Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 2.08.2007, 17:28 

Dołączył: 28.06.2007
Posty: 155
Witam,

mam znakomitego pomysła. W sumie widziałem to na innych forach (phpBB i vBulettin i itp.).

Można by zrobić prywatne galerie aut uzytkoników forum. Pod avatarem (i skad, posty,...) można by umieścić link "moje Porsche", który by prowadził do galerii z 5-10 zdjęciami. Myśle, że to dobry pomysł.

Nie piszcie że w ten sposob mogą do Was dotrzeć i okraść ;). Zawsze rejestracje można zamazać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.08.2007, 21:46 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
hej, zwróć uwagę, że jak wybierzesz stronę Klubowicze, to tam pod Nazwiskami (na razie Marcin F. i Tomek K. uzupełnili swoje opisy) jest namiastka tego co proponujesz - każdy (klubowicz) może podesłać kilka dodatkowych zdań o sobie i swoim autku, również zdjęcia:

zobacz pozycje 68 i 83:
[/url]http://www.porscheclub.pl/klubowicze.php[url]

J.[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.08.2007, 23:02 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 3162
A w czesci forum dostepnej tylko dla klubowiczy jest kilka opisanych aut...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: dobry pomysł
PostNapisane: 2.08.2007, 23:28 

Dołączył: 31.03.2007
Posty: 45
byloby to ciekawe
podstrona ze zdjeciami prywatnymi
fotogrfie przyciagaja ogladalnosc
zwykla ciekawosc pcha czlowieka do tego zeby zajrzec


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 2.08.2007, 23:34 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
takie cos jak grono.net, lub myspace.com, albo ... klub.nf.pl ;) a wkrotce nowy projekt nad ktorym pracujemy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: no moze ...
PostNapisane: 2.08.2007, 23:39 

Dołączył: 31.03.2007
Posty: 45
ale lepiej na pierwszym planie auta zeby sie targ nie zrobil :D
to juz zostawmy fachowcom tej strony ( jezeli ich to zaiteresuje)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2007, 8:32 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
a propos wlasnych stronek, to jesli ktos ma opory przed korzystaniem z komputera, polecam www.spaces.live.com - mozna zalozyc wlasny obszar na ktorym jest predefiniowanych kilkanascie modulow. wszystko modyfikuje sie za pomoca myszki. i wszystko po polsku. jedyny wymog, to konto w Windows Live, ale to nie jest problem, aby zarejestrowac. dzieki temu mozna potem dawac dostep tylko wybranych osobom.

oto przyklad - znajdziecie tam zreszta zdjecia z 3 imprez klubowych lub tam gdzie klubowicze byli:

http://jacekmyrcha.spaces.live.com/

A pomysl, aby zrobic cos podobnego na naszych stronach - fajny - boje sie tylko, ze odzew wbrew pozorom nie bedzie duzy. Kilka tygodni temu Marcin zachecil Was, abyscie uzupelniali wpisy na stronie Klubowiczow, podsylali do Newslettera. Od tamtej pory jeden wpis zostal uzupelniony...nie wszyscy chca sie chwalic swoimi samochodami.

j.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2007, 8:45 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
może nie każdy ma czym :) ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2007, 9:47 

Dołączył: 17.03.2007
Posty: 4089
e, każda porszawka jest ładna i ma swoją historię !
ja się zastanawiam, czy nie kupić sobie 924 lub 944 do dodatkowych szaleństw ;-). ale chyba zostanę na razie przy...nowym komplecie opon :oops: ...jak nie kupię, to do Poznania będę jechał na łysych albo wcale...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 3.08.2007, 9:58 

Dołączył: 16.03.2007
Posty: 2773
jacekm napisał(a):
ja się zastanawiam, czy nie kupić sobie 924 lub 944 do dodatkowych szaleństw ;-). ale chyba zostanę na razie przy...nowym komplecie opon :oops: ...


hehehe nie ma to jak trzeźwe patrzenie na ceny 924/944 i ceny opon do Twojej strzały :p

Jacku - proponuję że po Poznaniu następny większy zakup to właśnie było jakieś klasyczne Porsche. jeśli ma się odpowiednie środki, można sobie pozwolić na naprawdę dużo dobrej zabawy z klasykami...

ale jak już kolekcjonersko kupować 924/944, bardziej proponuję rzadsze / mocniejsze wersje - 924T lub też 944S2 / 951 (więcej kucyków, łatwiej będzie się przesiąść z Caymanna)

tak Cię zachęcam do zakupu 924/944, ale też 356 lub 914 :)
np. w Paryżu widziałem (musze się pochwalić ;)) 550 "Jamesa Deana" w warsztacie gotowe do malowania. gość mówił że oryginał, tyle że blacha i motor przechodziły gruntowną renowację.. dla mnie replika.. ale ja się nie znam :P

tak czy siak - klasyczne Porsche są naprawdę piękne, a nieraz też niezawodne i mało awaryjne...

do tego... może będę miał szansę wreszcie Cie dogonić :P

a tak - sory za OT.. zaraz cos przeskrobie o swoim i podrzuce Ci :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.08.2007, 15:33 

Dołączył: 28.06.2007
Posty: 155
Ja nie mysłałem o czymś jak grono.net (kto miałby to napisać ?), to przesada. Są gotowe skrypty z galeriami. Ciekawie rozwiązane jest to na CaymanClub.net

Chodzi o zmodyfikowanie głownego pliku PHP, tego forum i dodanie pod avatarem linku typu "Moje Porsche":

http://www.porscheclub.home.pl/ownersga ... _dabrowski

( coś w tym stylu )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum