Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.07.2008, 21:45 

Dołączył: 31.03.2007
Posty: 132
Agniess napisał(a):
rychu napisał(a):
są sposoby :roll:


Co niektorzy mieli sposoby. Ja niestety nie. Nawet na wieżę wejsc nie moglam. Właściwie nigdzie. Po 3h patrzenia z wiaduktu i zza płotu pojechałam do domu wczoraj.
Brak zdjęc.



Dokładnie... ja wszedłem i wyszedłem bo 10 minutach.... żenująca impreza... nie wiem od kiedy na mistrzostwach są bilety sprzedawane :O... Ile to kosztowało w ogóle ??:P Ja wyszedłem z założenia, że ani grosza nie dam :roll:


PS. Nawet na stronie o biletach nie wspomnieli... :roll: :roll: Poza tym na poprzednich można było wejśc wszędzie oprócz depo i tego "parku maszyn" obok....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.07.2008, 15:55 

Dołączył: 19.02.2008
Posty: 10
Każdy był widocznie inaczej traktowany. Częśc mogła bez problemu wejśc, częśc nie mogła wejśc nigdzie i w tej części byłam - niestety - ja i parę innych osób.

Szkoda, że tak beznadziejnie to zorganizowali. Bo była szansa na naprawdę ekstra imprezę.

Na samym wjeździe już miałam problem. Zostawiliśmy samochód przed.
Następnie chciałam wejsc na wieżę, to powiedziano mi, że należy kupic przepustkę gdzieś na wałach. Tam jednak brat dowiedzial sie, ze bilet kosztuje 30 zł i pozwala jedynie na oglądanie wyścigów z obsranych ławeczek w pełnym słońcu czyli w ok 40 stopniach.
Stwierdziliśmy, że nie ma to żadnego sensu i wróciliśmy do domu.

Następnym razem, jeśli taki jeszcze będzie, że pojadę, to załatwię sobie akredytację. Wtedy byc może będę z takiej imprezy zadowolona.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 28.07.2008, 16:15 
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3354
Lokalizacja: sercem i ciałem - poznań
Nr klubowicza: 075
ja niestety nie byłem - nagła choroba mojej żony-no i zostałem z bidulą w domu :cry:




_________________

Classic Porsche 911/964 Carrera 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 29.07.2008, 22:00 

Dołączył: 15.08.2007
Posty: 187
Najgorszy jest dojazd jak się niema samochodu, bardziej dojście na tor pieszo od PKP.Ale się opłacało wszedłem wszędzie gdzie tylko chciałem nikt nic do mnie się nie pluł.chodziłem wszędzie dosłownie.spoko obcokrajowcy pozwali z bliska auta oglądać.zawiodłem się, że nie było zondy(ja byłem w sobotę nie wiem jak w inne dni) ale podobały mi się GT3 cup i saleen s7.
Ps. Gdzie do cholery stało Gallardo? też nie widziałem ale widziałem za to znajomego Boxstera na CT. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.07.2008, 0:04 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 2053
Nr klubowicza: 068
gallardo stalow boksach . namiocie
w zeszlym roku F1 zrobilo 1:18
w tym roku DTMy 1:25

siedzialem na wale na dlugodystansowym u popijalem piwao
widzlame jak modenwa wbija sie w bande, jak golf idzie na kapciu
szkoda ze nie bylo wiary do pokibicowania




_________________

Marcin
----------------
http://trzymajgaz.pl/about-me/
https://www.facebook.com/TrzymajGaz/
http://aidi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 30.07.2008, 0:29 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 357
bylo super.....szkoda ze znajomi(było 25 hostes z ferari)i nie dopisali :cry: na imprezie w namiocie
niestety wypadek na pierwszym okrążeniu wyeliminowal mnie z walki,gratulacje dla Marcina za super wynik w pierwszym wyscigu!!!!
niesamowite emocje, nie da się tego z niczym porównać :!:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum