Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 19.10.2014, 13:37 

Dołączył: 19.10.2014
Posty: 10
witam wszystkich posiadaczy samochodów tej marki.
Chciałem ostrzec wszystkich którym by przypadkiem wpadło do głowy serwisować swoje ukochane autko u pana szafranskiego.-obecnie jego niby "warsztat" jest w górze kalwarii.
Serwisowałem kiedyś ładnych pare lat u niego swój samochod i zawsze było cos nie tak.
Po naprawie panewek po kilku miesiącach silnik rozleciał się całkowicie. Z elektryką było podobnie. Zawsze miał jakies wytłumaczenie ze to oczywiście nie jego wina. Opony które miałem zostały mi wymienione na stare. -"on oczywiście o niczym nie wiedział," Ze schowka zostały mi skradzione wszystkie cd.
Znaczki porsche które miałem na felgach również zostały skradzione, rączki na fotelach do przesuwania foteli tez nagle gdzies zniknęły, Antyradar tez zniknął w dziwny sposób.
Oddałem mu 3 lata temu samochód na kilka poprawek , po 2 latach nie był już w stanie jechać ,został przewieziony do innego warsztatu na lawecie.
Co do terminów realizacji naprawy to ten pan przekracza wszystkie normy i zasady jakie panują w warsztatach. Można usłyszeć jego tłumaczenia-ze syn mu uciekł i on go szuka , ze go zalało, ze go okradli itd.,ze ma teścia w szpitalu , potem noge złamał (ale za 3 dni już normalnie chodził), itd. Te jego wymówki są tak żałosne ze szkoda o nich gadac.
Wszystko tam trwa miesiącami.
Ceny w porównaniu do innych warsztatów tez są kosmiczne.
Np. byle jakie lakierowanie samochodu (wynik tragiczny) to koszt ponad 7.000 pln. Samochod po tym lakierowaniu jest cały do poprawki, srodek jest cały zapylony , uszczelki byle jak powpychane.
Wiec proszę Was bardzo ,że jeżeli chcecie dobrze dla swoich cacek nie oddawajcie mu NIGDY swojego samochodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
A.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.10.2014, 16:37 

Dołączył: 29.08.2011
Posty: 519
Cytuj:
Serwisowałem kiedyś ładnych pare lat u niego swój samochod i zawsze było cos nie tak.


Jak przez parę lat serwisowałeś , pomimo problemów , to nie tak jest też coś z tobą.
Ciśnie się na usta cytat z klasyki polskiego kina " jak taki zaczyna od kapowania , to gdzie skończy ............"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.10.2014, 16:54 

Dołączył: 19.10.2014
Posty: 10
masz racje. poprawka Serwisowałem pare lat TEMU. zapomniałem wpisac jeden wyraz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.10.2014, 20:54 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Podobnych opinii można tu znaleźć więcej. Szkoda, że wciąż trafiają tam kolejni właściciele Porsche :(




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum