wampira zastępuję ... teraz odsypia pewnie całonocne uganianie się za młodymi dziewkami w zielonych wdziankach (St. Patrick's Day):angel4: ... w celach konsumpcyjnych oczywiście...

P.S.... nie zdziwiłbym się gdyby tajemniczy jacekm okazał się naszym dobrym znajomym(klubowiczem), dlatego warto się przywitać :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 19:20 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 365
Lokalizacja: Konstancin
Nr klubowicza: 111
Drogi Adminie!
czy długo będzie się jeszcze akceptowało moje przyłączenie do grupy PCP? (samochód jest, w klubie jest, zapłacone jest, przywitane jest, ręce ma, nogi też, a bez grupy linki nie działają)
Pozdr. 8) Bengalski


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 23:44 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
Dobry wieczór wszystkim,

a propos jacekm:
musiałem reaktywować konto (mialem je od wielu miesięcy), bo nie mogłem się od soboty zalogować :-(. Jak można się domyślić wszystkie moje dane, które wpisałem wcześniej zostały wycięte. Ale zgłosiłem to samo konto co wcześniej, więc do głowy mi nie przyszło, że nie zostanę rozpoznany. Probowałem poprawic ponownie profil nawet dzisiaj, ale w nowej strukturze nie za bardzo moglem to na szybko znalezc.
Porsche kupiłem 5 miesięcy temu (bylem nawet na zlocie w Kielcach bodajze w pazdzierniku, ale nie startowalem, bo mialem na liczniku ...800km...).
w styczniu zapłaciłem 300pln, aby zostać członkiem klubu.
W połowie stycznia wysłałem list ze zgłoszeniem na adres klubu w Lublinie.
Nie wiem co jeszcze trzeba zrobic, aby zostac czlonkiem, ale zaczyna mnie to troche dziwić, bo z boku wygląda to niepoważnie. Juz pisalem kiedys na forum, ze w drodze epoki elektronicznej status klubowicza na forum powinien byc przyznawany niemalze z dnia na dzien, po otrzymaniu listu/płatności (pal licho klubową kartę) - przeciez sa emaile, SMSy, telefony...
bardzo jestem ciekawy od jakiego momentu liczy się członkowstwo (ja nie wiem, czy jestem członkiem czy nie, bo ze strony Clubu do tej pory nie dostałem nic) - nie dostałem odpowiedzi na to pytanie. czy od momentu zapłaty, czy otrzymania listy, czy też od momentu przysłania mi potwierdzenia, że jestem członkiem ? (jeśli od momentu wpłaty, to za chwilę cały kwartał minie i poza satysfakcją, że spełniłem "obywatelski" obowiązek, to nic więcej nie przysługuje...).

A tak między nami, to "krzyczenie" na forum na kazdego nowego potencjalnego entuzjaste Porsche, ze bez powitania i dokładnego przedstawienia się zadaje pytania, jest trochę niegrzeczne. Rozumiem, ze jest napisane, ze najpierw nalezy sie przedstawic itd, ale podejrzewam, ze wiele nowych osob robi to zupełnie nieświadomie (nie doczytując wszystkiego ze stron) - tj. zadaje swoje pytanie, prośbę, bo ma jakiś palący problem. Czasami jestem w szoku jak człowieka, który pisze cześć i zadaje pytanie, zbywa się na tym forum niezbyt grzecznymi odpowiedziami w stylu "a nie łaska się najpierw przedstawić, itp...".
Obserwując forum od kilku miesięcy czasami mam wrażenie, że osoby z zewnątrz, szukające po prostu pomocy, mogą odebrać, że właściciele Porsche to buce. A tak przecież nie jest. Mam nadzieję. Gdyby w salonie Porsche podczas pierwszej wizyty zaczęli mnie najpierw odpytywać kto jestem, ile mam lat, skąd pochodzę i czy mam pieniądze chyba nie jeździł bym dzisiaj takim samochodem....

Dobranoc wszystkim

Jacekm


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 18.03.2007, 23:55 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
dodam jeszcze, że od kilku miesięcy jestem również członkiem 2 zagranicznych list dyskusyjnych Porsche. Nigdy nikt na mnie za nic nie "krzyczał" - odpowiedzi na pytania uzyskiwałem szybko i zawsze ludzie starali się pomóc.
Jedno z forów również zmieniało swoje strony. dostałem na email informację kilka razy, że forum zostanie zmienione, że zostaną zresetowane hasła itp. A po uruchomieniu nowego forum, dostałem automatycznie emaila z przeprosinami, że mój login może nie działać i z zaproszeniem do korzystania z nowego forum i prośbą o ponowną rejestrację.

Myślę, że warto zadać sobie pytanie, jaki jest nadrzędny cel Porsche CLubu. Jeśli celem jest również promocja marki Porsche, to powinniśmy być otwarci na ludzi z zewnątrz, którzy takich samochodów nie posiadają. Zwłaszcza młodzi ludzie pamiętają potem przez wiele lat jak ktoś potraktował ich w jakimś miejscu (ja na przyklad na pewno nie kupię prywatnie Volvo...moze ich handlowcy sie zmienili i dzisiaj są dobrzy, ale kilka kat temu wykazali się takim szczytem ignoracji, że do tych salonów juz nie zaglądam. wrażenie i percepcja zostaną do konca życia).

pozdrawiam

Jacek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.03.2007, 0:23 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Jesli chodzi o czlonkostwo to tak jak pisalem. Jestes od kiedy zaplacisz skladke. Tutaj niestety musi isc prosba do Marcina Mazurka by nas o tym poinformowal, bo tak po prostu niezanym ludziom nie mozemy dac dostepu.
Jesli chodzi o krzyczenie to po prostu bardzo duzo ludzi wchodzilo, zadawalo pytania i nigdy sie nie pojawialo wiecej, dlatego sie troche jako admini denerwujemy ze ktos wchodzi, ani czesc, ani nic, tylko od razu wali z pytaniem i tyle go widzieli. Staramy sie troche kultury wprowadzic.
Natomiast jesli chodzi o zmiane forum to niestety poprzedni dostawca nie bardzo chcial z nami wspolpracowac i skonczylo sie na tym ze nie mielismy zadnego dostepu do listy ludzi, dlatego nie moglismy ich poinformowac.
Racja, jeszcze troche szwankuje u nas wymiana informacjami, ale mysle ze z nowa strona przyjda nowe standardy i juz niedlugo bardzo szybko to wszystko bedzie dzialac.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.03.2007, 0:31 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
w duzej czesci zgadzam sie z Jackiem.. czesto mam dosyc tych nawolywan o przedstawianie sie.. moze ktos ma konkretny problem, albocos i nie ma czasu na zbedne klikanie...
co do nowego forum - no offence dla tworcow, ale trzeba przyznac ze jak na razie jest gorsze od poprzedniego.. caly czas mam nadzieje ze zostanie dopracowane :)
no i ostatnia kwestia poruszona, czyli czlonkostwo... dla mnie temat rowniez aktualny, gdyz juz nawet wydrukowalem i wypelnilem formularz zgloszeniowy (baa! nawet zalozylem sobie teczke z wydrukowanym statutem klubu).. nie wiem jaka jest procedura zapisu nowych czlonkow.. moze formularz musi zostac zaakceptowany przez wszystkich czlonkow :p
Pamietam jak Jacek zwracal sie z prosba o zrobienie czegos w tej sprawie, myslalem ze po posiedzeniu zarzadu juz wszystko bedzie wyjasnione.. a tu ... nic :/
fajnie by bylo jakby to usprawniono :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.03.2007, 2:34 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1109
Witaj Jacku,
tak jak myślałem jesteś klubowiczem, nawet z pewną bytnością na forum. Sporo się ostatnio mówiło o przenosinach serwisu PCP do nowego dostawcy, zarówno na starym jak i na nowym forum (przez około tydzień funkcjonowały równolegle) mowa była również o problemach z dostępem do danych na starym serwerze i konieczności ponownego rejestrowania się na forum.
Aby korzystać z części forum dla klubowiczów należy zapisać się do odpowiedniej grupy (ikona i napis Grupy- powyżej)- po weryfikacji członkostwa każdy otrzyma dostęp. Taka jest konstrukcja forum. Vide: http://porscheclub.pl/forum/viewtopic.php?t=7
Do korzystania z konta pocztowego więc został Ci jedynie piąty warunek do spełnienia ;)

Przedstawienie się czy uzupełnienie profilu oszczędziłoby tej dyskusji. Ja niestety nie znam Ciebie osobiście (może inny Admin) a jak mam powiązać nick z nazwiskiem na liście członków PCP? Ty jeszcze masz nick mogący sugerować Twoją prawdziwą tożsamość.... ale np. Wampirowi, gdybym go nie znał, to bałbym się odmówić czegokolwiek bez wsparcia Van Helsinga ;)

Co do przedstawiania się, to stoję na stanowisku, iż odrobina kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziła i warto dbać o ten dobry zwyczaj podobnie jak o kulturę języka. Nawet wchodząc do salonu Porsche witasz się (Dzień Dobry). Młody entuzjasta Porsche nie straci miłości do samochodu jedynie dlatego, że poproszono go o przedstawienie się (nie mówię tutaj o danych osobowych). Do tej pory większość takich osób szybko się poprawiała i jest miło!

Pozdrawiam
Darek

P.S. a nie mówiłem, że się wyrobisz w jeden dzień :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.03.2007, 18:25 

Dołączył: 12.03.2007
Posty: 24
Daryon944 napisał(a):
Tomek, a teraz? :drive: masz?



Nop teraz to co innego.
Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum