Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 4.02.2009, 21:40 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
autoklub.pl napisał(a):


W dniach 14-15 marca 2009 r. na lotnisku w Nowodworze (koło miejscowości Ryki) Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika organizuje dwudniową imprezę motoryzacyjną pod nazwą „Warsztaty rajdowe”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów typu Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evo, Porsche, Audi itp., oraz młodych zawodników rozpoczynających naukę rajdowego rzemiosła, posiadających swoje rajdówki i treningówki.

Bogaty program imprezy zawiera m. in. szkolenie z zakresu jazdy sportowej, zajęcia z techniki opisu trasy oraz co-drive rajdowym Mitsubishi Lancerem Evo9 gr. N. Na uczestników czekać będą także próby sportowe z pomiarem czasu oraz analiza technik jazdy wyścigowej i rajdowej na bazie materiałów wideo. Warsztaty prowadzić będzie zespół instruktorów SBJ (znani kierowcy i piloci rajdowi) z Tomaszem Czopikiem na czele.

- Włożyliśmy wiele wysiłku w przygotowanie programu dwudniowego szkolenia. Każde ćwiczenie zostało przemyślane i gwarantuję że każdy uczestnik wyjedzie z dużo większą umiejętnością prowadzenia swojego samochodu – zarówno w jeździe sportowej jaki i codziennej. Gwarantujemy pyszne jedzenie, świetną atmosferę i dużo adrenaliny :) Pozdrawiam - Tomek Czopik.

Szczegółowe informacje z dokładnym opisem i warunkami uczestnictwa dostępne są na stronie : www.sbj-czopik.pl
autoklub.pl


na '+':
- profesjonalne, wieloaspektowe (hamownie lewą nogą!) szkolenie
- pozimowe przetarcie szlaków w Ułężu na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu PCP

na '-':
- CENA!!!! (2790 PLN bez noclegu i dojazdu... bańka prysła... )
(ale co się dziwić, skoro za jednodniowe szkolenie w Czyżynach wołają 550 zł :( )

Może jednak ktoś się skusi, bo impreza może być naprawdę interesująca.
Szczegóły i program uczestnictwa >>TUTAJ


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.02.2009, 22:35 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
2790zł

Daj spokój.....niegdyś L.Kuzaj prowadził podobną szkołę jazdy samochodem ,z tym że w podobną cenę był już liczony pojazd i to marki Porsche do upalania....
Jak już ktoś chce to z Wróblem pojeżdzi w Ułężu za kilkaset złotych....




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.02.2009, 22:48 

Dołączył: 30.03.2007
Posty: 2300
a ja spotkałem się z ofertą ze szkoły Kuzaja za 12tys za 2 dni :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.02.2009, 0:23 
Członek Honorowy
Avatar użytkownika

Dołączył: 10.03.2007
Posty: 3887
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 029
Trzeba zrozumieć Mistrza ! Czopik jest aktywny.....podobno organizuje coś na kształt "Żubrów", ale wiosną, jako imprezę sportowo-towarzyską dla "mocno kasiastych" fanów rajdowania - rozrywki. Podczas tych właściwych "Żubrów" /to widać na balu :) / gra pierwsze skrzypce, wyróżniając się tym szczególnie np. w porównaniu z Wisławskim /super Gość !/, czy Zasadą / wielka klasa !/ i wieloma innymi znanymi nazwiskami. Póki ma nazwisko - trzeba robić kasę. Wróbel - jak zwykle życzliwy, ale widać, że poważnie traktuje tylko klientów z dużą kasą na dłuższą metę. Ile razy chcę pojezdzić / skorzystać z placu/ muszę wysłuchiwać opowieści, jak to koszty rosną......jednak nie ma alternatywy, bo jazda po parkingu pod Realem , a nawet spotkanie na Bemowie / machamy sobie z Wróblem, który jeżdzi w tym samym czasie, za siatką, w innej częsci lotniska/ to nie to....
:lol: myślę, ze się spotkamy na Bemowie ok. połowy lutego, oby bylo ślisko !
/ostatnio było free, ale to tak nie może być!!!! :lol: /




_________________

były: 911 - T'73, S'77, SC'81, turbo look'84,
targa'88,
Boxster - 98
------------------
996 - 01


Góra
 Zobacz profil YIM  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.02.2009, 1:04 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
Cena kursu rzeczywiście jest abstrakcyjna (jak dla mnie całkiem z ... sufitu wzięta... :roll: ) i mam szczere wątpliwości czy uda się Panu Czopikowi uzbierać minimalną ilość wymaganych chętnych.
A szkoda, bo moim zdaniem takich szkoleń nadal brakuje, podobnie jak miejsc gdzie można by się jakoś podciągnąć w umiejętnościach (zwłaszcza na południu kraju). Żadnego autodromu, żadnej płyty poślizgowej, a starą zajezdnię na Czyżynach zamknęli kilka lat temu, bo hałas przeszkadzał mieszkańcom nowopowstałych blokowisk...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.02.2009, 11:07 

Dołączył: 2.04.2008
Posty: 520
Mnie to wychodzi 3403.80,-. 2790 NETTO!!! Chyba lekka przeginka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.02.2009, 11:27 

Dołączył: 8.03.2007
Posty: 1327
Lokalizacja: My-ce
Nr klubowicza: 039
Marion napisał(a):
a ja spotkałem się z ofertą ze szkoły Kuzaja za 12tys za 2 dni :shock:


Pewnie teraz tak ,ale kiedyś było" tanio" , 5 - 6 lat temu np. w Kamieniu Śląskim .Teraz tam jest funkcjonujące lotnisko ;/




_________________

968 - out
912
996 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 6.02.2009, 21:46 

Dołączył: 1.08.2007
Posty: 2931
Z tego co się orientuję to chyba w Kamieniu Śląskim od czas u do czasu da się coś pośmigać :D
Ostatnio na stronie Kuzaja pojawiła się fotorelacja z eventu Kuzaj Dream Cars w Kamieniu w scenerii śniegowo - lodowej ;)
latem zeszłego roku Andi Mancin testował tam swój nabytek ze Stanów - Dodge'a Nascar :lol:
Dytkowie upalali w Kamieniu EVO X (chyba przed Barbórką)
Ciekaw czy nas by tam wpuścili :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum