Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: szukam 993
PostNapisane: 9.09.2008, 5:19 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
Jestem aktualnie w Stanach i szukam 993 w dobrym stanie (tzn. aby obylo sie chociaz bez potzreby wiekszego inwestowania w najblizszym czasie) do 100 tys pln. Musze przyznac ze znalezienie czegokolwiek ponizej 30 $ pln jest malo mozliwe co po przeliczeniu i tak da mniej wiecej taka kwote.
Zwracam sie z pyt. do posiadaczy i znawcow tego modelu na co zwrocic szczegolna uwage (wiem wszyscy o to pytaja). Szukalem w starych watkach i dostalem pare bardzo cennych wskazowek od Bengalskiego (jeszcze raz dzieki mistrzu) ale spytam na wszelki wypadek wprost na forum gdyz ogladalem juz konkretny model i jutro jade nim pojezdzic aby finalnie zdecydowac wiec dzis kazde zdanie i podpowiedz z forum bedzie bardzo pomocne. Autko jest w serwisie porsche i nalezalo przez jakis czas do ich wciaz aktualnego pracownika. oto konkretny egzemplarz do kupienia finalnie za ok 33 tys$.
http://omaha.porschedealer.com/preowned ... yid=398500
oraz fotki z dzisiaj:
http://www.flickr.com/photos/11836462@N ... 192369549/
bede wdzieczny za wszelkie wskazowki w najblizszym czasie
pozdr
R
ps sorki za nieskracanie linkow - poprawie sie jutro jak juz bedzie po wszystkim


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.09.2008, 1:50 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
pewnie chwiloowy brak odzewu wiec cos tam skrobne po probach...:)

Dzisiaj siedzialem za sterami. Co tu duzo gadac. Jak dla mnie rakieta. Cisnienie oleju super, tarcze po jezdzie i mocnych hamowaniach nie zmienily koloru, nie dymi nie stuka...elektryka sprawna jedynie alarm z pilota nie zawsze kontaktuje (trzeba mocno kilka razy wciskac to pudelko z kluczykiem ;). Mam rozpiske wszsytkiego co sie z nim dzialo przez 12 lat i nic martwiacego sie nie pojawia. Do tego zbilem cene do 30 tys $. Wiem ze sa teraz 2 sztuki na sprzedaz w klubie (stad pewnie mniejsze zainetresowanie tym watkiem aktualnych wlascicieli 993) osob i aut kultowych na forum ale jak by komus cos przyszlo do glowy czym sie martwic kupujac to cacko to bede naprawde bardzo wdzieczny.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.09.2008, 7:53 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9165
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Nie chcialem zasmiecac tematu ale nie moge sie powstrzymac - az mnie skreca z zazdrosci ;) Za krotko mam 964 by sie wypowiadac autorytatywnie - ale na pewno silnik jest najwazniejszy i jesli on jest ok mozna fure brac. 30 tys. $ to calkiem niezla cena. Zwlaszcza ze woz jest 96.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 10.09.2008, 16:34 
Administrator

Dołączył: 5.03.2007
Posty: 1151
Fajny. No i już M64.23/24


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.09.2008, 4:09 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
przebieg ponizej 100 tys km, pelna ksiazka serwisowa, + dodatki ... kilka rzeczy ktore kusza ... wstrzymalem sie jednak z zakupem na tydzien mimo ze juz wypelnilismy w serwisie papiery na sprzedaz. obejrze maszyny dostepne na naszym rynku i w klubie i wtedy zadecyduje...

pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.09.2008, 10:50 

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 380
Jesli docelowo sprowadzasz do Polski to na prawde warto zbadac rynek rodzimy. Znacznie lepiej kupic cos z pewnoscia ze wszystkie papierki sa ok, ze stan faktyczny jest udokumentowany i rzeczywiscie zadowalajacy w przedziale cenowym (mozliwosc sprawdzenia samochodu w Porsche Centrum Warszawa gdzie wiele rzeczy moze wyjsc, za podejrzewam przystepna cene przy tych kwotach).

Przy transporcie nawet z Niemiec, czy drugiego konca Polski jest ryzyko uszkodzenia pojazdu a co dopiero z USA w kontenerze itp...

Osobiscie polecam zapoznac sie z autem Marcina (forum PCP), nie naciska na sprzedaz mocno bo pewnie w glebi serca nie chce go sprzedac ale auto zawsze bylo wysoko w klasie i bylo uzywane na codzien co stanowi silny atut. Jesli nic w PL Ci nie bedzie odpowiadac, a oszczednosc w USA bedzie lacznie ze wszystkimi kosztami duza, na tyle ze warto ryzykowac takie sprowadzanie to wiadomo... Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.09.2008, 11:23 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
Cudne... I jaki kolorek... Mi chodzi po glowie takie turbo ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 11.09.2008, 16:51 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
Tylko spojler jest od Turbo, chyba że coś przeoczyłem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 16.11.2008, 18:26 

Dołączył: 5.10.2007
Posty: 412
Porsche 993 na eBay:

http://cgi.ebay.de/Porsche-911-993-Unfa ... dZViewItem

.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.11.2008, 11:34 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1300
Nie jestem w stanie zrozumiec czemu szukac 993 za Oceanem czy nawet w Niemczech skoro w Klubie jest swietne sprawdzone auto w cenie jakiej nie sposob znalesc nigdzie. Widac lepiej kupic "w ciemno" i miec dodatkowa dawke adrenaliny niz od znajomego :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.11.2008, 14:11 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 2025
A może po prostu nie pasuje kolor, czy wyposażenie, alufelgi itd. albo wersja? Tak, może lepiej od obcego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 17.11.2008, 14:22 
Klubowicz

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 2915
Panowie szukalem tego autka ponad 2 miesiace temu - bylem akurat w Stanach i trafilem na egzemplarz ktory zdecydowanie z wielu tam obejrzanych przypadl mi do gustu o czym mozna poczytac w tym watku ... w odpowiedzi uslyszalem o 993 Marcina i dlatego wstrzymalem sie z kupnem za oceanem ... jednak po powrocie okazalo sie ze "kryzys" z uwagi na moja branze dotknal mnie bardziej niz sie spodziewalem i plany nabycia 993 musze odlozyc o przynajmniej kilka miesiecy.
I tyle. Tona - emocje sa zbedne gdyz nikt tu nie pisze o woli kupowania w ciemno i placenia za tego typu adrenaline. Temat na jakis czas jest poprostu nieaktualny, stad nie odzywalem sie nawet do sprzedajacego klubowicza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum