Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 1.11.2022, 1:49 

Dołączył: 4.02.2022
Posty: 35
Nr klubowicza: 782
Cześć,

Dziś dokonałem zakupu porsche 964 widebody w cabrio z USA.
Z tego powodu będę sprzedawał swoje porsche 993, gdyż aktualny projekt prawdopodobnie pochłonie sporo energii i środków.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane:
1996 r Carrera 2 manual, ok 149 tys mil, 1 właściciel od nowości w USA przede mną (mam z nim kontakt telefoniczny, potężny zbiór faktur i historii serwisowej z ostatnich 20 lat). Auto wcześniej bezwypadkowe (link do ogłoszenia z chwili przed wypadkiem:
https://rennlist.com/forums/market/1133469

Auto kupione od firmy ubezpieczeniowej, szkoda polegała na wymianie na nowe w Porsche błotników przedniego, tylnego i elementów zawieszenia. Konstrukcyjnie nic nie było ruszane.
Mam na wszystko dokumentację z każdego etapu transportu i naprawy (część już wrzuciłem na forum sporo dodatkowo do wglądu).
Historia zakupu i naprawy jest widoczna w wątku "Nowe życie za wielką wodą"
Auto kupiłem w 2020 roku i służyło mi 3 sezony. Wymieniony olej na Porsche classic, nowe amortyzatory, olej w skrzyni, podstawowy serwis, nowe 2 sondy. klima sprawdzona w tym sezonie.
Auto bez niespodzianek, całkowicie sprawne i dopieszczone.
Cena jaka mnie interesuje za 993 to 350 tys (bez spoilera- który może być przedmiotem negocjacji)
Tel 513056112 Kacper


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.11.2022, 13:20 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3071
Walka była zajadła , odpuściłem bo jednak to dla mnie większa niewiadoma niż dla speca od wiatraków a gotowego w de już niewiele drożej znalazłem co prawda przebieg inny . W każdym razie gratuluje piękne zestawienie kolorystyczne i te kubły ☺️


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 1.11.2022, 21:33 

Dołączył: 17.03.2021
Posty: 30
Nr klubowicza: 716
Gratuluje nowego nabytku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 3.11.2022, 9:17 
Avatar użytkownika

Dołączył: 25.08.2015
Posty: 179
Nr klubowicza: 267
porscheee napisał(a):
Walka była zajadła , odpuściłem bo jednak to dla mnie większa niewiadoma niż dla speca od wiatraków a gotowego w de już niewiele drożej znalazłem co prawda przebieg inny . W każdym razie gratuluje piękne zestawienie kolorystyczne i te kubły
Podaj proszę adres www




_________________

Pozdrawiam
Robson 997


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 8.11.2022, 3:05 

Dołączył: 5.06.2016
Posty: 90
Zobaczyłem ją na ogłoszeniu i zastanawiałem się czemu ją sprzedajesz, kilka miesięcy temu w Olsztynie wydawaliście się być zgraną parą... Teraz rozumiem. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 9.11.2022, 21:13 

Dołączył: 4.02.2022
Posty: 35
Nr klubowicza: 782
Prawda, realnie mam jeszcze jedno auto wystawione (Z3M) i zobaczymy może uda się ostatecznie 993 zachować (byłoby bardzo ciasno ale kto wie.
Nie mniej sprzedaż by rozwiązała parę komplikacji i dała swobodę przy nowym projekcie.
Niestety zawsze miałem słabość do 964 a w szczególności w wersji widebody.
Jedyna moja wątpliwość to prowadzenie cabrio i sztywność karoserii względem coupe ale zawsze jest coś za coś.
Obecnie mam zdjęcia tego 964 z załadunku w porcie i wygląda bardzo przyzwoicie, dotarłem do poprzedniego właściciela (historia auta jest bezbłędna (oczywiście do szkody całkowitej ;-))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.11.2022, 1:15 

Dołączył: 27.12.2020
Posty: 246
kojarze ten pojazd z aukcji na BaT jakoś 2-3 lata temu. Charakterystyczne fornirowane wnetrze. Jak to flood to pewnie z tego huraganu ostatniego na Florydzie co Mclareny się topiły?

fajnie jakbys prowadzil dziennik naprawy bo powodzie w motoryzacji jednak mocno obrosły legendami


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.11.2022, 21:02 

Dołączył: 19.04.2019
Posty: 174
To można u nas zarejestrować auto z USA po powodzi?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 10.11.2022, 21:22 

Dołączył: 5.12.2019
Posty: 363
Książkę by napisał :D to zależy od wielu czynników. Jeżeli jest certificate of destruction to co do zasady nie to samo zniszczenie pow 75 % .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.09.2023, 13:13 

Dołączył: 4.02.2022
Posty: 35
Nr klubowicza: 782
Wrzucam kilka dodatkowych aktualnych zdjęć żeby zaktualizować ofertę.
Oferta wciąż aktualna.
Jak wiecie powód sprzedaży to zakup 964 które wciąż na etapie remontu. Właśnie składają mi silnik w DZIAK Motorsport. America Roadster będzie pewnie gotowy na kolejny sezon a tymczasem muszę się pozbyć czegoś z kolekcji.
Wiem, że macie różne auta więc wrzucę fotki 3 aut (1 muszę sprzedać do końca roku):
M3 E46 Competition 179 tys
Z3M (S54) 119 tys
i wystawianego już wcześniej 993 (1996r) 349 tys.
Wszystkie auta z USA. Praktycznie jestem fanem tego rynku za transparentność więc jak ktoś chce popierdolić, że z Europy auta są szybsze lub z Japonii bardziej zadbane to darujmy sobie. Osobiście nigdy się nie rozczarowałem.
Jestem fanem nie handlarzem więc każdy zakup ma pełną historię naprawy a szkody nigdy nie dotyczyły elementów konstrukcyjnych a jedynie wymiennych.
Nie kupuje aut po dzwonach.

W razie czego piszcie lub dzwońcie.
Ceny okazyjne jak na egzemplarze i ich rzadkość.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.09.2023, 13:14 

Dołączył: 4.02.2022
Posty: 35
Nr klubowicza: 782
Część dalsza fotek


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum