Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 30.07.2017, 19:19 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Pozdrowienia dla kierownika 991 Turbo S ( SK..... ) lecącego dzisiaj rano A1 w stronę Ostrawy.

Było się wygłupiać przy tak uroczej pasażerce... :roll:

Dalej lubię te uczucie jak auto za bańkę dostaje niemiłosierne baty od starej poczciwej RS6 :lol:

a potem tak grzecznie jedzie z tyłu zachowując już odpowiedni dystans...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2017, 19:33 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Bristol napisał(a):
Dalej lubię te uczucie jak auto za bańkę dostaje niemiłosierne baty od starej poczciwej RS6 :lol:


Próbuję, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Na czym polegają "niemiłosierne baty" na autostradzie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2017, 19:46 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
macmk napisał(a):
Bristol napisał(a):
Dalej lubię te uczucie jak auto za bańkę dostaje niemiłosierne baty od starej poczciwej RS6 :lol:


Próbuję, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Na czym polegają "niemiłosierne baty" na autostradzie?


Gdy młody cwaniaczek latający po wszystkich pasach równa się z Tobą po czym pokazuje " całus " i chce odjechać z bananem na twarzy co mu się w jednej chwili nie udaje :)

działo się to przy około 200km/h po czym daleeeko został w tyle grzecznie jadąc z tyłu :)

Nie było by w tym problemu gdyby nie jego aroganckie zachowanie.

Jeszcze raz pozdrawiam jeżeli tu jesteś i kończę temat :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 30.07.2017, 21:10 

Dołączył: 26.05.2014
Posty: 415
Bristol napisał(a):
Gdy młody cwaniaczek latający po wszystkich pasach równa się z Tobą po czym pokazuje " całus " i chce odjechać z bananem na twarzy co mu się w jednej chwili nie udaje :)


Wow. Ktoś się w takim razie za dużo filmów naoglądał :lol: Mam nadzieję, że jednak go tu nie ma :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 0:03 
Avatar użytkownika

Dołączył: 6.09.2015
Posty: 187
Lokalizacja: Warszawa
Nr klubowicza: 454
Jak to możliwe aby TTS był wolniejszy od limuzyny na prostej??? (wydaje mi się, że nie podjął wyzwania albo był uszkodzony)




_________________

718 Cayman GTS 4.0 PDK
718 Boxster - out
Panamera Turbo - out
997.1 3,6 - out
Cayenne S 4.5 - out


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 7:17 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
chris_3 napisał(a):
Jak to możliwe aby TTS był wolniejszy od limuzyny na prostej??? (wydaje mi się, że nie podjął wyzwania albo był uszkodzony)


Kombi nieco ponad 850 KM :)
Z wyglądu niepozorna seria także mógł chcieć mnie zrobić..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 8:05 

Dołączył: 4.09.2016
Posty: 283
Bristol-popraw ortografię,bo trzy błędy ortograficzne w trzech wpisach to już przesada. Dwa jeszcze wytrzymałem,ale trzeci,to już za dużo. Rozumiem,że masz bardzo szybkie auto,ale tak się podniecać, żeby nie zwracać uwagi na pisownię,to już przesada.:banghead:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 8:20 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Bristol napisał(a):
"...równa się z Tobą po czym pokazuje " całus "


Bristol, może chciał Cię poderwać, a Ty mu spitoliłeś :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 9:00 

Dołączył: 26.10.2015
Posty: 69
Zachowanie kierowcy TTS wiadomo że nie zbyt "dojrzałe" jednak kto za młodu nie latał w ten sposób mając do dyspozycji szybki samochód niech pierwszy rzuci kamień. Urok chwili, testosteron..no różne głupie rzeczy się robi w takich warunkach i każdy kto ma odrobinę luzu to przyzna. Ale już po ganianiu po tej autostradzie kiedy emocje opadną chełpić się wygraną na forum to zupełna dziecinada. Gdyby to jeszcze była kwestia jakiś umiejętności a nie tego ile kto ma pod nogą :? Rozumiem że fura za milion i ta jakże urocza pasażerka(wspomniana w pierwszym poście chyba nie przypadkowo) mogła trochę ciśnienie podnieść i że zwycięstwo było przesatysfakcjonujące ale trąbienie o tym na forum to chyba gorsza żenada niż latanie TTS po wszystkich pasach(no wręcz nie bywałe) i może nawet jeszcze gorsza niż ten przesłany całus.Swoją drogą ciekawe czym ten całus był spowodowany? Nie było mnie tam wiec mogę tylko zgadywać ale mam takie dziwne przeczucie że podczas tego latania po wszystkich pasach kierowca TTS wykazał się takim umiejętnościami(albo miał tyle szczęścia) że objechał mimo walki ten cały tabun 850 koni :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 9:34 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Wodnik napisał(a):
trąbienie o tym na forum to chyba gorsza żenada niż latanie TTS po wszystkich pasach(


To jest dział Widziałem cię.../ Czy to ty...?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 12:34 

Dołączył: 11.02.2012
Posty: 146
Przyspieszanie podczas bycia wyprzedzanym nie jest karalne?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 12:41 

Dołączył: 29.03.2016
Posty: 138
QbaqBA napisał(a):
Przyspieszanie podczas bycia wyprzedzanym nie jest karalne?



ARt. 24 ust. 6 ustawy prawo o ruchu drogowym - nie jestem pewny ustępu, ale art. na bank ten ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 13:02 

Dołączył: 3.08.2015
Posty: 734
Nie bądźmy hipokrytami... Każdy z nas łamie przepisy. Nie widziałem jeszcze samochodu segmentu G by był "czysty". Prócz tych stojących w garażu... :lol:

W pełni popieram "Wodnika"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 13:05 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Czyli w dodatku złamał prawo jadąc ciągle lewym pasem :D

Cieszę się że mój post wywołuje tutaj takie emocje :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 13:16 

Dołączył: 23.12.2014
Posty: 237
Nie bardzo rozumiem co prywatne przechwałki maja wspólnego z tematem:
"Widziałem Cie..."

Zawsze jest tak, ze sa auta szybkie, szybsze i jeszcze szybsze a pózniej okazuje sie, ze sa jednak jeszcze szybsze.

Pozdrawiam
Szczur


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 13:23 

Dołączył: 5.05.2016
Posty: 580
Szczur napisał(a):
Nie bardzo rozumiem co prywatne przechwałki maja wspólnego z tematem:
"Widziałem Cie..."

Zawsze jest tak, ze sa auta szybkie, szybsze i jeszcze szybsze a pózniej okazuje sie, ze sa jednak jeszcze szybsze.

Pozdrawiam
Szczur


Oczywiście. To normalne.

Pomyślał " eee tam stary audik kombi " i się przeliczył. proste.

Po co tak kozaczyć a potem dostać w dupę?

Aaaa i jeszcze przy zjeździe pokazał przez okno śridkowy palec.

Brawo :roll:

Coraz więcej kierowców NOWYCH Porsche z tego co zauważam na drogach to właśnie tacy zakochani w sobie Snoby patrzący na innych z góry. Dlatego fajnie takim hamskim pajacom utrzeć nosa a tym bardziej starym audi :)

Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale widzę to coraz częściej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 14:19 

Dołączył: 26.10.2015
Posty: 69
Bristol napisał(a):

Pomyślał " eee tam stary audik kombi " i się przeliczył. proste.



A Ty co pomyślałeś? "Nie będzie mnie gówniarz w nowym Porsche z lachonem na prawym fotelu wyprzedzał. Ja Ci utrę nosa starym audi" :mrgreen:


Bardzo często doświadczam takich "przyjemności". Jadę sobie w miarę dynamicznie autostradą, wyprzedzam te samochody jadące 160 km/h czasem z prawej strony bo inaczej się niestety nie da i co jakiś czas zrywa się AS. Jechał jak reszta te 160 pewnie odkąd wjechał na autostrade ale jak go ktoś wyprzedza to duma nie zdzierży! o nie. On się będzie ścigał. Jasne że dosyć często trafia się ktoś kto po prostu chce sobie polecieć szybciej na dwa samochody dla relaksu i to jest nawet fajne bo ciekawiej i szansa na mandat o 50% spada ale w większości sytuacji przy pierwszym kontakcie wzrokowym widać że to pierwszy rodzaj zawodnika. Dodam jeszcze że bardzo podobnie jeżdżę kilkoma samochodami i z tych kilku właśnie Porsche najbardziej działa na ambicję takim typom bez względu na to czym sami jadą. Pewnie jak bym miał nowe to by było jeszcze gorzej. Chłopak pewnie jeszcze się nie nauczył że lepiej olać takiego agresora, puścić go trochę do przodu, niech ma chwilę triumfu, Wy nic więcej nie potrzebujecie.A potem można już sobie spokojnie wyprzedzić(oczywiście nie za szybko bo to znowu ambicję może poruszyć) i pojechać dalej swoim tempem. Aż do następnego Asa.


Co do przyśpieszania podczas wyprzedzania to przepisy są tak absurdalne że włączając się do ruchu na autostradzie pasem do włączeń też nie można przyśpieszać jeżeli ktoś Nas wyprzedza. Jak włączyć się do ruchu bez łamania przepisów jeśli autostradą będzie ktokolwiek jechał podczas tego manewru? :dontknow:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 14:23 

Dołączył: 18.03.2015
Posty: 328
Sorry, że się czepiam, ale piszemy"chamskim", nie "hamskim"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 15:48 
Avatar użytkownika

Dołączył: 21.03.2010
Posty: 3699
Lokalizacja: Poznań
Nr klubowicza: 263
;)





_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 31.07.2017, 15:59 

Dołączył: 23.12.2014
Posty: 237
https://m.youtube.com/watch?v=QX2lEE_KjNY


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 115  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum