Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Username Password Log me on automatically each visit Register

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 12.02.2020, 10:44 

Club number: 114
pimi wrote:
Witek, a rewitalizowana Praga? A Saska Kępa? nikt tu chyba nie jest w stanie udzielić odpowiedzi. Zbyt mało danych na wejściu i chyba jednak nie to miejsce. Dobry powód żeby zorganizować jakiś spocik 🙂

Saska Kępa rulez. Bo:

- Mix osobowy przyjemny
- Gastro przyjemne
- Pierwiastek motoryzacyjny przyjemny
- niedaleko do city
- Zielono i różnorodna zabudowa
- wacha na CPN-nie (Waszyngtona r. Saska) zawsze poniżej Warszawskiego par.

Klubowicz nr 114

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 12.02.2020, 12:00 

Gdybym musiał mieszkać w Warszawie and money is no object, to zawsze podobało mi się Powiśle, jest schowane za Śródmieściem i ma ładne zielone fragmenty.
W przeciwnym wypadku, po prostu możliwie jak najbliżej centrum. Za wszelką cenę unikam pośredników.

Z mojej perspektywy kupowanie mieszkania w takich dzielnicach jak Ursus, Tarchomin itp. nie ma specjalnie sensu, chyba że ktoś lubi mieszkać w bloku. Pod inwestycję szukałbym w centrum, jeżeli nie Warszawy to innego miasta. Z mojej persepktywy lepiej postawić dom pod Warszawą np. w Grodzisku Mazowieckim który jest skomunikowany z Warszawą na wszystkie możliwe poza samolotem sposoby, a jest przyjemnie i zielono dookoła. Z takiego Ursusa dojazd bywa gorszy niż spod Warszawy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.02.2020, 11:12 

Zakup mieszkania przy obecnych cenach - moim zdaniem, to dosyć duże ryzyko. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo jak będzie z gospodarką, czy będzie praca. Ceny wydają się być sztucznie napompowane.
To jest moja subiektywna ocena. Jak ktoś chce zainwstować, to wydaje mi się, że są jednak trochę lepsze opcja, przynoszące trochę większy zwrot z zainwestowanych środków.
Bo jakie mamy inne opcje? Patrząc np tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/promocje/ nie za dużo.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24.02.2020, 11:34 

brok wrote:
Zakup mieszkania przy obecnych cenach - moim zdaniem, to dosyć duże ryzyko. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo jak będzie z gospodarką, czy będzie praca. Ceny wydają się być sztucznie napompowane.

Nigdy do końca nie wiadomo jak będzie z gospodarką choć przeważnie porusza się ona cyklicznie. Istotne jaki jest cel zakupu mieszkania, jaka perspektywa czasowa, jaki sposób finansowania. Czy jeśli miałbyś ochotę kupić za gotówkę 964 po to żeby się nim cieszyć to też uważasz, że to zły moment bo ceny wysoko? :twisted:

brok wrote:
Jak ktoś chce zainwstować, to wydaje mi się, że są jednak trochę lepsze opcja, przynoszące trochę większy zwrot z zainwestowanych środków.

Opowiesz o nich?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 27.10.2020, 10:48 

Viktoria Ludowska wrote:
Kupiliśmy z mężem mieszkanie, rozpoczęliśmy remonty i pandemię, trochę trudniej było dokonać naprawy finansowej, chcemy też kupić samochód. Wszyscy myśleli, jak uczynić to pięknym i trochę zaoszczędzić, postanowili zrobić sufity napinane, aby nie wydawać pieniędzy na poziomowanie, malowanie itp.

hmhmh jaki piękny marketing szeptany, szkoda że słabo po polskiemu.
Proponuję usunąć konto i posty aby nie ciągnąć reklamy.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 19.11.2020, 13:19 

Mieszkałem kiedyś na ostatnim piętrze w jednym z warszawskich bloków i nie polecam. Zwłaszcza w okresie letnim - bardzo gorąco. Bez klimy trudno wyżyć.
Obecnie jest czas, gdzie można sporo taniej wyrwać interesujące oferty.
Tutaj lub tutaj proponuję dopytać.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20.11.2020, 11:11 

Potwierdzam. MI też ciężko się funkcjonuje i żyje w przegrzanych pomieszczeniach.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20.11.2020, 21:49 
Członek Zarządu PCP

Club number: 263
Klima to już chyba standard w takich pomieszczeniach co nie? żyjecie bez pralki i lodówki? chyba nie a to te same pieniądze ;)

Image

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Ostatnie posty forum PCP