Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 11.03.2014, 0:16 

Dołączył: 13.10.2013
Posty: 23
Witam :)

Chciałem poruszyć temat,który w sumie można uznać za zabawny.Chodzi mi o to co się dzieje w dziale komentarzy na popularnych polskich portalach motoryzacyjnych.Jeśli ktoś czasem czyta to wie.Notoryczne obrażania i wyśmiewanie użytkowników innych marek.

BMW-Bolid Młodzieży Wiejskiej
Audi-cztery zera dla frajera
Dodatkowo według niektórych Audi to tylko droższy VW i ogólnie Porsche,Bentley i Lambo niczym się nie różni od Octavii w dieslu.
Obrażanie,głownie ludzi użytkujących auta z grupy VAG to norma.

Komentarze te bywają czasem zabawne,jednak jest to dość przerażające.Zastanawia mnie kim są Ci ludzie :?: I czym jeżdżą w życiu prywatnym :?: Czasem nieprzyjemnie się to czyta,człowiek całe życie pracuje ciężko żeby coś mieć a ktoś napisze że jesteś burakiem.Sąsiad ma 55lat, kupił sobie nową Fabię,jest inżynierem i ma wysokie stanowisko,rodzinę,wybudował dom i wychował dzieci.Niech mu któryś z tych ludzi powie że jest burakiem bo jeździ Skodą.No kurczę,aż nie mogę czasem tego czytać :)

Pocieszające jest to że ludzi,którzy są na tak niski poziomie,nigdy nie będzie stać nawet na nową Skodę,całe życie będą wylewać swoją frustrację w internecie.

Napiszcie drodzy forumowicze co o tym sądzicie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 0:27 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
Komentarzy "onetowych" nie powinno się czytać i ja baaardzo rzadka to robię, szkoda zdrowia a poziom merytoryczny żaden, więc po co to czytać.




_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 0:39 

Dołączył: 8.01.2012
Posty: 37
...Bolid Młodzieży Wiejskiej! hahahah, dobre, tego nie znałem ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 1:17 

Dołączył: 13.10.2013
Posty: 23
Onetu nie czytuję.Ostatnio wszedłem z ciekawości na autokult i autocentrum.Zazwyczaj oglądam zagraniczne kanały na yt.Chciałem zobaczyć jak wypada polska w testach no i się przeraziłem komentarzami :)

Rozumiem czasem zazdrość niektórych ludzi,ale taka frustracja jaka przez nich przemawia jest okropna.Ogólnie większość polaków to jak mówił Piłsudski :) Przykre jest to że bywając u zachodnich sąsiadów parkuję normalnie a u nas muszę parkować daleko od ludzi albo gdzieś pod wejściem na chodniku bo polacy z zawiści porysują Ci samochód.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 11:57 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
Szkoda czasu na czytanie komentarzy na Onecie. Tam może napisać każdy i cokolwiek mu ślina na język przyniesie…
Marka posiadanego auta nie ma związku z poziomem zburaczenia - czyt. kultury. Nie powinieneś się w ogóle nad tym rozwodzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 12:36 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Nie bez powodu najgorsza obelga, jaką można dziś usłyszeć brzmi: jesteś głupszy niż komentarz na Onecie ;)




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 12:52 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11.01.2011
Posty: 3043
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 258
Jesli te stereotypy maja w sobie ziarno prawdy, to moze nie jest to takie zle...

Latwo sobie wyobrazic, ze jesli przesiadam sie z fajnego, ale nie ostentacyjnego samochodu (np. japonskiego, angielskiego, fiata 500...*) do BMW czy Porsche, to w oczach sasiadow i ulicznych ekspertow spada moj poziom inteligencji, kultury, umiejetnosc prowadzenia auta, itp. To wszyscy wiemy (z Onetu).

Ale gdyby to dzialalo takze w druga strone, to moglbym dowolnie (w ramach budzetu) sterowac wlasna kultura, a nawet inteligencja! :wink:

A jesli mialbym jedno auto z kategorii inteligentnej i jedno z niekulturalnej, to moja zona, sasiedzi i uliczni eksperci mieliby dwa w jednym - Wash&Go albo Dr Jekyll i Mr Hyde. :idea:

* edit: rozumiem, ze grupa VAG odpada, a szkoda




_________________

Bartek

997.1 GT3
964 C2
958 3.0d
996 turbo X50 [był]
964 C4 [był]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 13:20 

Dołączył: 28.07.2012
Posty: 335
mam podobne odczucia, co do tych komentarzy, a zwłaszcza do ludzi, którzy je piszą.. często na interii wypowiedzi niektórych są jakby pochodziły małp..kompletnie nie rozumiem wielu z nich, jak tak można obrażać osoby, które jeżdżą BMW czy autami z koncernu VAG, nie mam głowy poprostu :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 13:36 

Dołączył: 10.04.2008
Posty: 1897
Lata komuny zrobiły swoje...
Moim zdaniem nie powinno się czytać (i próbować analizować) tych bzdur - niczego mądrego sie dowiesz, tylko czas stracisz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 13:50 

Dołączył: 28.12.2011
Posty: 747
Kupa ludzi komentuje z nudow i ciesza sie jak uda im sie wywolac burze w szklance wody...moj kumpel kiedys dla jaj-no i wlasnie z nudy siedzial na stronach wp i onetu i komentowal wszystko-czesto zupelnie bez sensu zeby zobaczyc jaka bedzie reakcja ludzi. Wielu chcialo go zamordowac! A byly to czasu 10-11 lat temu wiec i internet nieco mniej rozwiniety...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 14:24 

Dołączył: 13.10.2013
Posty: 23
Mnie najbardziej bawią ludzie,którzy piszą że coś jest od czegoś.Pytam czy byli na jeździe próbnej w salonie,odpowiedzi już nie uzyskuję :D

To samo tyczy się innych znawców,pytam czym więc jeżdżą na co dzień,brak odpowiedzi :D

Ostatnio czytałem, chyba na autokulcie,test RS7.Doskonale potwierdza to regułę że im drożej tym poziom komentarzy niższy.Auto za 700tys zł w testowanej opcji a w komentarzach cytuję ; "burakowóz,przechodzień będzie się śmiał z auta i buraka w nim" :lol:

Najlepszy był dziennikarz,który zniszczył ludzi już w artykule,pisząc: ''to nie jest auto dla tych,którzy narzekają na wszystko co jest poza ich zasięgiem"

Temat zawiści w Polsce to długi temat,kiedyś znajomemu zrobili rysę na Cayenne pod sklepem,koledze na S3 gdzieś pod blokiem.Ja nie ryzykuję i staram się nie parkować na parkingach pod galeriami,tylko gdzieś na chodnik się wbić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.03.2014, 19:52 

Dołączył: 2.01.2014
Posty: 149
Odpowiedź jest prosta : Gimbaza :wink: Oni wyjątkowo lubią być zauważani w internecie :lol:

A jeśli chodzi o stereotypy to ludzie z moich obserwacji najbardziej zazdroszczą Mercedesów.

Niestety ludzie są za głupi na to żeby patrzeć na człowieka tylko patrzą na to co ma posiada, znam ludzi którzy mają fortunę a są bardzo dobrymi ludźmi, a znam też ludzi którzy nie mają zbyt wiele ale to typowi buracy.

Co do komentarzy w internecie ale i nie tylko bo tyczy się to niektórych dziennikarzy motoryzacyjnych to niektórzy przeginają z określeniami osób użytkujących samochody. To media kreują stereotypy a niestety Polacy przyzwyczajeni do propagandy naśladują :wink:

I jeszcze jedno pytanie za 100 punktów : zapytajcie się swojego znajomego jak leci :?: Założę się że na 90 % zacznie narzekać :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.03.2014, 0:08 

Dołączył: 4.02.2011
Posty: 68
sojs - usuń ze swojej strony http://www.soldachpol.pl/ konia trojanskiego - Malicious, albo wywal ten adres z profilu, bo niektórzy klikają i infekują sobie kompy.

tu masz wynik
http://sitecheck3.sucuri.net/results/www.soldachpol.pl/

Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.03.2014, 21:41 

Dołączył: 2.01.2014
Posty: 149
Usunąłem stronę ale teraz mnie zaskoczyłeś kolego... Nie wiedziałem o tym jutro się skontaktuję z gościem który odpowiada za moją stronę internetową :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.03.2014, 23:01 

Dołączył: 4.02.2011
Posty: 68
Najlepiej dokupić do Twojej Joomli 2,5 Firewall'a, bo będzie atakowana po usunięciu tego wirusa. Ten zainfekowany kod nie jest taki groźny - jedynie jest wysyłany spam na cały świat z Twojej domeny, do momentu aż admin konta hostingowego to dostrzeże i zablokuje Ci witrynę ze względu na przekroczenie limitu wysyłanych dziennie maili.

Pozdrawiam i powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.04.2014, 9:20 

Dołączył: 10.03.2014
Posty: 5
Co jak co ale z gimbazą to świętaracja.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.04.2014, 7:18 

Dołączył: 4.12.2011
Posty: 29
Daleko nie trzeba szukac, nawet na tym forum zdarzaja sie kwiatki typu:
'jak porsche to tylko 911, jak cie nie stac na 911 to sie nie pchaj w temat'


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.04.2014, 11:45 

Dołączył: 16.12.2011
Posty: 825
A ja mam w pompce opinie i komentarze tzw "ogółu". Kupiłem Boxika dla własnej przyjemności i zadowolenia, a nie do zbierania "pozytywnych opinii".
I tyle na ten temat :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.04.2014, 12:37 

Dołączył: 18.01.2012
Posty: 1626
TomRS - + 1 ! Zrobiłem dokładnie tak samo !
I nawet ostatnia opinia mojej znajomej nie popsuła mi nastroju (brakowało jej ścięcia z tyłu, jakie ma 911 oraz nie podobał jej się kolor wnętrza).
Najważniejsze, że mi się podoba :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.04.2014, 15:01 

Dołączył: 12.08.2010
Posty: 468
Bo nigdy nie zadawaj się z idiota ponieważ najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum